18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siła złego na jednego

~Velture • 2019-08-13, 22:43
Doskonały film instruktażowy pokazujący skuteczność używania pałki policyjnej w porównaniu do okazania innych środków przymusu ;)

Się k***a rozeszli jak księża po kolędzie błyskawicznie :amused:


Smokw

2019-08-15, 07:59
maddog77 napisał/a:

j***ny ZOMOWiec szkoda że go nie ubili jak tych UBeków w Poznaniu w 1956 ....mój szef za małolata widział to na własne oczy jednego tak kopali po łbie że aż mu oko wypłynęło.



No popłynąłeś. Funkcjonariusz z tego filmiku nie bił jej, a ZOMO to napierdzielało jak leci i to mieli specjalne pałki nie do walki tylko do zadawania bólu.

Gamera napisał/a:

To jest włąśnie nieprofesjonalne zachowanie policjanta. Po pierwsze mógł zginąć, po drugie jakby go zaciupali to ruszyliby na innego policjanta, a po trzecie to jest przyzwolenie na atakowanie policjantów.
Jakby gość wyjął broń i zastrzelił lub postrzelił jedną osobę, to jest przesłanie dla innych, że fikającymi nikt się bawić nie będzie.



Nawet nie wiem jak to skomentować. Dobrze, że w policji nie pracują ludzie z problemami takimi jak Twoje. Ponadto taki czyn miałby jeszcze niesamowite konsekwencje polityczne. Poczytaj o Wenezueli, Majdanie, Libii, Syrii , początkach SA w Niemczech. ..