18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siłacze

~Angel • 2019-02-11, 12:29
trzeba mierzyć siły na zamiary


petru23

2019-02-11, 16:17
I nikt się nie nauczył, aby zabezpieczyć tył w razie upadku. Ciekawe ile strzaskanych potylic, pozryeanych kręgów przy okazji upadku było.
Nie mówiac już o nóżkach jak na ostatnim filmiku.

Kałasz

2019-02-11, 16:24
nie oddychali to mają sztangop*zdeczki

DonVictorioVittutis

2019-02-11, 16:27
poligon6 napisał/a:

Na ch*j oni tyle tego podnosza?



Może konkurują kto będzie miał większą naturalną ,,skarpetę "


GedźminWieralt

2019-02-11, 17:34
kolosasz napisał/a:

kret nie dochodzi do mózgu no i się przewraca



Kret się przewraca bo nie dochodzi do mózgu? Ciekawe...

:-/

Ow...........an

2019-02-11, 17:49
Abraxus napisał/a:

Ludzie mają różne zainteresowania ale nigdy nie pojmę po ch*j przerzucać żelastwo.



...skoro można je sensownie załadować na wózeczek i odwieźć do skupu :mrgreen:

r061071

2019-02-11, 18:12
zelastwo można przerzucac tylko trzeba zachować resztki rozumu / nie ogladalem filmiku ponieważ boli już od czytania komentarzy

Rozjebie

2019-02-11, 19:18
Abraxus napisał/a:

Ludzie mają różne zainteresowania ale nigdy nie pojmę po ch*j przerzucać żelastwo.



Nie pojmiesz, ponieważ jesteś leszczem, którego można położyć jednym strzałem. Samce alfa przerzucają żelastwo, żeby zwiększać swoją siłę i w razie awantury z innymi samcami alfa pokazać swoją fizyczną przewagę, c*pko. Cioty takie jak ty w spotkaniu z wyżej wymienionymi samcami alfa sznurują p*zdę i odchodzą po cichutku w swoja stronę

RazoR2011

2019-02-11, 20:17
Bo niepotrzebnie tak mocno zapinają pas

bakus1233

2019-02-11, 20:48
Coordinator napisał/a:

Nie pojmiesz, ponieważ jesteś leszczem, którego można położyć jednym strzałem. Samce alfa przerzucają żelastwo, żeby zwiększać swoją siłę i w razie awantury z innymi samcami alfa pokazać swoją fizyczną przewagę, c*pko. Cioty takie jak ty w spotkaniu z wyżej wymienionymi samcami alfa sznurują p*zdę i odchodzą po cichutku w swoja stronę



To mnie teraz rozbawiłeś ha ha
Prawda jest taka, że mała ich część robi to tylko dla siebie. To są raczej ludzie z małą wartością, którzy myślą, że jak zwiększą swoje mięśnie, to nagle zaczną się liczyć wśród ludzi i nie będą się dalej czuć jak nic nieznaczące g*wno ;)bo w sumie tym są bez tych mięśni, robią to też po to aby zwiększyć swoje szanse u kobiet. W dzisejszych czasach ogromna siła fizyczna nie ma większego znaczenia, liczy się inteligencja, tylko tak możesz kogoś załatwić, a tak to co? Pobijesz kogoś a później pójdziesz siedzieć albo będziesz płacił komuś odszkodowanie do końca życia ;-) po prostu super 8-)

TB303

2019-02-11, 20:52
Coordinator napisał/a:

Nie pojmiesz, ponieważ jesteś leszczem, którego można położyć jednym strzałem. Samce alfa przerzucają żelastwo, żeby zwiększać swoją siłę i w razie awantury z innymi samcami alfa pokazać swoją fizyczną przewagę, c*pko. Cioty takie jak ty w spotkaniu z wyżej wymienionymi samcami alfa sznurują p*zdę i odchodzą po cichutku w swoja stronę



A samce alfa to są w świecie zwierząt... i podludzi :lol:

Wiewór

2019-02-11, 21:52
Coordinator napisał/a:

Nie pojmiesz, ponieważ jesteś leszczem, którego można położyć jednym strzałem. Samce alfa przerzucają żelastwo, żeby zwiększać swoją siłę i w razie awantury z innymi samcami alfa pokazać swoją fizyczną przewagę, c*pko. Cioty takie jak ty w spotkaniu z wyżej wymienionymi samcami alfa sznurują p*zdę i odchodzą po cichutku w swoja stronę



Hahahahahaha jaki idiota. Widzę że intelektualnie jesteś w epoce kamienia lupanego.

:lol:

bodzio667

2019-02-11, 22:52
Piękny przeprost kolanek na końcu. ;)

Rozjebie

2019-02-11, 23:37
@upy - Zarabiam dwie średnie krajowe na rękę, mam managerskie stanowisko, znam biegle język angielski i niemiecki. Ponadto wiem dobrze, co to znaczy siła fizyczna - w 2019 roku znaczy dokładnie to samo co w 1919 i w 1819 itd., ale wy sobie dalej tłumaczcie swoje zniewieścienie, leszcze :D

Aha, mała edycja: te dwie średnie krajowe zarabiam W POLSCE pracując w biurze po 8 godzin dziennie, czyli 160 godzin w miesiącu - w razie gdyby komuś wpadło do głowy, ze robię dwa lub 3 etaty jak czarny niewolnik :D
Wysokie zarobki i siła fizyczna są domeną samców alfa, czy wam to się podoba czy nie i nieważne jak głośno będziecie krzyczeć, ze "teraz mamy inne czasy, jest 2019 rok!" gamonie :D

xXPeinXx

2019-02-12, 01:33
Pierwsze 5 sek filmiku wygląda jakby był puszczony od tyłu :D

bakus1233

2019-02-12, 03:04
Coordinator napisał/a:

@upy - Zarabiam dwie średnie krajowe na rękę, mam managerskie stanowisko, znam biegle język angielski i niemiecki. Ponadto wiem dobrze, co to znaczy siła fizyczna - w 2019 roku znaczy dokładnie to samo co w 1919 i w 1819 itd., ale wy sobie dalej tłumaczcie swoje zniewieścienie, leszcze
Aha, mała edycja: te dwie średnie krajowe zarabiam W POLSCE pracując w biurze po 8 godzin dziennie, czyli 160 godzin w miesiącu - w razie gdyby komuś wpadło do głowy, ze robię dwa lub 3 etaty jak czarny niewolnik
Wysokie zarobki i siła fizyczna są domeną samców alfa, czy wam to się podoba czy nie i nieważne jak głośno będziecie krzyczeć, ze "teraz mamy inne czasy, jest 2019 rok!" gamonie



Cieszę się, że Ci się powodzi w życiu, ale po co się tym chwalisz na sadisticu? Myślę, że nikogo tutaj to nie obchodzi. Co to ma wspólnego z tematem?
Samiec alfa jak Ty to śmiesznie nazywasz nie musi być w dzisiejszych czasach silny fizycznie, wystarczy że ma pieniądze, a jak wiadomo do tego niekoniecznie jest potrzebna siła fizyczna. No i co taki typek po siłowni zrobi bogatemu, który może ważyć 70kg :mrgreen: ?? Mając pieniądze można sobie wynająć silniejszych i takiego typa bezkarnie upokorzyć.
Pozdrawiam- samiec beta :mrgreen: