18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Selfe z pracy

~Beny • 2020-02-07, 21:35
Dla Darwina


jakuzapk

2020-02-07, 22:52
Nie wiem po co zatrudniać takich ludzi w branżach w której można zabić kogoś bądź siebie.
Przecież ten gość nie ogarnia co się dzieje wokół niego, jakby ten pień spadł mu na łeb to operator i pracodawca mieliby problemy bo warzywko chciało sobie selfie zrobić.
Takich ludzi powinni do prostych i niegroźnych prac zatrudniać a nie do zawodów w których można doprowadzić do katastrofy.

Marcusfff

2020-02-07, 22:53
Nie cierpię debilnego kabaretu, ale ten ryj to akurat znam:


LuzaQ

2020-02-08, 00:59
jakuzapk napisał/a:

Nie wiem po co zatrudniać takich ludzi w branżach w której można zabić kogoś bądź siebie.
Przecież ten gość nie ogarnia co się dzieje wokół niego, jakby ten pień spadł mu na łeb to operator i pracodawca mieliby problemy bo warzywko chciało sobie selfie zrobić.
Takich ludzi powinni do prostych i niegroźnych prac zatrudniać a nie do zawodów w których można doprowadzić do katastrofy.



Bo ludzie którzy z głową obsługują piłe spalinową już dawno pracują na dużo ciekawszych stanowiskach.

teleimpact

2020-02-08, 01:17
Oooo ch*j moderacja z wykopu dorabia na zrywce XD

jjjkkkfff

2020-02-08, 03:53
Dentysta płakał jak oglądał....

HaoPao

2020-02-08, 07:51
Jakby ktoś taki mi przyjechał na działkę drzewo wycinać to bym wyj***l go stamtąd za twarzowe nawet by piły nie zdążył dotknąć.

bercisko

2020-02-08, 10:26
Kuźwa, procesor sterownika tej piły ma większe IQ niż ten...to....no to coś co trzyma telefon i nagrywa..

schatten

2020-02-08, 17:15
Przecież to Kryspin

Perhydrol

2020-02-08, 22:38
jakuzapk napisał/a:

Nie wiem po co zatrudniać takich ludzi w branżach w której można zabić kogoś bądź siebie.
Przecież ten gość nie ogarnia co się dzieje wokół niego, jakby ten pień spadł mu na łeb to operator i pracodawca mieliby problemy bo warzywko chciało sobie selfie zrobić.
Takich ludzi powinni do prostych i niegroźnych prac zatrudniać a nie do zawodów w których można doprowadzić do katastrofy.



Wszystko byłoby nagrane więc chyba nie mieliby problemów.

bercisko napisał/a:

procesor sterownika tej piły