18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Seed

miedziak • 2010-05-27, 15:10
Boll(do którego mam słabość) uznawany za następcę Edwarda Wood'a. Znany jest z ch*jowych filmów, opartych na grach komputerowych. Aczkolwiek ostatnio widoać że chłop wzioł się za siebie i nakręcił może nie arcydzieła ale całkiem dobre filmy. Miedzy innymi Stoic(o którym też mam zamiar napisać jak już go obejżę, no chyba że mnie ktoś ubiegnie) Postal i właśnie Seed.Film opowiada o seryjnym mordercy który został skazany na krzesło elektryczne, przeżył 3 egzekucje i pomimo prawa nakazującego go uwolnić został pochowany żywcem(co było sporym błędem).
Co do samego filmu trzeba przyznać że jest naprawdę niezły!
Obraz nie odrzuca kiczem ani kiepskim wykonaniem(chociaż lekko poruszana kamer może nieco zmęczyć oczy). Film ogląda się naprawdę przyjemnie i nie zanudza. Zakończenie jest szczególnie udane. Film rzecz jasna jest bardzo brutalny(ale kogo to obchodzi ;-) ) i niesie jakieś przesłanie(ale niezbyt udane). Miłośnicy filmów w stylu dom 1000 trupów albo teksańskiej masakry piłą mechaniczną z pewnością muszą
obejrzeć ten film.

no i na zakończenie mała próbka http://www.sadistic.pl/seed-film-gore-vt30162.htm

Lord of Suffering

2010-05-27, 16:25
:ukrzyzowany: - Uwe. I zdania nie zmienie. Za to co zrobił z BloodRayne nevah

miedziak

2010-05-27, 16:57
ale film obejrzeć warto i samemu się przekonać

Skupek

2010-05-27, 21:50
IMO filmu nie warto oglądać, jest tak popie**olony i tak słabo zrobiony, że zmarnowałem na nim kiedyś 86 minut :>

Mindfuck

2010-05-30, 03:08
nuda i chała po całości. Nie ma się czym rajcować. Lepsze efekty specjalne widziałem na Youtube w filmikach gimbusów zrobionych na programach z torrentów. Ogólnie chała na miarę Cmentarnych Wrót i innego syfu.

Wo...........88

2010-06-05, 18:59
Cytat:

i niesie jakieś przesłanie(ale niezbyt udane)


Widzialem ten film jakis czas temu. Faktycznie dobry i krwawy, chociaz zadnego przeslania sie tam nie doszukalem ;) Ale ogolnie rzec biorac ze wszystkich filmow Bolla ktore widzialem, ten jeden i moze jeszcze Postal sa w porzadku.