18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sezon grilowy w Palestynie został otwarty.

Ba...........yk • 2017-04-23, 18:59
Zwierzaki wymyśliły jak powk***iać głodujących Palestyńczyków.

:idzwch*j:
spoiler

C.Z.E.S.I.E.K

2017-04-24, 11:35
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Ciekawe czy w Auschwitz-Birkenau SSmani robili grila obok baraków obozowych...


Też się kiedyś nad tym zastanawiałem. Choć na pewno nie grillowali, ale kiełbacha z ogniska, czy świniak z rusztu czemu nie...
Nie wierzę też by SSmani mieli z tym jakiś problem, w końcu wykonywali rozkazy. Kantyny obozowe też były, więc się raczej nie nudzili.

Noside

2017-04-24, 13:16
@janlew Ty chcesz z trolami pokroju loaloa albo abraxus dyskutować? Powodzenia.. :kawa:

janlew

2017-04-24, 14:26
Noniesondze napisał/a:

@janlew Ty chcesz z trolami pokroju loaloa albo abraxus dyskutować? Powodzenia.. :kawa:


Ano w sumie racja.

Mu...........23

2017-04-24, 15:28
Chazarscy podludzie!

Fdslatghdlks

2017-04-24, 17:53
Hehe fajnego dziennikarza mają tam w UKeju :)

Philip98

2017-04-24, 22:14
Odnośnie obozów koncentracyjnych to kolega opowiadał mi kiedyś historię swojego dziadka:
Niemcy wieli trzech biednych Polaków na stronę (w tym jego dziadka).
Kazali im klęknąć przed sobą. Oni biedni już zesrani, że zaraz ich rozstrzelają, a szwaby wyciągają bochenek świeżego chleba!.
I mogli wziąć tyle ile zmieszczą w gębie. Uradowani i głodni napchali do buzi tyle ile tylko mogli. Zadowoleni, rozpłakani ze szczęścia, z pełną gębą i z wyrazami wdzięczności dla wyrozumiałych oprawców, klęczą i próbują przełkać to co mieli w buzi. Aż nagle jeden z niemców wyciąga pęto pysznej kiełbasy i mówi to samo co wcześniej, czyli zjedzcie tyle ile zmieścicie w buzi. Niestety wszyscy mieli pełne buzie chleba i nie mogli zmieścić nawet grama kiełbasy...
I za to, że byli niewdzięcznymi ku*asami i nie chcieli zjeść kiełbasy to dostali wpie**ol!

Smutne, ale trzeba przyznać że trolle z nich były niesamowite!

Ma...........ke

2017-04-24, 22:15
@Janlew

Ty k***a idioto. Nie mam słów mam wrażenie że urodziłeś się wczoraj wszystko co napisałeś w komentarzach pod tym
postem to wierutne kłamstwo...

voidinfinity

2017-04-24, 22:21
janlew napisał/a:


Polacy nienawidzą Arabów? Co za bzdury. My nie chcemy Islamizacji Europy, Islam i Arabowie w arabskich krajach nam nie przeszkadzają.



Zmień "Polacy" na "Katolicy" i się zgodzę - bo łączy was wszystkich ta sama choroba psychiczna.

Ba...........yk

2017-04-25, 18:25
Maupajoke napisał/a:

@Janlew

Ty k***a idioto. Nie mam słów mam wrażenie że urodziłeś się wczoraj wszystko co napisałeś w komentarzach pod tym
postem to wierutne kłamstwo...


Nie, to nie jest kłamstwo. To prawda. A że boli, no cóż. Taka jej natura - musi boleć.
Mówisz że nie masz słów, ja widzę że nie tylko słów, znaków interpunkcyjnych te. Argumentów i merytoryki również nie posiadasz. :plzdie:
:ok***a: :terror: :sparta:

PanKukuruźnik82

2017-04-25, 21:04
Maupajoke napisał/a:

@Janlew

Ty k***a idioto. Nie mam słów mam wrażenie że urodziłeś się wczoraj wszystko co napisałeś w komentarzach pod tym
postem to wierutne kłamstwo...





Obesrańcu, co ty wiesz o życiu? To co ci twój papa Icek nagadał, podrośnij szczylu to pogadamy.


ps. Kto tu się urodził wczoraj..... ech gimbaza z kibuca...

wzl_1946

2017-04-27, 23:38
To nie żadni Palestyńczycy, lecz arabskie qrwy i kozojebcy.