18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Się uruchomił

mygyry • 2019-12-21, 08:00
Świąteczne refleksje na cały rok


sider16

2019-12-21, 14:32
Tez możesz użyć mózgu i włączyć nawigację, to nie jest średniowiecze pedale z bólem dupy :mrgreen:

DoubleBorger

2019-12-21, 14:36
Są mapy 3d z numerami budynków, często samo google maps pomaga nawet. Można zapytać kogoś kto przechodzi. Nie trzeba wszystkim się wk***iać, może nie trafiłem w swoim piździkowie na takie miejsce, ale nie raz kręciłem się jak gówno w przeremblu szukając klatki, niektórzy nawet drzwi nie mają ponumerowanych, i liczy się jakoś ch*jowo. Wchodzisz po lewej stronie ze schodów, a liczby rosną od prawej do lewej. Ale jak z jedzeniem ciepłym jechałem to ich problem, odgrzali sobie może.

Kat-men-Du

2019-12-21, 14:56
Na wioskach zasada szukania klienta po numerach domu nie ma sensu bo mało kto je ma. Z doświadczenia wiem (5 lat w UPS) ze najlepiej podjechać pod spożywczak i zapytać sklepowej lub okolicznych mieszkańców raczących się piwkiem gdzie kto mieszka . Nigdy nie traciłem dyzo czasu na szukaniu odbiorcy. W miastach raczej nie ma problemow z numeracja .Gorzej ze nikogo nie ma do tej 17 -stej. Pozdrowionka dla wszystkich kurierów bo teraz maja naprawdę co robić.

Arathnmor

2019-12-21, 16:25
Jakby bazy danych adresowych nie były dostępne, geoportal daje radę z wyszukiwaniem.

jazeck

2019-12-21, 16:42
RODO cfelu k***a :)

~Velture

2019-12-21, 16:57
Ja pamiętam jak nie było smartfonów a gps to był luksus i jechałem na imprezę na jakieś zadupie i k***a adres to nazwa miejscowości i numer a tam k***a te numery jakby ktoś sobie losowo naj***ł i szukaj sobie bo masz numer 13 potem 15 a potem 181

MaciejLubicz

2019-12-21, 19:01
Jak mu się praca nie podoba to niech ją zmieni . A nie narzeka jak te stare k***y w sklepach .

niemamskarpet.

2019-12-21, 21:20
jaki gówniany środek auta wygląda mi na jakiegoś fiata, ja pie**ole jakie to są zj***ne auta

kamilja

2019-12-21, 21:43
Na pierwszy rzut oka facet ma rację. Na drugi - już mniej. Na trzeci - prawie wcale. Kurierzy i dostawcy korzystają z GPS i Map Google, GoogleEarth. Przed wyjazdem wystarczy powiedzieć do telefonu adres, wyskoczy mapa, przełączyć na widok satelitarny, napatrzyć się ile trzeba i trafić bez najmniejszego kłopotu, stresu. Mój dom ma numer jak słoń ale stoi w drugim rzędzie, 70 m od ulicy. W całej historii kurierostwa tylko jeden kurier, nowy, miał problem z trafieniem. Dostawca żaden. Gościu jest po prostu niezorganizowany i dlatego sobie nie radzi. No i w każdym normalnym kraju nie byłby kurierem bo ponoszą go nerwy. No - ale on jest przekonany, że wszyscy robią źle, i tylko on jest tym jedynym co robi dobrze i cały świat powinien się do niego dostosować.

MaciejLubicz napisał/a:

Jak mu się praca nie podoba to niech ją zmieni . A nie narzeka jak te stare k***y w sklepach .



Nareszcie ktoś docenił te hadry zza lady. Ale nie zapominaj o tych sukach z rejestracji w przychodni. Jak mnie się marzy, że w któryś dzień będę mógł wymalować w tę wiecznie obrażoną mordę takiego plaskacza, że się p*zda w regał wbije i straż pożarna będzie ją musiała wyciągać.

Huherko

2019-12-21, 22:12
Kto z pizzą nie jeździł, ten nie wie co to znaczy.

Chaty za 1,5 mln PLNów wystawione, a 15 zł na metalowe cyferki zabrakło ...

ws...........33

2019-12-22, 10:40
sider16 napisał/a:

Tez możesz użyć mózgu i włączyć nawigację, to nie jest średniowiecze pedale z bólem dupy



Byłem trochę inkasentem i może jak jeździsz z punktu A do B to jest spoko, ale nie uwierzysz ile razy nawigacja zaprowadziła mnie na zupełnie inną ulice, używając googla w taki sposób dowiedziałem się, że tak na prawdę nie ma porządnej bazy danych adresów.

@Huherko No właśnie, idę koło domów, kute bramy, żywopłoty, skalniaczki, tabliczki uwaga pies, bramy przesuwane, solary na dachu, ale k***a jak trzeba numer domu zawiesić to ciężko. Teraz se wyobraźcie, że macie dotrzeć na ulice ku*asiarską 12, 12a, 12f i nikogo nie ma w domu, będziesz awiza losowo do skrzynek wrzucał.

Hubert75

2019-12-22, 13:42
Rudy się spienił. Jak nikt kogoś nie lubi to tak jest.

luxpiotr

2019-12-22, 16:22
Rick83 napisał/a:

Za brak numeru na domu jest mandat do 250zł.



Serio? Podpie**olę sąsiada . Będzie miał prezent na święta.

daviden

2019-12-22, 20:24
Czy dobrze gada czy nie wielki czarny ku*as w dupe każdej piździe która bawi się w nagrywanie czegokolwiek jak kieruje samochodem

AaronSzechter

2019-12-22, 22:00
sasiad z lewej ma, sasiad z prawej ma. starczy troszkę logiki i znajdziesz hu.ju z dhla poczty czy innego kure,stwa co mi ostatnio w paczce jaja potłukli co mi mama przysłała. hu.jowych świąt tobie i nędznikom twojego pokroju




Huherko napisał/a:

Kto z pizzą nie jeździł, ten nie wie co to znaczy.
Chaty za 1,5 mln PLNów wystawione, a 15 zł na metalowe cyferki zabrakło ...



ludzie mają godne prace, może nie godne ale płatne