18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sędziwy rosjanin łamie nogę w drzwiach...

Halman • 2023-03-14, 13:51

żartowałem; stary kacap łamie kopyto...

contracts

2023-03-14, 13:57
Ten z telefonem od razu wygooglał co mu się stało i jaką radę dać.

zielu75

2023-03-14, 14:14
Podoba mi się reakcja typa na krześle.ZEROWA.

Will70

2023-03-14, 14:25
Znieczulica w ch*j. Oby jego ojciec i matka zdychali miesiąc na mrozie z uj***nym kulasem. Ruski cep.

Sishami j***ny ćpun handluje, pewnie sam zjarany w ch*j.

OpenStreetMaps

2023-03-14, 15:58
Skąd w tobie tyle tej ukraińskiej żółci Halman? Chwała wielkiemu Bogdanowi Staszewskiemu!

Halman

2023-03-14, 16:38
OpenStreetMaps napisał/a:

Skąd w tobie tyle tej ukraińskiej żółci Halman?


odkąd ktoś komuś wpie**ala się do domu z buciorami i mówi że to jego dom...

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-03-14, 17:05
Golden Sliska to znaczy ch*ju kacapski podłoga jest śliska XD

gambit997

2023-03-14, 17:58
Will70 napisał/a:

Znieczulica w ch*j. Oby jego ojciec i matka zdychali miesiąc na mrozie z uj***nym kulasem. Ruski cep.
Sishami j***ny ćpun handluje, pewnie sam zjarany w ch*j.



Co mają do tego rodzice? Nie przejął by się...

sadol001

2023-03-14, 18:53
Czego to kacapy nie wymyślą żeby ich na front nie wysłali?

Geraldinio

2023-03-14, 20:40
OpenStreetMaps napisał/a:

Skąd w tobie tyle tej ukraińskiej żółci Halman? Chwała wielkiemu Bogdanowi Staszewskiemu!



Pytanie nie do mnie, ale mam w dupie, że się wpie**alam między wódkę a zakąskę i sobie skomentuję :)

Z Ukraińcami mieliśmy bardzo zły, ale jednak epizod w historii, ale przez setki lat żyliśmy w zgodzie, również jako jeden naród.
Natomiast z ruskimi prawdziwego sojuszu nie było NIGDY. To były tylko przerwy między kolejnymi konfliktami. Dlatego nienawiść do nich mamy w genach przekazywaną z dziada pradziada.
Tak więc Twoje pytanie jest nie na miejscu, raczej powinno brzmieć: Skąd biorą się idioci, którzy takich jak Halmana krytykują, za tę naturalną, wyssaną z mlekiem matki reakcję? :-)

slavcis

2023-03-14, 21:16
Świnia się wypie**oliła

OpenStreetMaps

2023-03-15, 10:12
Halman napisał/a:

odkąd ktoś komuś wpie**ala się do domu z buciorami i mówi że to jego dom...



Gratuluję Imponującego wyniku. Sam pomimo wielokrotnych różnic zdań się do twojego sukcesu przyczyniłem zresztą widzisz kto ci piwa stawia. Chodzi mi tylko o to obyś nie powielał PiSowskiej jednostronnej narracji. Pan Leszek Żebrowski jest moim autorytetem jeśli chodzi o bolszewię ale obecna Rosja nie jest aż tak demoniczna jak się ją nam przedstawia. A Ukraina nie jest tak kryształowo czysta i szlachetna jak ją wybielają. Raptem wszyscy zapomnieli że to też kacapy i to w dodatku mafijne banderowskie. Polskę traktujący instrumentalnie. Polecam kanał na YouTube "Musisz to wiedzieć" bo nie jesteś głupkiem abyś dawał się nakręcać tym politycznym śmieciom co Polskę do wojny pchają. Ja PiSowskim amerykańskim pucybutom nie wierzę w ani jedno ich słowo. https://www.sadistic.pl/zaczyna-sie-kampania-wyborcza-vt571886.htm . Zgadnij kto od wielu lat pcha Europę do tego aby popełniła samobójstwo gospodarcze sama nakładając sobie na szyję pętlę ograniczeń limitów CO2 itd. itp. ? Kto jest największym gospodarczym rywalem Europy? Kto odcina Europę od tanich surowców z Rosji i od handlu z Chinami ? Kto zablokował plany budowy nowego jedwabnego szlaku drogą lądową z Chin do Europy a Polsce możliwość wzbogacenia się na tym? Kto wywołuje najwięcej wojen na świecie? Dlaczego w większości lokali gastronomicznych w całej Europie nie można dostać nic europejskiego do picia? I czemu się o tym nie mówi? Kto jest naszym właścicielem?