18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gryzli21

2020-01-16, 16:24
KoniecZartow napisał/a:

Mądrości z domu wyniosłeś? Musiałeś to często tam słyszeć, a mimo to, nie uśpili cię.



Idź mamie powiedz.

Gitrix

2020-01-16, 16:54
A taka była ładna, amerykańska! Szkoda!

Hrabia Drapula

2020-01-16, 17:15
poligon6 napisał/a:

To nie te czasy, dawniej wystrczyło ze pies zagryzł kurę i humanitarnie dostał kołkiem w łeb. Jak ugryzł człowieka to zakopywano żywcem po przetraceniu miednicy by nie wylazł z dołu.
Teraz pies moze srac w domu gryźć włascicieli, niszczyć meble, a i tak bedą trzymac bezuzyteczne bydle.



nikt nikogo nie zmusza do trzymania psa, po ch*j ktoś bierze że by się znęcać nad nim ? zawsze można oddać do schroniska
pie**olone wieśniaki nauczyły się trzymać psy na łańcuchu że by ich majątku pilnowały
jak komuś nie opie**oli meble, a później zesra się zapałkami to jest jego spraw bo w jego domu, ciebie na starość jak będzie bezużyteczny (a może teraz już jesteś) też będą trzymać , chyba że do schroniska cię oddadzą typu dom starców

Thoriaan

2020-01-16, 19:41
Już na zdjęciach widać że psu się to nie podoba, najpierw uszy opuszczone, potem zaczał juz dyszeć, czyli komunikowal po swojemu że konczy mu sie cierpliwosc :) . Jak by był agresywny to by jej urwał te twarz, on jedynie po swojemu strzelił ją zębami, a ze jej buźka dziewicza i delikatna , nie osłonięta kupą futra jak pies to skończyło się tak jak się skończyło. Zapewne nie był to nigdy pies który sam przychodził się przytulać, masa psów tego nie lubi, jedynie toleruje bo człowieczki to lubią. A ze sabaka gadac nie umie, to cie klepnie zebiskami. I tak jak wczesniej pisałem , jak by pies byl agresywny to by ją złapał za twarz, a w momencie jak by mu sie zeby poslizgnely to by doskoczyl jeszcze raz i zlapal tak ze juz z miechem by go oderwali.

Tomix93

2020-01-16, 19:54
Nadal dobra dupa

dancio1978

2020-01-16, 20:04
poligon6 napisał/a:

To nie te czasy, dawniej wystrczyło ze pies zagryzł kurę i humanitarnie dostał kołkiem w łeb. Jak ugryzł człowieka to zakopywano żywcem po przetraceniu miednicy by nie wylazł z dołu.
Teraz pies moze srac w domu gryźć włascicieli, niszczyć meble, a i tak bedą trzymac bezuzyteczne bydle.


czy ty przypadkiem nie jesteś loaloa? tak samo poj***ny. skoncz pie**olic o tym jak to maltretowałóeś zwierzęta. ani to śmieszne ani ciekawe tylko żal że cie ziemia nosi.


poligon6

2020-01-16, 21:14
dancio1978 napisał/a:

czy ty przypadkiem nie jesteś loaloa? tak samo poj***ny. skoncz pie**olic o tym jak to maltretowałóeś zwierzęta. ani to śmieszne ani ciekawe tylko żal że cie ziemia nosi.



Powiedz mi dzbanie gdzie piszę że odpie**alałem takie akcje. Widać w szkole nie nauczyli cie co to jest narracja w 3 osobie.

qrcok

2020-01-16, 21:36
Nie znam tego języka, więc postanowiłem przepuścić artykuł przez translator googla. Przetłumaczył mi tytuł:
Najgorsze zakończenie Robił zdjęcia z psem, zagryzł się w twarz i zdobył 40 punktów

aret

2020-01-21, 00:15
KoniecZartow napisał/a:

Mądrości z domu wyniosłeś? Musiałeś to często tam słyszeć, a mimo to, nie uśpili cię.



O k***a Kolejna wrażliwa p*zda. Zmień portal na jakiegos pudelka i tam płacz