18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Selfie w najnowszym Iphonie...

Halman • 2020-09-05, 10:48

8K w trzech obiektywach....

Marian5

2020-09-05, 13:50
Zamiast się cieszyć chwilą i podziwiać widoczki to dba o to jak wyjdzie fotka, żeby inni mogli pozazdrościć na srejsbuczku czy gdzieś tam >.>

nano50

2020-09-05, 14:41
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jakim trzeba być zjebem, żeby kupować telefon o kilkukrotnie zawyżonej wartości, niekompatybilny prawie z niczym i mówić ludziom, że się jest indywidualistą.



Zrozum, że dla niektórych tych parę tysięcy to nie pieniądze, a chcą mieć coś dobrego, niezawodnego i prostego w obsłudze.

Nie bez powodu Iphone jest najpopularniejszym modelem w Stanach, UK itd. Cebulaku

Diggerx

2020-09-05, 15:05
nano50 napisał/a:

Zrozum, że dla niektórych tych parę tysięcy to nie pieniądze, a chcą mieć coś dobrego, niezawodnego i prostego w obsłudze.
Nie bez powodu Iphone jest najpopularniejszym modelem w Stanach, UK itd. Cebulaku



Tyle kasy co wpompowali w marketing to nić dziwnego

gros

2020-09-05, 15:06
no i 2 lata spłat na uj ...

Attero132

2020-09-05, 15:22
Jeszcze tępa p*zda by kogoś tym szajsem zabiła...

Kaszakisza

2020-09-05, 16:27
nano50 napisał/a:

Zrozum, że dla niektórych tych parę tysięcy to nie pieniądze, a chcą mieć coś dobrego, niezawodnego i prostego w obsłudze.
Nie bez powodu Iphone jest najpopularniejszym modelem w Stanach, UK itd. Cebulaku



Bardzo niezawodne te telefony jak po roku bateria jest tak zajechana, że musisz chodzić z powerbankiem przy dupie. A o tym, że bardzo łatwo je przegrzać to już nie wspomnę.

Hiperion

2020-09-05, 16:59
Kaszakisza napisał/a:

Bardzo niezawodne te telefony jak po roku bateria jest tak zajechana, że musisz chodzić z powerbankiem przy dupie. A o tym, że bardzo łatwo je przegrzać to już nie wspomnę.



A w szajsungach bateria jest lepsza? Co do przegrzewania to mit, zdecydowanie telefony na androidzie przodują jeśli chodzi o wysoką temperaturę

Tr...........ty

2020-09-05, 19:58
nano50 napisał/a:

Zrozum, że dla niektórych tych parę tysięcy to nie pieniądze, a chcą mieć coś dobrego, niezawodnego i prostego w obsłudze.



Nastolatki kupują IP na raty i mają problem ze spłaceniem. Młodzi ludzie przodują w niespłaconych pożyczkach na elektronikę. Ludzie, dla których parę tysięcy to nie pieniądze, nie muszą się obnosić z bogactwem. Prosty w obsłudze to jest każdy okrojony Android, a "niezawodne" IP to marketingowy mit.

nano50 napisał/a:

Nie bez powodu Iphone jest najpopularniejszym modelem w Stanach, UK itd.



Nie wiem skąd wziąłeś te statystyki, ale duża sprzedaż IP w Stanach i UK wynika z niskiej ceny względem zarobków.

nano50 napisał/a:

Cebulaku



Prostaku

eryk-antykleryk

2020-09-05, 22:59
Mietek7567 napisał/a:

Jakim trzeba być zj***nym umysłowo człowiekiem żeby w ogóle brać telefon na latanie paralotnią. Ale co tam rodzice kupią nowy.



Ja myślę że pani zrobi laseczkę i będzie nowy telefon

nano50

2020-09-05, 23:51
TranzystorWyklęty napisał/a:

Nastolatki kupują IP na raty i mają problem ze spłaceniem. Młodzi ludzie przodują w niespłaconych pożyczkach na elektronikę. Ludzie, dla których parę tysięcy to nie pieniądze, nie muszą się obnosić z bogactwem. Prosty w obsłudze to jest każdy okrojony Android, a "niezawodne" IP to marketingowy mit.
Nie wiem skąd wziąłeś te statystyki, ale duża sprzedaż IP w Stanach i UK wynika z niskiej ceny względem zarobków.
Prostaku



Nie bój się, pewnego razu będzie Cię stać i jeszcze sobie kupisz

RoBoTRoN

2020-09-06, 00:17
Budrys2000 napisał/a:

To było pewne jak w techno w Trendzie
Ja wiedziałem, że tak będzie



Za Trend masz piwo...
Ech, afterek i potem dwójką na Pragę...

LordVIP

2020-09-06, 11:04
Ajfon jest oznaką bogactwa, nie inteligencji

Adae

2020-09-07, 12:04
nano50 napisał/a:

Zrozum, że dla niektórych tych parę tysięcy to nie pieniądze, a chcą mieć coś dobrego, niezawodnego i prostego w obsłudze.
Nie bez powodu Iphone jest najpopularniejszym modelem w Stanach, UK itd. Cebulaku



Tylko w Stanach i UK i nie dziwie sie - wiekszosc ludzi tam mieszkajacych to podludzie.

Tr...........ty

2020-09-07, 22:17
nano50 napisał/a:

Nie bój się, pewnego razu będzie Cię stać i jeszcze sobie kupisz



Zajebisty argument. Już mnie stać, ale za duży mam szacunek do własnej kasy, żeby przepłacać za to gówno.