18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Seniorada

nowynick • 2018-09-17, 10:20
Dzień seniora w Łomży postanowiono uatrakcyjnić rozdając darmowe parasole. Nie wiem czego oni się innego spodziewali stawiając karton przed tłumem starszych ludzi a nie wydając z ręki? A może to dla filmu na jutuba zamierzone było?

Tryper

2018-09-17, 13:42
Bydło jednocześnie nie wystoi 15 min w autobusie.

weryfikator4

2018-09-17, 13:54
Sorry, ale mam już parę lat. Tamten system uczył tego. Jak coś rzucili do sklepu - brać, nie ważne czy to potrzebne. W zakładzie pracy, państwowe znaczyło - niczyje. Każdy BRAŁ, kombinował i jakoś ciągnął.. Nie spodziewajmy się od kobiet, które w wieku 15 - 17 lat stały po 3 nocki jako " stoiki" w kolejce po 4 metry sraczkowatych płytek, że nagle mając 70 lat okażą się Księżniczkami Burgundzkimi. Co nie znaczy że to co obejrzałem wzbudziło we mnie hmmm - dyskomfort estetyczny?

zakmen

2018-09-17, 14:26
@nowynick Nowy level flexowania się :D

nowynick

2018-09-17, 14:32
:roll:

co to k***a jest flexowanie się?

KrankTek

2018-09-17, 14:59
"elyty" powojennej Polski ..... tacy wlasnie rządzili i dalej w sume rządzą naszym krajem .... straszne k***a ! :|

kr...........81

2018-09-17, 15:17
pie**olone mochery czego oni w tym kościele uczą te stare babiszony

janlew

2018-09-17, 15:21
Trochę wyrozumiałości, UB-eckie wdowy zostały bez UBeckich emerytur. Niech se chociaż parasolkę zapie**olą.

korowiow777

2018-09-17, 15:27
Firmy wydające w taki sposób gratisy chcą mnie jako człowieka poniżyć. Omijam je szerokim łukiem. To, że znajdą się chętni na takie poniżenie to inna sprawa, zaszłości cywilizacyjne, spuścizna dziejów gdy nic nie mieliśmy i na posiadanie nie było nadziei. Smutne to w ch*j co dla karpia za 5 zł, parasolki czy zj***nego futrzaka z bieda sklepu potrafimy zrobić z siebie. Smutne.

Heydash

2018-09-17, 15:42
jak byłem dzieckiem to mnie nauczono szacunku do starszych ale całe szczęście się wyleczyłem i od paru lat gardzę tym bydłem

mlekozklasa

2018-09-17, 15:50
Powinny na tych parasolach być nadruki JESTEM p*zdĄ aktywowane tylko wtedy jak będą mokre :D

PieronJasnySzlag

2018-09-17, 15:55
weryfikator4 napisał/a:

Sorry, ale mam już parę lat. Tamten system uczył tego. Jak coś rzucili do sklepu - brać, nie ważne czy to potrzebne. W zakładzie pracy, państwowe znaczyło - niczyje. Każdy BRAŁ, kombinował i jakoś ciągnął.. Nie spodziewajmy się od kobiet, które w wieku 15 - 17 lat stały po 3 nocki jako " stoiki" w kolejce po 4 metry sraczkowatych płytek, że nagle mając 70 lat okażą się Księżniczkami Burgundzkimi. Co nie znaczy że to co obejrzałem wzbudziło we mnie hmmm - dyskomfort estetyczny?


W sedno! Nie da się zmienić mentalności tych pokoleń.
Pewnie nasze pokolenie będąc w ich wieku również będziemy mieć mentalne naleciałości z czasów obecnych.

Po za tym w pewnym wieku człowiek idiocieje. Kiedyś były moherowe berety, dziś mamy stare KODziarki, za 10 lat bedzie kolejne pokolenie starych bab z których wszyscy bedziemy się śmiać. Takie życie.

Archeolog

2018-09-17, 15:56
To dziadostwo weźmie wszystko w każdych ilościach jeżeli tylko dają coś za darmo- nie ważne czy się przyda czy nie. Byłem świadkiem jak na pochodzie Trzech Króli takie mohery rzuciły się i brały garściami kartonowe korony, które przygotowane zostały głównie z myślą o najmłodszych. Później maszerowały z naręczem tych koron kłócąc się z rodzicami zawiedzionych dzieci. :-D

htp

2018-09-17, 15:58
janlew napisał/a:

Trochę wyrozumiałości, UB-eckie wdowy zostały bez UBeckich emerytur. Niech se chociaż parasolkę zapie**olą.


Wreszcie jakieś wytłumaczenie. Przecież prawdziwy Polak tak się nie zachowuje. Może to też Żydówki?

Arles.

2018-09-17, 17:42
@prawdziwy polak nie musi, bo prawdziwemu polakowi przychodzi przelew z mopsu, i zapie**alać to on musi tylko do biedry po amarene i browar.