18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Security

T3RMINATOR • 2021-05-23, 20:32
Ochroniarz z prawdziwego zdarzenia który się z nikim nie patyczkuje. Przypuszczam że w ochroniarzu płynie krew uciemiężonej społeczności negroidalnej :niggasmile:


Tobiahus96

2021-05-23, 20:44
I tak najmana na rękę by rozj***ł :mrgreen:

0700zglossie

2021-05-23, 20:50
To że jest się niepełnosprawnym nie znaczy że wszystko mu wolno, zasłużył to w ryj dostał. Swoją drogą ch*jowo trzyma gardę

mygyry

2021-05-23, 21:25
To że masz ksywkę t-rex to nie znaczy, że każdy będzie się z tobą cackał...

Lobo24

2021-05-23, 21:27
To już wiadomo dlaczego wyginęły dinozaury. ch*jowo gardę trzymały.

petru23

2021-05-23, 21:30
Nie takie już akcje były... Później się zemścił.




OpenStreetMaps

2021-05-23, 21:34
Dobra lekcja życia i zderzenie z brutalnymi prawami natury wedle których silniejszy wygrywa. Pewnie całe życie żył pod kloszem tolerancji myśląc wszystko mogę bo nikt przecież nie ośmieli się uderzyć niepełnosprawnego.
Sam niezależnie od niezręczności sytuacji zachowałbym się podobnie gdyby ktoś obraził nie mnie osobiście tylko kokoś kogo bardzo kocham.
Nawet jak by to była czarnoskóra żydówka w ciąży na wózku inwalidzkim i z immunitetem dyplomatycznym. Teoretycznie osoba pięciokrotnie nietykalna.

KEMALINSKI

2021-05-23, 22:20
Kopa w dupe a nie po ryju dla niepelnosprawnego co za debil.z security...

TestovironJR

2021-05-23, 22:28
Odrazu widac ze z ochroniarz dobra morda. To tego cwe*a mam jedno do powiedzenia, ch*jowe geny to do piachu k***a, a nie do zycia, co cwe*uch myslał ze dostanie jakieś specuialne traktowanie, nie nie sk***ysyny tu ulica tu normalni auuu tfu na odpat genetyczny !!!!

merol

2021-05-23, 22:41
Mańkut- wyjątkowo niebezpieczny w bójce w stójce. Ochraniacz wywęszył od razu po tym, którym kikutem łapie za barierę. Szacun

Sawix

2021-05-23, 22:43
co za k***a bydlak

Ko...........ah

2021-05-23, 22:45
TestovironJR napisał/a:

Odrazu widac ze z ochroniarz dobra morda. To tego cwe*a mam jedno do powiedzenia, ch*jowe geny to do piachu k***a, a nie do zycia, co cwe*uch myslał ze dostanie jakieś specuialne traktowanie, nie nie sk***ysyny tu ulica tu normalni auuu tfu na odpat genetyczny !!!!



A jak byś się taki urodził?? To co byś pisał?? Pewnie byś nawet tu nie napisał,bałbyś się hejtów!. Zero tolerancji do takich wpisów. Rozumiem gdybyś napisał je***ć lgbd czy jakoś tak. To wszystko byłoby OK :) Zastanów się czasem co ty piszesz! Jak mam czas to pomagam takim ludziom i na 100% oni są mądrzejsi od Ciebie no i od mnie....

NiemiecWaszPan

2021-05-23, 23:26
Sapał do ochroniarza, to dostał w mordę, prosta sprawa i nie interesuje mnie, że ma łapy, jak połamane gałązki.

Tuco

2021-05-23, 23:34
Komuś stąd podj***lem, ale też pasuje:




Komuś stąd podj***lem, ale też pasuje:




h*joczita napisał/a:

kuzyn Kubicy


Chcialbyś mieć charakter Roberta, żeby tak wygrać życie, ale zostaje ci smieszkowanie z niego w swojej piwnicy. Jesteś takim samym zjebem jak ten ochroniarz. Brawka :)
Ja wiem, że sadol i może spinam dupę, ale tylko w kwestii żartów z RK. To jest tak samo śmieszne jak streamy Konona. Mało wybitne.