18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sekretny składnik

~Beny • 2019-11-29, 20:50
W pełni naturalny


poligon6

2019-11-29, 20:57
Oddawałem kiedys pomidory i jabłka do skupu. Wszystko leżało na pryźmie, w pryźmie legły sie myszy i szczury, przyszły bezdomne koty wpie**aljaace myszy . Na koniec sezonu zgarniali wszystko do młynka i wychodził bardzo doby Ketchup Włocławski. A zrobili wielkie halo jak we Włocławskich azotach sprzedawali sól po chlorowaniu po której ludzie w brudnych gumowcach chodzili.

Essent

2019-11-29, 21:02
W pudliszkach ostatnio zrobili aferę,że w keczupie są pomidory :kawa:

Blantowy

2019-11-29, 21:12
poligon6 napisał/a:

Oddawałem kiedys pomidory i jabłka do skupu. Wszystko leżało na pryźmie, w pryźmie legły sie myszy i szczury, przyszły bezdomne koty wpie**aljaace myszy . Na koniec sezonu zgarniali wszystko do młynka i wychodził bardzo doby Ketchup Włocławski. A zrobili wielkie halo jak we Włocławskich azotach sprzedawali sól po chlorowaniu po której ludzie w brudnych gumowcach chodzili.



Kiedyś znajomy pracował w skupie jabłek i pomidorów w Włocławku.Zakładał rękawiczki i banknotami pocierał o fiuta .Ci,którym płacił wielokrotnie oblizywali palca przy liczeniu.

poligon6

2019-11-29, 21:15
Karbit napisał/a:

Kiedyś znajomy pracował w skupie jabłek i pomidorów w Włocławku.Zakładał rękawiczki i banknotami pocierał o fiuta .Ci,którym płacił wielokrotnie oblizywali palca przy liczeniu.



Czyli znalazł sie amator Ketchupu Włocławskiego, jakbyś trochę wiedział to skupy nigdy nie płaca od ręki. Zazwyczaj trzeba czekać od miesiąca do trzech na kasę. Ale mam nadzieje że smakowalo.

P.S. Płacili kwitem realizowanym w banku nawet w latach 90-tych.

Blantowy

2019-11-29, 21:18
poligon6 napisał/a:

Czyli znalazł sie amator Ketchupu Włocławskiego, jakbyś trochę wiedział to skupy nigdy nie płaca od ręki. Zazwyczaj trzeba czekać od miesiąca do trzech na kasę. Ale mam nadzieje że smakowalo.
P.S. Płacili kwitem realizowanym w banku nawet w latach 90-tych.



Robili wyjątki jak j***ło od jabłek i pomidorów kotami i myszami.

poligon6

2019-11-29, 21:23
Karbit napisał/a:

Robili wyjątki jak j***ło od jabłek i pomidorów kotami i myszami.



Misi nie pogrążaj się wpie**alałes to gówno aż ci się uszy trzęsły i teraz odreagowywujesz.

Do tego kwit mozna było zrealizować do 3 tygodni ale płatne 80% albo po 3 miesiącach platne 100%, a czasami nawet po 8 miesiącach płatne ponad 100%.

~Beny

2019-11-29, 21:26
@wszyscy up, idźcie się kłócić gdzie indziej :roll:

Pigwa82

2019-11-29, 21:27
Ale z was sadole gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta to Kurde nie są pomidory :roll:

Blantowy

2019-11-29, 21:35
poligon6 napisał/a:

Misi nie pogrążaj się wpie**alałes to gówno aż ci się uszy trzęsły i teraz odreagowywujesz.
Do tego kwit mozna było zrealizować do 3 tygodni ale płatne 80% albo po 3 miesiącach platne 100%, a czasami nawet po 8 miesiącach płatne ponad 100%.



Nie tłumacz się już .Mój inny znajomy pracował kiedyś w banku.Dobranoc



:mrgreen:

Beny napisał/a:

@wszyscy up, idźcie się kłócić gdzie indziej



Raczej nie kłótnia a wyjaśnienie.

poligon6

2019-11-29, 21:40
Karbit napisał/a:

Nie tłumacz się już .Mój inny znajomy pracował kiedyś w banku.Dobranoc



Nie interesuje mnie gdzie pracowal twój chłopak.

buczkog

2019-11-29, 22:00
No co? przecież i to mięso i to mięso.

~DMT

2019-11-29, 22:34
Beny ma rację...

Żeby was pogodzić, co do najlepszego ketchupu, to najlepszym ketchupem jest ten z błony dziewiczej...

Dziękuję, dobranoc...

~Velture

2019-11-29, 23:13
k***a polać benzyną i rzucić zapałkę :mom_please:

niemamskarpet.

2019-11-29, 23:18
ja pie**ole, po h*j ja to wszystko na górze przeczytałem