18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Silne w grupie

phrontch • 2021-04-14, 19:08
Powinny wyskoczyć z nim na solo




Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-14, 19:12
Tu trzeba Rutkowskiego wezwać, mamy kask, samochód, 3 kobiety i jednego gościa.
Co mogło się wydarzyć przed nagraniem ?
Dlaczego przerwano w najlepszym momencie ?
Czy za 8 miesięcy będzie padał śnieg z deszczem ?

zwierzak30

2021-04-14, 19:23
Pu@
Na pewno nie motop*zda,bo wysiadł z samochodu.
Ale to nic nie wyjaśnia?

Zakapturzony_Nalesnik

2021-04-14, 19:32
Myślę że stukal każda z tych panienek i teraz napie**alaja go po kasku bo każdej obiecywał złote pałace w Dubaju a wyszło, że jedyne co w życiu osiągną to kilka komentarzy na sadisticu.

Jakieś pomysły ?

Może potracił jedna babkę jadąca kiblem i teraz w ramach podziękowania robią gościowi masaż pleców.

ququa

2021-04-14, 20:33


Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Myślę że stukal każda z tych panienek i teraz napie**alaja go po kasku bo każdej obiecywał złote pałace w Dubaju a wyszło, że jedyne co w życiu osiągną to kilka komentarzy na sadisticu.
Jakieś pomysły ?
Może potracił jedna babkę jadąca kiblem i teraz w ramach podziękowania robią gościowi masaż pleców.





Jest czarny i wysiada z białego samochodu to nie jest wystarczajacy powód wpie**olu??

Seligos

2021-04-14, 23:19
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Pewnie tez pomiędzy nogami ma cipe, bądź odwrotnie, one też mają pindole



ty byś nie uciekał przed stadem słoni ? byś ?

BrunerOvned

2021-04-15, 00:36
Stawiam hipotezę:
Był taką p*zdą, że którejś nie chciał obciągnąć.

goshaq

2021-04-15, 08:48
Fajna ta ochrona, taka ni za dobra xD. Pewnie k***a jakby się porządnie odwinął jednej z drugą to połowa osiedla by go obsiadła.

PabllosSantoDaSilva

2021-04-15, 09:14
goshaq napisał/a:

Fajna ta ochrona, taka ni za dobra xD. Pewnie k***a jakby się porządnie odwinął jednej z drugą to połowa osiedla by go obsiadła.



Typowo. Jak chłopaczka leją damskie mutanty to każdy piwko, popcorn, głupi uśmieszek pod nosem i chichot, czasem jakaś komóreczka do nagrywania śmiesznego zajścia ale jak ten się w końcu odwinie to łosz ty jego mać w mordę bity chamie agresywny, niewychowany grubiański gburze!

Sraj1

2021-04-15, 12:12
Typowy świat gdzie jednej płci wolno więcej.

Justynka99

2021-04-15, 12:32
Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Pewnie tez pomiędzy nogami ma cipe, bądź odwrotnie, one też mają pindole



Bardzo typowy prawaczek. Najważniejsze w życiu jest to, co kto ma między nogami. Ale to inni są zboczeńcami, bo ich to nie obchodzi... :D