18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sen z kręglami

Hyena83 • 2021-07-23, 09:25
A teraz tatuśki i mamuśki wyjmijcie poduszki spod tyłka i wytrzyjcie łzy



Wg opisu sprawca zasnął za kierownicą

Halman

2021-07-23, 09:29
Hyena83 napisał/a:

A teraz tatuśki i mamuśki wyjmijcie poduszki spod tyłka i wytrzyjcie łzy
Wg opisu sprawca zasnął za kierownicą



nie bój nie bój; przylecą z mieczem przypadkowego ojcostwa w ręce i cie ukarzą.... :-D

Tobiahus96

2021-07-23, 10:55
Nie że jestem p*zdowatym tatusiem ale dzieci, które są bezbronne i niczego winne zawsze mi szkoda. Niektórzy chyba to nazywają empatią, a może po prostu jestem głupi.

wilkoala

2021-07-23, 11:19
Tobiahus96 napisał/a:

Niektórzy chyba to nazywają empatią, a może po prostu jestem głupi.



Empatia na sadolu zarezerwowana jest wyłącznie dla piesków i szeroko pojętych zwierzątek hodowlanych, za wyłączeniem kotków, oraz ewentualnie krzywdzonych kobiet pod warunkiem że są ładne i nie homo.

garota

2021-07-23, 11:29
Emmm, ale wasze matki i ojcowie to musiała być j***na patologia że jeszcze nie zrozumieliście że dzieci są święte. Ale dobrze że się nie kryjecie, przynajmniej człowiek nie wdepnie w gówno.

robertsieradzki

2021-07-23, 11:59
bezdzietne pojeby!!!!!! - ja wiem, że niniejsza stronka nazywa się sadol, ale to są dzieci

Ko...........ah

2021-07-23, 12:10
Oj nic się nie stało. Szybciej dostaną się do lekarza i na 99% dostaną rentę :D
Dawaj rentę!

Autor

2021-07-23, 12:46
robertsieradzki napisał/a:

bezdzietne pojeby!!!!!! - ja wiem, że niniejsza stronka nazywa się sadol, ale to są dzieci



Czego oczekujesz od ludzi, którzy zapewne nigdy nie doświadczyli miłości rodziców, którą mogli by później przelać na swoją partnerkę i ich wspólne dzieci?
To tak jakbyś wymagał od humanisty liczenia całek i równań różniczkowych. On tego nie rozumie, bo nie miał z tym styczności.

Pieknie to skwitował wilkoala. Resztki empatii zarezerwowali sobie tylko i wyłącznie dla czworonożnych przyjaciół.

Psychodeliczny

2021-07-23, 12:55
Pięknie trafił. 10/10!!

Więcej takich fap fap fap

dżonyłojlker

2021-07-23, 13:33
A płaczcie sobie nad tymi j***nymi smrodami do woli, umartwiajcie się i róbcie pod siebie z obawy, że coś złego może się wydarzyć. Może szybciej jebniecie na serce i skończą się te pedalskie teksty o empatii i niewinnych dzieciaczkach.

grudzin7

2021-07-23, 13:35
garota napisał/a:

Emmm, ale wasze matki i ojcowie to musiała być j***na patologia że jeszcze nie zrozumieliście że dzieci są święte.



Zanim ci anus wypadnie przypomnę, że w twojej religii dzieci mogą być święte... ale dopiero jak je ksiądz wodą pochlapie. Jak nie to do piekła w ch*j, nie ważne czy winne czy nie ;-)

Tudeski

2021-07-23, 13:46
grudzin7 napisał/a:

Zanim ci anus wypadnie przypomnę, że w twojej religii dzieci mogą być święte... ale dopiero jak je ksiądz wodą pochlapie. Jak nie to do piekła w ch*j, nie ważne czy winne czy nie



Jaki ty jestes ograniczony

yoyobart

2021-07-23, 14:00
dzieci są świetne,mniam- trynkiewicz

meriadoc

2021-07-23, 14:05
Tobiahus96 napisał/a:

Nie że jestem p*zdowatym tatusiem ale dzieci, które są bezbronne i niczego winne zawsze mi szkoda. Niektórzy chyba to nazywają empatią, a może po prostu jestem głupi.



p*zda jesteś, tyle w temacie.

psarnack

2021-07-23, 14:24
Tobiahus96 napisał/a:

Nie że jestem p*zdowatym tatusiem ale dzieci, które są bezbronne i niczego winne zawsze mi szkoda. Niektórzy chyba to nazywają empatią, a może po prostu jestem głupi.


empatia jest przereklamowana ,