18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Skąd się biorą słynne zielone ludziki

~Angel • 2019-03-05, 11:52
Rosja: Kara dla początkującego dilera.


nowynick

2019-03-05, 12:17
I kto go niby karał? Rodziny dzieciaków, którym spylał towar czy po prostu konkurencja?

~Angel

2019-03-05, 12:20
nowynick napisał/a:

I kto go niby karał? Rodziny dzieciaków, którym spylał towar czy po prostu konkurencja?



Od lat w Rosji na dilerów narkotyków i dopalaczy polują neonaziści. Przy okazji czyszczą miasta z meneli i bezdomnych.

kolosasz

2019-03-05, 13:49
~Angel napisał/a:

Od lat w Rosji na dilerów narkotyków i dopalaczy polują neonaziści. Przy okazji czyszczą miasta z meneli i bezdomnych.



Nasze naziołki, zapatrzone w Rosję Putina, też pewnie zaczną bawić się w samosądy i "czyszczenie" miast z elementu szkalującego swoim życiem naród polski.
I będzie jak w Brazylii

Shanttyy

2019-03-05, 14:22
nowynick napisał/a:

I kto go niby karał? Rodziny dzieciaków, którym spylał towar czy po prostu konkurencja?



Naj***ny stary :D

jasypan

2019-03-05, 14:46
Ogórek, ogórek, ogórek...

mygyry

2019-03-05, 19:36
jasypan napisał/a:

Ogórek, ogórek, ogórek...


E niepodobny do niej :amused:

Hrabia Drapula

2019-03-05, 20:32
nie wiem co to było, ale chyba lepiej było mu gencjany dać

FralTral

2019-03-05, 20:46
~Angel napisał/a:

Od lat w Rosji na dilerów narkotyków i dopalaczy polują neonaziści. Przy okazji czyszczą miasta z meneli i bezdomnych.




Musiałem za cytować.

W głowie miałem " za darmo nie dostał". Miałem rację

Props dla neonazistów.

Przepraszam, natura przemawia . Nie ja.

Azazel

2019-03-05, 21:49
No proszę państwa proszę, dajcie spokój.

Goście pewnie są menelami, którzy walą wódę dzień w dzień a czepiają się chłopaków za palenie zioła.

Debilizm i hipokryzja.

Hill

2019-03-05, 22:03
Pablo w grobie się przekręca

Rejti

2019-03-05, 23:42
~Angel napisał/a:

Od lat w Rosji na dilerów narkotyków i dopalaczy polują neonaziści. Przy okazji czyszczą miasta z meneli i bezdomnych.



W zasadzie to nie neonaziści, a radykalni monarchiści, własowcy itd. czy po prostu żuliki z poczuciem misji. Faszyści, naziści i takie tam istnieją wyłącznie w głowach lewaków, którzy sporadycznie wpadają w antyprawicowe histerie. Faszyzm nie ma żadnego wpływu na społeczeństwo rosyjskie, czego nie można powiedzieć o komuniźmie... W Rosji wielu uważa, że nie wszystko władza może ogarnąć, i bierze sprawy we własne ręce- w sztywnym, patriarchalnym rosyjskim ustroju dilerka jest w podwójnym podziemiu, ukrywa się nie tylko przed władzą, ale i społeczeństwem ;-)
Ćpaniem, ćpunami gardzę, a ci którzy próbują na tym zarobić to życiowe cioty- sążnisty wpie**ol jak najbardziej zasłużony.

Jagang

2019-03-06, 00:09
Pewnie po akcji wyj***li kilka flaszek wódki, j***ni hipokryci, narkomani-alkoholicy.

Rangraf

2019-03-06, 01:30
W stosunku do świata zajebiście humanitarne podejście jak zaniżył działy.

maxrudolf

2019-03-06, 10:03
Banda pedałów na sadisticu. Dilerzy robią dobrą robotę. To naturalna selekcja. Tylko prostaczkowi-cebulaczkowi to nie pasuje, bo się telewizji naoglądał..