18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Singielki

Ymirrr • 2016-04-26, 20:01
Dlaczego singielki kochają koty?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Bo każda kobieta ma potrzebę komuś usługiwać.

mygyry

2016-04-26, 20:16
I mogą pie**olić, że włosy w łazience to niby od kota

Black-Sheep

2016-04-26, 23:00
@Ymirrr, boli że zawsze temu "komuś" oznacza nie tobie? ;)

towelie

2016-04-26, 23:11
Co w tym śmiesznego. To powinno być oczywiste. Kobieta ma potrzebe usługiwania mężczyźnie i opiekowania się dziećmi.

Zadi_

2016-04-26, 23:29
zwłaszcza singielki murzynki :trollencjusz:

dymion

2016-04-27, 00:08
towelie napisał/a:

Co w tym śmiesznego. To powinno być oczywiste. Kobieta ma potrzebe usługiwania mężczyźnie i opiekowania się dziećmi.



Potwierdzam. "Silne i niezależne" kobiety nie rozumieją, że pewnych skłonności genetycznych nie przeskoczą, a wszystko co odstaje od tej normy jest po prostu zaburzeniem.

Każdego, kto zamierza polemizować z tokiem myślenia moim i osób go podzielających, odsyłam do poszukania na własną rękę źródeł na ten temat.

Polecam też blog http://koniectoksycznych.blogspot.com/ - traktuje na trochę inny temat, ale zawsze warto się dokształcić.

Ps. Dla trolli: (wolę już to określenie niż utarte dziwną modą "hejter") tak, nie mam dziewczyny.

towelie

2016-04-27, 01:58
@up A ja mam dziewczyne. I jak mówie jej klękaj, daje jej penisa i mówie ssij i ona odpowiada "tak panie" to widzę że jest naprawdę szczęśliwa i wk***ia mnie, że przez feminizm poza łóżkiem, bo to zostaje w sypialni, kobiety boją się służyć mężczyznom, że będą oskarżone o bycie głupią zależną kurą domową itp. Prawda jest taka, że kobieta jest niezależna nawet gdy służy mężczyźnie, to ona wybiera mężczyzne i może od niego odejść.