18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sexy nóżki

freddy.krueger • 2021-02-17, 16:42
Ktoś jakieś pomysły co to może być ? Mówi ze strasznie szczypie i co jakiś czas jakby mu ktoś igłe wbijał ... Nogi brata












felusiek

2021-02-18, 13:39
Łuszczyca. Idź Pan w ch*j, a nie, czekaj... Idź Pan do lekarza z tym i nie zaśmiecaj

Guwnojat

2021-02-18, 13:55
felusiek napisał/a:

Łuszczyca. Idź Pan w ch*j, a nie, czekaj... Idź Pan do lekarza z tym i nie zaśmiecaj

Tyś k***a widział łuszczycę

teddybr

2021-02-18, 14:09
Liszaj płaski, wersja już mocno zaniedbana.

kisielboss

2021-02-18, 17:05
k***a moja babci miała to samo 3 lata męczarni jakieś plastry ze srebrem cuda niewidy,az chirurg podjął decyzję o amputacji dobrze ze ojciec się uparł, że nie i ch*j poszedł z nią do dermatologa w szpitalu wojskowym w Bydgoszczy wyczarował jakieś dwie mas i z antybiotykiem i po 4 miesiącach nie było śladu

freddy.krueger

2021-02-18, 18:15
Dzięki wszystkim za zainteresowanie brat zrobił doplera ale lekarz miał za słaby sprzęt na usg żył głębokich na żyły glebokie ma na 24 lutego dostał też zastrzyki przeciwkrzepliwości krwi i pojechał na wieś do znachorki "szeptuchy" i obkłada nogi placami z wody i mąki żytniej :shock: jego życie jego decyzja ...

jordan1992

2021-02-18, 19:46
Niech zbada serce.. U mojego kumpla też nogi puchły na sam koniec, parę tygodni później zszedł.. ostra niewydolność serca. Tylko, że pił i był gruby.

crazyszaolin

2021-02-18, 22:44
Owrzodzenie przewlekłe z zakażeniem prawdopodobnie gronkowcem złocistym i/lub pseudomonas w przebiegu niewydolności żylnej (małoprawdopodobne, że tętniczej, ale konieczne badanie Doppler). Rany do wyleczenia, ale niezbędna kompresjoterapia plus wymaz plus antybiotyki celowane i opatrunki specjalistyczne (nie typu maści i Bactigras).

Pereze87

2021-02-18, 23:14
Cukrzyca na 99% .. noga cukrzycowa czy jakos tak .. moja ŚP babcia miala cos takiego .. nie leczyla nigdy cukrzycy bo po co .. zmarła w skutek sepsy .. przyczyna sepsy infekcja od nogi .. do lekarza lub do grabarza .. wybór brata . k***a jak mozna dopuscic sie do takiego stanu ? j***ne podludzie . :-D

motylek1x2

2021-02-19, 00:12
Zakrzepica żył , bardzo niebezpieczna choroba , jak się zakrzep urwie i poleci do serca to smierć na miejscu , tak umarła Skolimowska

_WHATEVER_

2021-02-19, 00:20
6 stopień niewydolności żylnej, natychmiast do chirurga naczyniowego, trzeba zrobić dopplera, usunąć nie sprawne żyły(odstrzałkowa,odpiszczelowa),w których nie działają zastawki i krew nie odpływa. Oby tylko żyły głebokie były jeszcze sprawne. Jeśli to rzeczywiście to co opisałem,to po zabiegu i wygojeniu ran po nim, będzie trzeba nosić rajstopy uciskowe.

vass

2021-02-19, 05:56
Jak brat jest z tych co do lekarza nie chodzi, to napiszę co ma robić, życia mu to nie uratuje, ale może trochę przedłuży.
Na rany Maść Ranisilver
Antybiotyk
Aspiryna w dużych ilościach minimum 300mg
Zastrzyki 20 szt. Clexane --- Heparyna w zastrzykach. Jeden zastrzyk na dobę Forte 120mg
Jakiś lek z Diosminą np. Dih 1000mg dwie na dobę.
Po względnym wyleczeniu ran Podkolanówki uciskowe II albo III stopnia.
Teraz może, nasmarować rany maścią Ranisilver i zawijać nogi bandażem elastycznym dosyć ciasno.

harrywu

2021-02-19, 14:24
obrzek limf i powikłanie - róza. penicylina i bedzie żył

Dolores

2021-09-21, 11:48
ch*j, szczepiony na bank