18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siłowanie

~Sunday • 2021-11-25, 20:53

Ludzie naprawdę nie piją mleka :wtf:

r061071

2021-11-25, 20:57
nie odpalam już mnie boli

Kriski

2021-11-25, 21:01
r061071 napisał/a:

nie odpalam już mnie boli



I tak operator srajfona się nie popisał.

KonioBijca

2021-11-25, 21:27
Obstawiałem, że chudszemu pie**olnie łapsko. Kamerzysta p*zda!

janlew

2021-11-25, 22:45
KonioBijca napisał/a:

Obstawiałem, że chudszemu pie**olnie łapsko. Kamerzysta p*zda!

Ja tak samo obstawiałem. A to jednak rudy nie pił mleka

Mzimu

2021-11-25, 23:56
janlew napisał/a:

Ja tak samo obstawiałem. A to jednak rudy nie pił mleka



Budowanie kości zależy od pięciu składników, a mleko tylko pogarsza sprawę, bo zmniejsza wchłanialność jelitową (oblepia kosmki jelitowe kazeiną). Takie moje dwa groszę :P

burn1878

2021-11-26, 06:47
Mzimu napisał/a:

Budowanie kości zależy od pięciu składników, a mleko tylko pogarsza sprawę, bo zmniejsza wchłanialność jelitową (oblepia kosmki jelitowe kazeiną). Takie moje dwa groszę



To raz. Dwa, że w siłowaniu na rękę liczy się w 99% technika, a nie siła. Na kości działają różne obciążenia, w zależności od tego, jak się ustawi rękę. Na przykładzie z filmu obaj popełnili ten sam błąd - za duża odległość między sobą, co wymusza złą technikę i sprawa, że na kości działają dużo większe obciążenia.

ra0mir

2021-11-26, 06:55
burn1878 napisał/a:

To raz. Dwa, że w siłowaniu na rękę liczy się w 99% technika, a nie siła. Na kości działają różne obciążenia, w zależności od tego, jak się ustawi rękę. Na przykładzie z filmu obaj popełnili ten sam błąd - za duża odległość między sobą, co wymusza złą technikę i sprawa, że na kości działają dużo większe obciążenia.



No co ty nie powiesz?
A to czemu wszyscy mistrzowie świata mają łapy jak bochny chleba, przedramiona i bicepsy jak moje udo?
To tylko lekki dodatek do 99% techniki?

Silverface

2021-11-26, 08:43
Danówków za dzieciaka to się nie jadło...hehehe :D


unreall

2021-11-26, 10:55
Pytanie... PO CO?? Aż takie małe mniemanie o sobie mają tacy ludzie? Kompleksy ??

Pietruchm

2021-11-26, 17:51
ra0mir napisał/a:

No co ty nie powiesz?
A to czemu wszyscy mistrzowie świata mają łapy jak bochny chleba, przedramiona i bicepsy jak moje udo?
To tylko lekki dodatek do 99% techniki?



Mają takie łapy bo za dużo w dupe łykają xD
Ale fakt jest taki, że 90% w tych zawodach to technika. Mam znajomego który się zawodowo siłuje, ode mnie co prawda ma łapę większą ale typków na siłowni kładzie 4x większych od siebie :) Kiedyś mi parę sztuczek pokazał, i na serio przy odpowiednim ustawieniu reki używa się 50% mniej siły.

Espance

2021-11-26, 18:49
To nie chodzi o to czy ktoś pił mleko czy nie, najprawdopodobniej miał ch*jowa pozycje stąd też złamanie ręki. Poogladajcie sobie na yt armwrestlerow i zobaczycie jak bardzo wazne jest tam ustawienie pozycji. Nie ma to zwiazku z piciem mleka czy nie.

ra0mir

2021-11-28, 01:27
Pietruchm napisał/a:

Mają takie łapy bo za dużo w dupe łykają xD
Ale fakt jest taki, że 90% w tych zawodach to technika. Mam znajomego który się zawodowo siłuje, ode mnie co prawda ma łapę większą ale typków na siłowni kładzie 4x większych od siebie Kiedyś mi parę sztuczek pokazał, i na serio przy odpowiednim ustawieniu reki używa się 50% mniej siły.



Ja nie mówię, że technika się nie liczy, tylko z tymi 90% to przesadziłeś :)