18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sex turystyka

Raffuls • 2019-06-19, 23:55
Co to jest sex turystyka ?



- Przenoszenie księży z parafii do parafii

Ca...........on

2019-06-20, 00:42
Ja się zastanawiam, dlaczego nie da się żartować z przestępczości gospodarczej...

bartekmmm

2019-06-20, 01:10
Przenoszenie z celi do celi.

bleblebator1

2019-06-20, 01:29
Caramon napisał/a:

Ja się zastanawiam, dlaczego nie da się żartować z przestępczości gospodarczej...



Bo popełnisz samobójstwo :mrgreen:

Ca...........on

2019-06-20, 06:22
@up No to masz żarcik :) Dlaczego kurczak ukradł VAT, zanim przeszedł przez drogę? Bo po drugiej stronie były zielone pastwiska :)

TB303

2019-06-20, 10:32
bartekmmm napisał/a:

Przenoszenie z celi do celi.


Masz na myśli ten 1% ukaranych księży?

Szangti

2019-06-20, 10:34
Oczywiscie to ci ksieza co naleza do LGBT+

Apakalolo

2019-06-20, 11:05
Ja to gdzieś już słyszałem hmmm? A no tak ksiądz mi ten kawał opowiedział jakieś 20 lat temu...

piotrj3

2019-06-20, 15:58
TB303 napisał/a:

Masz na myśli ten 1% ukaranych księży?



1% z tych 0.01% co rzeczywiście przeskrobali?

SpeedyG

2019-06-20, 18:07
Czyżby Bongman wrócił??????

Rasael

2019-06-20, 20:59
piotrj3 napisał/a:

1% z tych 0.01% co rzeczywiście przeskrobali?

Jak dla mnie każdy kto ukrywa dzieciojebców jest gorszy od gwałciciela. A zaraz, słyszałem o tym piosenkę. Jestem jednak zmuszony dodać, że ani trochę nie popieram tego materiału ani działań jego twórców, chociaż w zupełności je rozumiem. ;)

TB303

2019-06-21, 11:56
Szangti napisał/a:

Oczywiscie to ci ksieza co naleza do LGBT+


piotrj3 napisał/a:

1% z tych 0.01% co rzeczywiście przeskrobali?


Biadolenie księdza zza ambony to nie żadne dowody.

piotrj3

2019-06-21, 17:58
TB303 napisał/a:

Biadolenie księdza zza ambony to nie żadne dowody.




To sobie poczytaj o dowodach,

Przeczytaj sobie "Pedophilia and Homosexuality" na washington post, tam mały cytat:


Cytat:

* Homosexuals make up less than 3 percent of the population, not "8 to 10 percent" as your article reported. A recent study in Demography estimates the number of exclusive male homosexuals in the general population at 2.5 percent and the number of exclusive lesbians at 1.4 percent.

* Homosexuals are overrepresented in child sex offenses: Individuals from the 1 percent to 3 percent of the population that is sexually attracted to the same sex are committing up to one-third of the sex crimes against children. A study in the Journal of Sex Research found that although heterosexuals outnumber homosexuals by a ratio of at least 20 to 1, homosexual pedophiles commit about one-third of the total number of child sex offenses.




Z psychology today "Beyond Bad-Apple Priests: Who the Pedophiles Really Are"

Tam jest dużo informacji pokroju kto w jakim wieku jest pedofilem itd, jak również jakie są preferencje jak i artykuł wcześniejszy wspomina że pedofilami są prawie wyłącznie mężczyźni.


Cytat:

Victims under 12 were typically abused by caregivers: parents, step-parents, other relatives, babysitters, or camp or recreational-program staff. Teens were generally abused by friends or acquaintances.

Under "other," the NSHS asked: Who? Surprisingly, not one victim mentioned a priest. Most of the abusers in this category were teachers, neighbors, doctors, grandparents, a parent's friend or coworker, or an adult around the house: a gardener, or repairman.



3 rodzajom ludzi zależało na daniu stereotypu księdza pedofila. Komunistom którzy nie lubią księży, mediom, bo jak znajdzie się pojedynczy przypadek to sensacja i ludziom z LGBT, bo ukrywa to problem jacy homoseksualni mężczyźni mają - to że popełniają 1/3 wszystkich pedofilskich przestępstw.

camson

2019-06-21, 18:47
Już mnie wk***ia to pie**olenie rozpętane dwiema wątpliwej jakości produkcjami filmowymi. k***a niech 1 na 20 księży będzie miał coś na sumieniu to jaki to k***a % w naszym społeczeństwie?- Już wyliczam 0,0000432975 spośród mieszkańców tego kraju. To jeden na 23096 osób. Wieczna gównoburza o nic, a k***y z rządu się śmieją, że mają temat zastępczy. Tam jest k***a problem z "tym krajem".

Ti...........ch

2019-06-21, 20:50
camson, jesteś kretynem czy amebą? Trzeba Ci k***a drukowanymi literami napisać o co chodzi? Obie te, jak je określiłeś wątpliwej jakości produkcje" nie traktują w pierwszej kolejności o księżach pedofilach, a o systemowym ukrywaniu tych przestępstw przez instytucję Kościoła. Widzisz tę subtelną różnicę?