18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sfora psów

~Angel • 2019-01-31, 11:12
Wg źródła: 30 stycznia 2019 r. w miejscowości Samara (Rosja) sfora psów zaatakowała młoda dziewczynę i dzięki szybkiej reakcji mężczyzny (jednego z czarnego samochodu) psy zaniechały dalszego ataku na dziewczynę. Mężczyzna strzelił w kierunku jednego z atakujących psów i tym samum chwilowo spłoszył sforę. Takie zachowanie nie spodobało się jednemu z przechodniów (awanturujący się dziada dokarmiał te psy) i postanowił ukarać mężczyznę niszcząc mu auto ale na tym nie koniec historii.




Lobo24

2019-01-31, 11:32
Trochę jak w tym filmie 101 dalmatyńczyków. Not bene też była zimowa sceneria.
Zostało jeszcze 96.

vass

2019-01-31, 11:35
Prawidłowo, powinien odj***ć wszystkie, a na końcu przestrzelić kolano pojebowi.

~Velture

2019-01-31, 11:56
Powinno się tego debila też odjebac.

mygyry

2019-01-31, 13:10
W pierwszej kolejności miał zastrzelić tego ch*ja, psy by miały co jeść i wszyscy by byli zadowoleni

poligon6

2019-01-31, 14:06
Takie sfory za komuny i na poczatku transormacji (czyt. politycy i cwaniacy kradli co popadnie), to była norma. Zbierały sie zima i wczesna wiosną. Zagryzały co popadło i nie gardziły ludziną.

Najlepiej było je truć, co było kłopotliwe bo jak zeszły sniegi to truchła zalegały pola i okoliczne rowy. Dobrze sprawdzały sie wnyki.

Ale najlepsza była frajda jak chłopy zagoniły pare kundli w jakies ogrodzenie i zatłukły kołkami i widłami. Istny armagedon pchlarze latały na wysokosci lamperii, a jak jakis zaplatał sie w siatkę to momentalnie dostawał finishera kołkiem w łeb albo widłami we flaki. Psy odwrotnie od kotów maja słabe czaszki i wystarczy je lekko pacnąc kołkiem i juz leżą.

Potem własciciele nie mogli sie doliczyc pchlarzy, ale nikt nie płakał i nie robił cyrków że zabili mu psa. Jak twój pies poszedł komus w szkode to ten ktoś miał prawo uskutecznić pchlarza. Brało sie nastepnie młodego pchlarza od suki a reszte do wora a wór do jeziora tyle tego było. Taki był cykl zycia i smierci pchlarzy na wsi.


Xumme

2019-01-31, 14:50
No ale co było dalej skoro to nie koniec historii?

Rejti

2019-01-31, 15:05
Jednemu sk***ielowi co je dokarmiał i drugiemu zjebowi co strzelał doj***ć po dwadzieścia lat łagru to byłaby nauczka dla całego miasta. I wcale się nie zdziwię jeśli sprawa tak zostanie załatwiona. W Rosji jest pełno takich starych zjebów co łażą i sypią karmę psom/kotom, przez co mnoży się to i jest co raz gorzej. Miasta nie robią nic z tym dopóki nie są do tego zmuszone, jak rok temu na mistrzostwa kiedy w miastach organizujących imprezę przetrzebiono bezpańskie psy. Poza tym, jakim trzeba być upośledzonym zjebem żeby w pobliżu rozemocjonowanych ludzi strzelać z broni palnej? Żałuję że go tam psy nie dopadły i nie rozj***ły, bo na tego to szkoda nawet pryczy w łagrze.

Samo88

2019-01-31, 15:23
up poj***ny jesteś, przecież to gazówka

Rejti

2019-01-31, 15:38
Samo88 napisał/a:

up poj***ny jesteś, przecież to gazówka




1) Pistolety wiatrówki nie generują huku przy strzale, bardziej przypomina to głośne syknięcie
2) Żaden pistolet gazowy, nawet przerobiony, nie spowoduje takiego zranienia po trafieniu (pies kuleje, krew się leje) bo ma za mały kaliber (kula stalowa 4.5mm) i za małą prędkość wylotową.

Jak już skończyłeś pie**olić, to wracaj na kwejka czy inne jbzdy :ciasteczkowy:

Tomsza

2019-01-31, 15:43
Jakie to piękne. Tak powinny kończyć wszystkie wszarze bez smyczy

lakeroll

2019-01-31, 15:59
psy powinien odj***ć, frajera zatrzymać, zadzwonić po bagiety, niech płaci za uj***ne lusterko

Spar1988

2019-01-31, 16:20
Odj***łbym wszystkie a potem właściciela, jeszcze dwa tygodnie temu miałem takie akcje gdzieś. Siedzę gdzieś 2 tyg temu o 3 w nocy na sadolu oglądam sranie na klatę, spać nie mogę , a ch*j idę na "CPN" po fajki. Ubrałem się, słuchawki na uszy , muzyka na full. Środek miasta, bloki, w ch*j aut na parkingach wszędzie ciemno, brak żywej duszy. Nagle jeb w łydkę, raz, drugi, pierwsza myśl "k***a delikatny spacerek a ja mam skurcze haha" Patrze za siebie a tam mały pchlarz próbuje mnie upierdzielić, słuchawki na bok, jeb mu z buta ale odskoczył i w tym momencie za auta wyskakują jeszcze 3 małe kundle , tak zaczęły ujadać że idę o zakład obudziły połowę rynku, od razu z zębami do mnie, jak ja się k***a zagotowałem, dopiero jak pierwszy odbił się od zderzaka po bucie to trochę się wycofały, wk***iony poszedłem dalej. Oczywiście wszystkie miały obroże i napis na czole nie gryzie. Żałowałem tylko że klamki albo gazu nie miałem przy sobie. A teraz rozkmińcie cztery agresywne w ch*j psy wielkości tych z filmiku, zanim zszedłby na ratunek o trzeciej w nocy jakiś blokers to ze mnie byłyby tylko kawałeczki i materiał na harda. Trudno zawiodłem, może innym razem. Akcja w mieście a nie na zabitej dechami wiosce.

Wesoły_Januszek

2019-01-31, 16:22
bardzo dobrze ta k***a i agresywne psy z "watahy" do odj***nia

Alonso

2019-01-31, 16:39
Ja się tylko pytam - gdzie ta dziewczynka?

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2019-02-01, 09:55 ]
Nikt nie zarejestrował momentu "ataku" sfory na dziewczynę. Nie ma konkretnej informacji czy dziewczyna została pogryziona i co nazwane zostało konkretnie atakiem. To część artykułu.
Cytat:



07:27 В Самаре на улице расстреляли бродячих собак
Автор: masun Теги:Самарасобаки 4088
30 января 2019 года в Самаре стая бродячих собак напала на девушку. Это увидели парни на джипе, решили не проезжать мимо. На стороне девушки были три парня из джипа с пистолетом. На стороне собак (которые отступать так просто не хотели) был серьёзно настроенный "любитель животных".