18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Serwis, to musi być akcja serwisowa.

KlinikaAborcyjna • 2018-08-12, 23:17
Pewien jegomość wymienia pełne pojemniki na puste czy jakoś tak, w każdym bądź razie kolor skóry jest iście przypadkowy.





logos20000

2018-08-14, 18:51
macias17 napisał/a:

Czarnoskóry mieszkaniec ich kraju robi napad, a ten tylko morde cieszy. Angole to jednak zj***ni są.



A ty co byś zrobił? Rzucił się na niego? Pobił? Obraził? Związał? Połamał ręce? Wybił zęby? Torturował gdzie ma więcej? Kazał kopać grób?

Nie wiem jak tam prawo w Anglii ale w Polsce to gówno byś dostał od właściciela (bo on te automaty tylko dzierżawi) a czarny by Cię pozwał ze pobicie zwyzywanie czy co tam jeszcze.

Nie lepiej pośmiać się dopić piwko i wrócić szczęśliwie do domu i mieć w dupie nie swoje problemy? Nikt nie ucierpiał na co więc się spinać?

faustu

2018-08-14, 21:08
AyCaramba napisał/a:

A te angielskie fagasy zamiast murzyna skopać to się cieszą...


To jeden z nich, w Anglii jest więcej kolorowych niż białych

Macias17

2018-08-18, 16:39
logos20000 napisał/a:



A ty co byś zrobił? Rzucił się na niego? Pobił? Obraził? Związał? Połamał ręce? Wybił zęby? Torturował gdzie ma więcej? Kazał kopać grób?

Nie wiem jak tam prawo w Anglii ale w Polsce to gówno byś dostał od właściciela (bo on te automaty tylko dzierżawi) a czarny by Cię pozwał ze pobicie zwyzywanie czy co tam jeszcze.

Nie lepiej pośmiać się dopić piwko i wrócić szczęśliwie do domu i mieć w dupie nie swoje problemy? Nikt nie ucierpiał na co więc się spinać?



Zadzwoniłbym na policje, niech tępi złodziejskie k***y.

Wtf, dlaczego miałbym coś dostać od właściciela? Bo udaremniłbym/zgłosił napad? Janusz proszę Cię...

To wyobraź sobie że taki dindu, wpada Ci na chatę i wypie**ala wszystko, na co pracowałeś całe życie. A wszyscy sąsiedzi, którzy to widzą, piją sobie piwko i mają bekę z tego. Nie ich problemy, nikt nie ucierpiał, po co się spinać :-D