18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moby_Dick

2017-02-22, 22:25
Selfie pod tytułem - Ciepłe zwłoki :D

mygyry

2017-02-22, 23:03
Fryzura jej do sukienki nie pasuje

Herhard

2017-02-23, 07:40
A gdzie cycki?

~Angel

2017-02-23, 08:14
Herhard napisał/a:

A gdzie cycki?



Może raczek zjadł ;-)

petru23

2017-02-23, 09:23
fake. w zlewie włosy widać

marcinl81

2017-02-23, 10:19
do up petru23
sam jesteś fake, nie znasz się to się nie wypowiadaj, a może dlatego że musiała resztkę włosów zgolić przed operacją? pomyślałeś o tym? miałem kogoś w rodzinie co przechodził podobną sytuację, grunt że dziewczyna ma dystans do zaistniałej sytuacji, zamiast się załamywać.

Cormor

2017-02-23, 11:37
Aaale sie dopie**alacie. Mnie tam sie podoba, wprawdzie postawa, ale to już coś.

Myślę że ludzie cisną komuś tekstem typu ,,umrzyj" ,albo jak ktoś chce skoczyć z budynku, ktoś krzyczy: no skacz! , bo sami boją się śmierci, może chcą ją zobaczyć, bo to coś nieznanego, i każdy sie nad tym spina.

A tu taka dziewczyna, może faktycznie już wie że umrze, że tej operacji czy chemii nie przetrwa, a wali takim zdjęciem z bardzo ciekawym opisem. Nie jęczy, nie płacze, nie ma w koło ludzi co fałszywie współczują i będą płakać bo ,,wypada", albo coś tam pocieszać bo ,,wypada" . A jak ktoś miał w rodzinie kogoś śmiertelnie chorego, to wie, przygotowuje sie każdego dnia, że kolejny będzie ostatnim kogoś bliskiego, ale walczy o każdy następny (z bliskich nikt nie szydzi). '

I to jest godna śmierć, z uśmiechem, do końca, z przekonaniem, walcząc. I umierając widzieć wesołych bliskich, a nie smutnych i zapłakanych, jakby to coś miało zmienić.

Albo jest zj***na, zgolili jej włosy do zabiegu i robi sobie żarty, to piwko

maudite

2017-02-23, 12:30
Zdradzę wam straszną tajemnicę - kiedyś wszyscy umrzemy!

mr-dupa

2017-02-23, 20:17
Nic smiesznego... Ale luz...