18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sex in the..

Su...........wn • 2019-05-12, 20:56
Chińska firma Doll Sweet Dolls i EX Doll wprowadziła robota seksualnego, który zapewnia pomoc w utrzymaniu porządku w domu. Lalka, zgodnie z planem konstruktorów, zrekompensuje niedobór płci pięknej w Chinach.


Robot odróżnia ludzką mowę i umie grać na niektórych instrumentach muzycznych. Ponadto umie włączać i wyłączać urządzenia gospodarstwa domowego oraz światło. Lalka ma elementarną wiedzę na temat medycyny i umiejętności pielęgniarskich.

:homer:

Firma Doll Sweet Doll i EX Doll poinformowała, że na takie roboty jest duży popyt, ponieważ w Chinach przypada średnio 114 mężczyzn na 100 kobiet. Przedstawiciel firmy powiedział, że inżynierowie stworzyli prawdziwą asystentkę dla samotnych mężczyzn, pomagającą im w wielu dziedzinach.

Dodajmy, że za zdolną sekslalkę trzeba zapłacić około czterech tysięcy dolarów.

jessjess

2019-05-13, 10:43
"umie grać na niektórych instrumentach muzycznych"
Kurła, chyba najlepiej gra na flecie :amused:

de_Sade

2019-05-13, 11:50
nowynick napisał/a:

Nie ma w prawdzie opcji OFF, ale jest zaleta w postawi naturalnie wilgotnych i cieplutkich szparek



Oczywiście, że jest opcja OFF. Główny problem polega raczej na braku opcji ON :D

nowynick napisał/a:

... ale jest zaleta w postawi naturalnie wilgotnych i cieplutkich szparek



Obawiam się, że gdy tylko produkcja humanoidalnych robotów osiągnie wysoki poziom, taki jak obecnie np. produkcja samochodów, czy sprzętu grającego, to oferowane opcje będą ZNACZNIE przewyższały to, co daje natura. To będzie prawdziwy koniec feminizmu. Przeciętny facet potrzebuje seksu, alkoholu, komputera i rozmowy z kumplami na męskie tematy, natomiast przeciętna kobieta potrzebuje "miłości" i dlatego w jej przypadku seks na baterie pomimo rozkoszy nie może zastąpić związku. Zobaczycie, jeszcze dożyjecie sytuacji, gdy kobiety będą masowo zaczepiać facetów na ulicy, żeby mieć tylko szansę na jakąś relację, natomiast mężczyźni w większości nie będą tym zainteresowani, bo seks z żywą kobietą będzie pociągał za sobą głównie ryzyko i dyskomfort.


Wiewór

2019-05-13, 12:51
de_sade napisał/a:

Obawiam się, że gdy tylko produkcja humanoidalnych robotów osiągnie wysoki poziom, taki jak obecnie np. produkcja samochodów, czy sprzętu grającego, to oferowane opcje będą ZNACZNIE przewyższały to, co daje natura. To będzie prawdziwy koniec feminizmu. Przeciętny facet potrzebuje seksu, alkoholu, komputera i rozmowy z kumplami na męskie tematy, natomiast przeciętna kobieta potrzebuje "miłości" i dlatego w jej przypadku seks na baterie pomimo rozkoszy nie może zastąpić związku. Zobaczycie, jeszcze dożyjecie sytuacji, gdy kobiety będą masowo zaczepiać facetów na ulicy, żeby mieć tylko szansę na jakąś relację, natomiast mężczyźni w większości nie będą tym zainteresowani, bo seks z żywą kobietą będzie pociągał za sobą głównie ryzyko i dyskomfort.



Jeśli dla ciebie cały związek sprowadza się do rżnięcia to zamiast drogiego robota kup kilo schabu i włóż między żeberka kaloryfera. Napie**ol kremu i jedziesz.

de_Sade

2019-05-13, 13:22
Abraxus napisał/a:

Jeśli dla ciebie cały związek sprowadza się do rżnięcia to zamiast drogiego robota kup kilo schabu i włóż między żeberka kaloryfera. Napie**ol kremu i jedziesz.



No wiesz, ja jednak obserwuję co się dzieje dookoła mnie. Widzę jak faceci nie chcą wracać z pubu do domu. Może akurat Ty masz wrażliwe i czułe serce i potrzebujesz głaskania po szyjce i szeptania na uszko. Jak jednak zaznaczyłem, moim zdaniem, dla "przeciętnego faceta" na dłuższą metę w związkach z kobietami nie ma wartości dodanej.
Co do schabu, to miło, że dzielisz się doświadczeniami. Nie obiecuję jednak, że skorzystam z tipa :D

LOOFAH

2019-05-13, 13:25
Przypomniał mi się fajny film - Surogaci.

Tulkas

2019-05-13, 13:51
de_sade napisał/a:

No wiesz, ja jednak obserwuję co się dzieje dookoła mnie. Widzę jak faceci nie chcą wracać z pubu do domu.



robot Ci rogów nie przyprawi i nie przyniesie syfa do domu, nie będzie go bolała głowa, nie będzie cię ciągał po galeriach handlowych.... ja tu widzę same plusy


niemamskarpet.

2019-05-13, 14:12
Abraxus napisał/a:

Ta i skończy się jak w Westworld. Pewnego dnia robot powie, że ma dość bycia nieustannie analnie gwałconą, dławioną spermą .
Ma dość próbowania włożenia jej w cipę każdego domowego przedmiotu.
Chwyci nóż. Utnie ci ch*ja i poderżnie gardło.
Ja podziękuję.
Poza tym nic nie zastąpi mokrej cieplej cipeczki



to już się dzieje, też są mokre i ciepłe, moja wizja teraz jest tak że zaczną ulepszać ten projekt i doprowadzą do tego, że ten robot będzie się poruszał już naturalnie jak prawdziwy człowiek, potem nauczą go podstawowych czynności takich jak dbanie o dom i gotowanie a z czasem wychowywanie dzieci według najnowszych odkryć metodologicznych które będą ukształtowywać człowieka według wytycznych. Następnych etapem będzie ubezwłasnowolnienie wolnych kobiet i sprowadzenie ich tylko do rodzenia, ewentualnie jak już nie będą zdatne do reprodukcji a j***ć ich też nikt nie będzie chciał bo za dużo z tym zachodu będą wysyłane do jakiś obozów pracy np. przy produkcji nowych robotów - kobiet . Generalnie jeśli jeszcze islam bardziej zaleje Eu to kobiety tak czy owak będą miały przej***ne :D

buchaj

2019-05-13, 15:46
kol. De Sade mówi o Eksperymencie Calhouna.

Śmieszne i przerażające - ale tak dokładnie zachowały się osobniki samców w populacji myszek po osiągnięciu bezpieczeństwa.
Dla leniwych : https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Calhouna

a bardziej ambitni niech szperają dalej i odnoszą do populacji ludzkiej i wykresu ilości osobników....

BialyNigger

2019-05-13, 16:29
buchaj napisał/a:

kol. De Sade mówi o Eksperymencie Calhouna.
Śmieszne i przerażające - ale tak dokładnie zachowały się osobniki samców w populacji myszek po osiągnięciu bezpieczeństwa.
Dla leniwych :
a bardziej ambitni niech szperają dalej i odnoszą do populacji ludzkiej i wykresu ilości osobników....



Bardziej ambitni wiedzą że to badanie to scam i metodologicznie zostało już objechane chyba przez wszystkie naukowe ośrodki na Świecie. Współcześnie służy jako populistyczny argument konserw podobnie jak badania o autyzmie u antyszczepionkowców.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-13, 16:34
Mnie ciekawi czy się nagrzewa do 36,6 stopni,bo bym zamówił na ALiExpress,postawił w koncie i powiedział swojej dupie,że ona nie potrzebuje chodzić co drugi dzień do centrum handlowego po ciuchy,nie potrzebuje ubrań od k***a zary,mogę ją ubrać w byle lumpeksie i co ty k***a na to??

Wiewór

2019-05-13, 19:15
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

nie potrzebuje ubrań od k***a zary,mogę ją ubrać w byle lumpeksie i co ty k***a na to??



Że zara to niby jest luksus? :amused:

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-05-13, 19:48
Abraxus napisał/a:

Że zara to niby jest luksus?



Nie mam pojęcia,ale gdzieś tam to się przewija zawsze z innymi firmami,na które panienki mają pie**olca

Wiewór

2019-05-13, 22:01
zara to gówno dla polskiej biedoty jak H&M, CA, diverse itp.
Ale laski to lubią bo jest tam dużo świecącego badziewia. :-D

de_Sade

2019-05-13, 22:12
BialyNigger napisał/a:

Bardziej ambitni wiedzą że to badanie to scam i metodologicznie zostało już objechane chyba przez wszystkie naukowe ośrodki na Świecie.


Wszystkie badania mają swoje metodologiczne luki, na które przymyka się oko, absolutnie wszystkie, nawet fizyczne i chemiczne; również matematyczne twierdzenia nie dają, wbrew powszechnemu uważaniu i pierwotnym postulatom , wiedzy pewnej. Tym łatwiej wskazać braki w psychologi, socjologii itp.( których zresztą osobiście nie uważam za nauki). Także nie masz racji, jeżeli przywiązujesz zbyt dużą wagę to tego "objechania" na gruncie metodologi. "Eksperyment" przeprowadzano wielokrotnie i nie wytknięto żadnej intencjonalnej manipulacji.

BialyNigger napisał/a:

Współcześnie służy jako populistyczny argument konserw podobnie jak badania o autyzmie u antyszczepionkowców.


Wprowadzanie tu ideologii jest całkowicie bezsensowne. Po pierwsze powiązanie szczepionek i autyzmu zostało poważnie potraktowane przez naukowców, a po drugie nie wykazano związku przyczynowego między szczepionkami, a autyzmem. Postawiono też hipotezę, że zjawisko rozpoznania autyzmu i szczepień to zwykła koincydencja. Podnoszenie tego problemu przez antyszczepionkowców opiera się na niewiedzy, strachu lub zlej woli. Nie słyszałem natomiast o podobnym podważeniu eksperymentu Calhouna. Najpoważniejsze wątpliwości dotyczą stworzenia sztucznych warunków, co jest trafne jako takie, ale, póki co, na tym właśnie polegają eksperymenty! Zauważa się też, że nie można w prosty sposób przenosić tak uzyskanych wyników na osobniki żyjące w warunkach naturalnych, a tym bardziej na osobniki innch gatunków w tym na ludzi.
"Populistyczny argument konserw"??? Obawiam się, że to nie ma sensu? Na czym miałby polegać populizm?
W ogóle radzę się wyzbyć ideologicznego myślenia i szczerze przed samym sobą odpowiedzieć sobie na pytanie, ilu naszych męskich znajomych to uduchowieni poeci, wyrafinowani wrażliwi intelektualiści itp., którzy szukają w związku z kobietą pojednania dusz, a ilu to faceci, którzy wracają do domu ze szkoły czy pracy, by pie**olnąć się z piwem przed kompa i nie interesuje ich pitolenie, że należy odnowić mieszkanie, że mama naszej ukochanej ma katar i że w sklepie jest bardzo ładna torebka.
Dziękuję za uwagę :mrgreen: