18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silnik zgasł

~Angel • 2020-10-13, 08:59
Stary weź idź go odpalić



Samolot to jednosilnikowy Piper J-3 Cub

jimiq

2020-10-13, 09:11
Ale był zajebiscie zabezpieczony, lina przywiązana do sztuki, super

No nie źle popatrzyłem, jeszcze za pasek

KebabRemover

2020-10-13, 09:30
to jak Banot sie wspinał ostatnio na montparnaisse w paryżu i wysłali za nim ratownika francuza na lince to też go chciał przypinać do tych co w spodniach są te cieniutkie paseczki co się w nie pasek wkłada a Banot do niego "nie nie no gdzie to zapniesz, tu nie ma upręży" xD
26:30



Je...........ik

2020-10-13, 10:30
KebabRemover napisał/a:

to jak Banot sie wspinał ostatnio na montparnaisse w paryżu i wysłali za nim ratownika francuza na lince to też go chciał przypinać do tych co w spodniach są te cieniutkie paseczki co się w nie pasek wkłada a Banot do niego "nie nie no gdzie to zapniesz, tu nie ma upręży" xD
26:30



Szlufki... Ale sie naprodukowales... Wróć do szkoły

Isakpm

2020-10-13, 11:07
Dobrze ze nie musiał pchać ... ..
Przy tym pędzie powietrza na 100% nie musiał tykać łapą tego śmigła , wystarczyło troche zapikować :-P zwykła popisówka :-/

jimiq

2020-10-13, 11:53
Jerzy_Owsik napisał/a:

chciał



Chciałem napisać 'szlufki' w pierwszym moim comments ale j***ny telefon a w zasadzie podpowiadaczka smsowa nie zna takiego słowa.

Dopiero teraz zauważyłem.

Salieri16000

2020-10-13, 11:54
Isakpm napisał/a:

Dobrze ze nie musiał pchać ... ..
Przy tym pędzie powietrza na 100% nie musiał tykać łapą tego śmigła , wystarczyło troche zapikować zwykła popisówka



Ty na bank jesteś niedorozwinięty. Gdyby nie trzeba było rozkręcać śmigła ręką, to by tego nie robił. Widzisz przecież, że śmigło stanęło i pomimo dużego pędu powietrza ani drgnie. A, nie- sorry- pilot wcisnął hamulec i dlatego się nie kręciło... :kawa:

niemamskarpet.

2020-10-13, 19:56
od samego patrzenia się już zesrałem ze strachu

o podstawili karetkę jakby spadł żeby go reanimować :D

Perhydrol

2020-10-13, 21:36
Jerzy_Owsik napisał/a:

Szlufki... Ale sie naprodukowales... Wróć do szkoły



Takich rzeczy uczy się w domu a nie w szkole.

piterzaut

2020-10-14, 00:07
Szacun dla gostka za wielkie jajca, ja bym narobił w galoty.

ZgRyZ

2020-10-15, 01:49
nie ma to jak w ameryce, samoloty na pych palą.
ale co ma do tego fake'a idiota, podczas eliminacji do nagrody darwina. nie wiem, przy 18-m oknie stracił swój akcent, który powoli zaczął wracać ok 27-go?
może matoł nie wie, jak jemu podobni, że język śląski był to konglomerat językowy niemieckiego z czeskim. napływ bandy polaczków po wojnie, zpowodował, że zaczęli bełkotać jakby gadali z językami w krowiej dupie. ważne , że czuli się inni.