18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Silniki diesla produkcji VW w Airbus A320

fenomenn • 2017-02-04, 20:45
Odpalanie 1.9 TDi przy -28°C piździawie :amused:

Dla ekologów: 0:27




:idzwch*j:






Pierwszy temat bla, ble, po tagach nie znalazłem, jak się nie podoba to do :hitlerzaba:

ko...........87

2017-02-04, 20:51
Prawie jak moje reno 1.5 dci

Al...........go

2017-02-04, 20:54
To są chemitrails głupcze! Tym nas trują, a ty twierdzisz, że to zwykłe spaliny? To dla Ciebie takie zabawne? Poczekaj jak będziesz miał raka. W tedy dopiero uwierzysz, ale będzie już za późno dla ciebie i twojej rodziny. Nawet reptilianie ci nie pomogą.

Kriski

2017-02-04, 20:59
@up Ty już masz raka że wiesz co piszesz?

Al...........go

2017-02-04, 21:05
Kriski napisał/a:

@up Ty już masz raka że wiesz co piszesz?



Nie i nie będę miał bo piję wywar z pestek brzoskwiń i moreli. Tam jest witamina b17, którą koncerny farmaceutyczne ukrywają przed nami, żeby nas truć chemią jak mamy raka. Pijąc takie wywary chronisz siebie przed rakiem.

Kriski

2017-02-04, 21:12
@ AleDlaczego
Możesz pić nawet napar z tygodniowych skarpet górnika dołowego, czy nawet wyciąg narciarski a i tak jak sam dobrze wiesz że jesteś zarażony wirusem śmierci.

kokos_123

2017-02-04, 21:15
ok może wyjaśnię, silników samolotów się nie odpala od tak, albo korzysta się z APU ( czyli generator napędzany małym silnik odrzutowy wewnątrz samolotu ( zwykle umieszczony w ogonie )), a one startują zawsze, albo z sprzętu stacjonarnego na lotnisku. Nie ma szans, aby silnik nie odpalił, nieważna że zimny, starczy że wkręci się na obroty.

Al...........go

2017-02-04, 21:48
Kriski napisał/a:

@ AleDlaczego
Możesz pić nawet napar z tygodniowych skarpet górnika dołowego, czy nawet wyciąg narciarski a i tak jak sam dobrze wiesz że jesteś zarażony wirusem śmierci.



Teraz się śmiejesz, ale niedługo będziesz płakał. Dlaczego za niektórymi samolotami zostają smugi a za innymi nie? Odpowiedz sobie sam. Otwórz oczy, poczytaj. Jest mnóstwo dowodów.
Zachęcam do szukania informacji i lektury.

da...........za

2017-02-04, 22:16
Wcale 1.9 tdi tak nie odpala. I tak nie kopci. chyba że jakiś zajechany na maxa.

piotrFr

2017-02-04, 22:21
dajpieniadza napisał/a:

Wcale 1.9 tdi tak nie odpala. I tak nie kopci. chyba że jakiś zajechany na maxa.


Klamiesz. Tak odpala, tylko trzeba dluzej krecic, widzialem.

BrianGriffin

2017-02-04, 22:54
Zapomnieli chyba przełączyć z LPG.

pepinio71

2017-02-04, 23:43
AleDlaczego napisał/a:

To są chemitrails głupcze! Tym nas trują, a ty twierdzisz, że to zwykłe spaliny? To dla Ciebie takie zabawne? Poczekaj jak będziesz miał raka. W tedy dopiero uwierzysz, ale będzie już za późno dla ciebie i twojej rodziny. Nawet reptilianie ci nie pomogą.


Większego debila nie widziałem! głupcze to jest nie spalone paliwo! To samo występuje w tdi jak jest uwalana któraś ze świec żarowych
O szczegułach nie będę pisał bo to za dużo jak na gimbaze
To samo dotyczy smug kondensacyjnych tylko debile nie znają podstawowych praw fizyki i wymyślają debilizmy!!!
Ps. Pokarz mi jedna osobę która żarła twoje pestki i wyleczyła się z raka? nie wspominając o innych wynalazkach typu imbir który niby jest 10000 mocniejszy od leku na raka

Moby_Dick

2017-02-05, 00:26
Przepala olej z Maca.

Al...........go

2017-02-05, 09:14
pepinio71 napisał/a:


Większego debila nie widziałem! głupcze to jest nie spalone paliwo! To samo występuje w tdi jak jest uwalana któraś ze świec żarowych
O szczegułach nie będę pisał bo to za dużo jak na gimbaze
To samo dotyczy smug kondensacyjnych tylko debile nie znają podstawowych praw fizyki i wymyślają debilizmy!!!
Ps. Pokarz mi jedna osobę która żarła twoje pestki i wyleczyła się z raka? nie wspominając o innych wynalazkach typu imbir który niby jest 10000 mocniejszy od leku na raka



Ty nic nie wiesz. Ty masz pojęcie o czymkolwiek? Dlaczego teraz tyle nowotworów jest? Kiedyś tego tyle nie było. Słyszałeś o NWO? To jedno z ich narzędzi. Drugim jest głupota i oczy zamknięte na jasne fakty tych co nie widzą prawdy.

Tafariel

2017-02-05, 10:06
Diesel musi dymić! :amused: Coś ten samolot nowy bo nic nie klekocze :krejzi: