18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Setki młodych transgenderów się rozmyśliło

~Velture • 2019-10-05, 19:07
Laska która urodziła się laską ale przez 10 lat identyfikowała się jako facet i później wróciła do bramki nr1 zauważyła, że setki młodych transgenderowców żałują swoich decyzji i chcą wrócić do tego co natura przez miliony lat ewolucji wybrała dla nich pierwotnie.

Jako, że obracała się w kręgach to jest w temacie i obecnie utrzymuje kontakt z dwójką młodych po całkowitej zmianie płci, którzy po zmianie ptaka w gniazdo nie ujrzeli w swoim życiu takiej ulgi jak myśleli.


Więcej z źródle:

źródło: https://news.sky.com/story/hundreds-of-young-trans-people-seeking-help-to-return-to-original-sex-11827740


No niesamowite, że operacja plastyczna nie leczy głowy.

Halman

2019-10-05, 19:11
a mnie jest ich po prostu żal ale bez litowania się.. to tacy biedni ludzie którzy maja problemy z sobą i przenoszą te problemy na swoje otoczenie.

mygyry

2019-10-05, 19:13
Napiszę to co napisałem pod tym artykułem na jednym z portali.
Tak się dzieje, gdy wmawia się ludziom, że mają problem ze swoim ciałem a nie rozumie, że problem jest z ich głową.

silwerbalk

2019-10-05, 19:15
Bo była wielka moda na transa i zobaczcie spójszcie jaki ja jestem inny jaki zajebisty..... Tylko nikt tym idiotą nie powiedział że zmiana jest trwała a i atencja na trans spadł i to nie zmieniło ich życia oprócz tego że zj***li sobie wygląd... Nie żal mi ich brały gały co widziały.. :roll:

Budrys2000

2019-10-05, 19:17
To co, teraz pora na modę na bycie koniem? ;-)

mygyry

2019-10-05, 19:53
Jeszcze niech zrobi statystykę, ile takich pie**olniętych osób popełnia samobójstwo

pazuzu

2019-10-05, 20:19
Dobra nie chce was rozczarować ale sky news to taki brytyjski TVPis (mocno prawicowe) więc wziął bym na dużą poprawkę to co tam piszą/mówią na takie tematy

mygyry

2019-10-05, 20:24
pazuzu napisał/a:

Dobra nie chce was rozczarować ale sky news to taki brytyjski TVPis (mocno prawicowe) więc wziął bym na dużą poprawkę to co tam piszą/mówią na takie tematy



No ok, ale wyobraź sobie, żeby taki lewicowo tęczowy TVN, wyskoczył w newsem, że osoby trans zmieniają zdanie na temat zmiany płci i mają przez to jeszcze większe problemy psychiczne.

bloodwar

2019-10-05, 20:27
Mnie najbardziej rozbawił news o lasce, która na (bodjaże) 5 rocznicę wprowadzenia legalizacji ślubów w jakimś tam stanie USA chciała zrobić wywiad z "gejo-małżeństwami" o tym jak zmieniło się i poprawiło ich życie po ślubie i miała mały zonk, bo na 10 par które wtedy wzięły jako pierwsze ślub już żadna nie jest razem :)

orion123123

2019-10-05, 20:41
każdy ma swój wybór tak, to czy dziewczyna lubi dziewczyny czy chłopak jak ja chłopaków nie ma kompletnie znaczenia, ważne jest żeby być szczęśliwym dlatego jeśli chodzi o transgenderów to tutaj jest troche nie pokolei szybka decyzja może zawadzić na całe życie, jezu ja sie nie wyobrażam ciąć pitoka a tym bardziej gdyby mój przyjaciel to zrobił O_o jest dużo homofobów na tym świecie tak samo jak i "homosiów" nie rozumiem dlaczego jedni nie mogą tolerować innych... Aha zapomniałem parady tęczowe,. ja do nich nie należe choć jak zaczałem się wkręcać w to całe LGBT to zauważyłem gdzie się staczam, jestem normalnym GEJEM nie wyobrażam się chodzić z gołym dupskiem po ulicy i krzyczeć że chce szacunku.. fuuu śmieszne jest bo nie dawno malowałem korytarz w domu :p no i flaga tęczowa poszła jako podkładka żeby nie zabrudzić sobie paneli hehehe tak póżniej ją wyrzuciłem do kosza. Tiaaaa obserwując te parady mam wrażenie jakby tamtym wyprali mózgi.. no cóż.. pamietajcie nigdy nie wiadomo kogo mijacie bo nie można wejść do umysłu drugiego człowieka. A tak poza tym że jestem chłopakiem i lubie chłopaków i mam w dupie LGBT i te całe parady to myśle że wszystko ze mną wporządku noo może niektórym to będzie przeszkadzało ale mam to gdzieś :) nie musze udawać kogoś kim nie nigdy nie byłem a udawałem mocarnego sebixa który zawsze pytał czy ktoś chce wpie**ol. A co do transów najlepiej przemyśleć sobie czy chce sie uciąć kuśkę bo skutki są bolesne. Peace

silwerbalk

2019-10-05, 22:02
orion123123 napisał/a:

każdy ma swój wybór tak, to czy dziewczyna lubi dziewczyny czy chłopak jak ja chłopaków nie ma kompletnie znaczenia, ważne jest żeby być szczęśliwym dlatego jeśli chodzi o transgenderów to tutaj jest troche nie pokolei szybka decyzja może zawadzić na całe życie, jezu ja sie nie wyobrażam ciąć pitoka a tym bardziej gdyby mój przyjaciel to zrobił O_o jest dużo homofobów na tym świecie tak samo jak i "homosiów" nie rozumiem dlaczego jedni nie mogą tolerować innych... Aha zapomniałem parady tęczowe,. ja do nich nie należe choć jak zaczałem się wkręcać w to całe LGBT to zauważyłem gdzie się staczam, jestem normalnym GEJEM nie wyobrażam się chodzić z gołym dupskiem po ulicy i krzyczeć że chce szacunku.. fuuu śmieszne jest bo nie dawno malowałem korytarz w domu :p no i flaga tęczowa poszła jako podkładka żeby nie zabrudzić sobie paneli hehehe tak póżniej ją wyrzuciłem do kosza. Tiaaaa obserwując te parady mam wrażenie jakby tamtym wyprali mózgi.. no cóż.. pamietajcie nigdy nie wiadomo kogo mijacie bo nie można wejść do umysłu drugiego człowieka. A tak poza tym że jestem chłopakiem i lubie chłopaków i mam w dupie LGBT i te całe parady to myśle że wszystko ze mną wporządku noo może niektórym to będzie przeszkadzało ale mam to gdzieś nie musze udawać kogoś kim nie nigdy nie byłem a udawałem mocarnego sebixa który zawsze pytał czy ktoś chce wpie**ol. A co do transów najlepiej przemyśleć sobie czy chce sie uciąć kuśkę bo skutki są bolesne. Peace



Urzekła mnie twoja historia......

:-|

Touch_Of_Madness

2019-10-05, 22:41
pazuzu napisał/a:

Dobra nie chce was rozczarować ale sky news to taki brytyjski TVPis (mocno prawicowe) więc wziął bym na dużą poprawkę to co tam piszą/mówią na takie tematy



Pis i prawica.. ale doj***łeś :lol:

hallux

2019-10-05, 23:02
silwerbalk napisał/a:

Bo była wielka moda na transa i zobaczcie spójszcie jaki ja jestem inny jaki zajebisty..... Tylko nikt tym idiotą nie powiedział że zmiana jest trwała a i atencja na trans spadł i to nie zmieniło ich życia oprócz tego że zj***li sobie wygląd... Nie żal mi ich brały gały co widziały..



Mi żal Twojej polonistki.

silwerbalk

2019-10-05, 23:15
hallux napisał/a:

Mi żal Twojej polonistki.



Akurat z moją polonistką z liceum poszedł bym na korepetycje.... Spoko babka i szprycha

;-)

Ach szkoda że nie mam już tych 17 lat...