18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebiksy i ToiToi

T3RMINATOR • 2018-03-10, 22:41
Cytat:

Bezmyślni wandale przewrócili przenośną toaletę publiczną na Żabiance. Sześciu królów dzielnicy bardzo szybko straciło jednak rezon. Zatrzymani po kilku minutach przez policję nie tylko dostali mandat, ale też własnoręcznie musieli postawić toaletę do pionu. Karma wraca.




woytasw

2018-03-10, 22:45
A Panowie Policjanci przekroczyli swoje uprawnienia - niestety. Nie mają prawa aby kogokolwiek zmusić do naprawy uczynionej szkody - niestety.

RoboCat

2018-03-10, 23:12
A powinni ich jeszcze zmusic zeby tymi dresami ten toi toi w srodku wyczyscili...

hellbwoi

2018-03-10, 23:26
woytasw napisał/a:

A Panowie Policjanci przekroczyli swoje uprawnienia - niestety. Nie mają prawa aby kogokolwiek zmusić do naprawy uczynionej szkody - niestety.




Oczywiście, po mojemu powinni wezwać specjalną ekipę, która za express i prace poza godzinami winna wystawić rachunek opiewający na solidną kwotę i sądowo wszstkie sebixy powinny zostać zobowiązane zapłacić ten rachunek ( i ksozty sądowe) a dodatkowo być ukarani pracami społecznymi w tymże miejscu.

hadesposen

2018-03-10, 23:43
hellbwoi napisał/a:




Oczywiście, po mojemu powinni wezwać specjalną ekipę, która za express i prace poza godzinami winna wystawić rachunek opiewający na solidną kwotę i sądowo wszstkie sebixy powinny zostać zobowiązane zapłacić ten rachunek ( i ksozty sądowe) a dodatkowo być ukarani pracami społecznymi w tymże miejscu.




ekstra serwis takiego toj tojka to około 300 zł plus ewentualne uszkodzenia po wywróceniu. A że części są kurewsko drogie bo kabiny typu fresh jak na filmiku są made in germany to by sebiksów zabolało. wiem bo pracowałem w gównobranży :)

Tryper

2018-03-10, 23:51
@woytasw

Który Sebix z nagrania to ty ?

nwonigers

2018-03-11, 00:39
potem beda na dzielnicy opowiadac jak to zli policjanci wlepili im mandaty za nic;d

Lysack

2018-03-11, 01:55
Myślę, że dobrze to wyszło. Nie wiem jak się sytuacja zakończyła, ale obstawiam, że to nie sebixy, tylko jakieś zwykłe michały, co w dobrych humorach wracali do domu. Któryś miał głupi pomysł, albo założył się z innym, że nie dadzą rady, albo co bardziej prawdopodobne kumpla w środku mieli i w ramach odwetu za wcześniejsza akcję, chcieli go wywalić w toiku.
Jak się okazało, że nie są naj***ni w opór, nie awanturują się itp, to dostali mniejszy mandat, ale za to żeby chociaż postawili toika. Dzięki temu ulica o poranku nie jest oszpecona, media i społeczniaki się nie awanturują, na SM, że nic nie robi, a ekipa sprzątająca za kasę z mandatów przyjedzie o poranku i posprząta kibel - jak co dzień zresztą.

Wszyscy zadowoleni a typki raczej ogarną, że takie akcje widać i trochę kosztują, więc nie warto i jak następnym razem ktoś wpadnie na taką głupią akcję, to się zastanowią.

Kto nigdy nie odwalił czegoś wracając z kumplami z zakrapianej imprezy. Sam wracając ze swojego kawalerskiego, w głupkowaty sposób pozowałem do jakiegoś pomnika. Nawet nie zastanawiałem się kim ten ktoś był i jaką ma historię - ot, miał ciekawą pozę, do której łatwo było dorobić czarny humor.

W praktyce zbeszcześciłem chyba czyjś pomnik, ale dla mnie wtedy miał on postać jedynie bryłki brązu ulepionej w jakiś motyw. Coś jak pomnik wielkiej c**y w Rzeszowie. Głupio mi za tę akcję na samą myśl i w sumie cieszę się, że miałem farta, że nikt tego nie widział, bo mogłoby się różnie skończyć.

Przy okazji przypomina mi się akcja kumpla, który stwierdził, że zrobi sobie jaja z murzyna spotkanego na ulicy. Jak tylko go zobaczył sapał do nas, że go zajebie, że brudasy, wypie**alać itp. Widzieliśmy jak się nakręca i czuć było, że zaraz mu jebnie. Typowy alkoholowy agresor mu się załączył, aż w końcu stwierdził "idę do niego". Wyrwał do przodu agresywnym krokiem, a my za nim żeby go powstrzymać. Z zewnątrz wyglądało to na rasistowski atak. W rzeczywistości kumpel robił sobie z nas jaja i podszedł do gościa z bardzo pozytywną gadką, na tyle, że przez dłuższy czas jeszcze rozmawiali :) Wystraszyliśmy się bardziej od Murzyna, ale nie wiem czy teraz ktoś przed taką akcją nie zdążyłby zadzwonić po SM czy policję, którzy nie uwierzyliby, że oni się porozumieli i że Murzyn nie jest zastraszony przez kumpla

kapsiu

2018-03-11, 09:42
k***a jak j słyszę pie**olenie że policjanci/straz miejska przekroczyli uprawnienia nawet z dopiskiem "niestety " to mnie ch*j strzela... Do mandatu dodatkowo pokrycie kosztu wyczyszczenia ( faktura na tysiąc + złotych ) albo własnoręczne czyszczenie z zakupem potrzebnych środków. Jeszcze wpie**ol dostac powinni . Jak rodzice nie wychowają to "ulica ".

Poziomkowy

2018-03-11, 11:26
Jak to powiedzial Peja na koncercie w Zielonej Gorze: "i tak koncza frajerzy, wlasnie tak" :D

qhasz

2018-03-11, 11:41
jak ja takich zjebów nie cierpię

ch...........li

2018-03-11, 12:24
To tam jest nic u nas wywrócili toi toi z kasjerka w środku jak wyszła była cała w gównach.

mygyry

2018-03-11, 13:26
Chyba muszę iść do okulisty, bo jak na moje oko to 2 osoby wyj***ły sracz a nie 6

Siberian_Meat_Grinder

2018-03-11, 14:50
kapsiu napisał/a:

A Panowie Policjanci przekroczyli swoje uprawnienia - niestety. Nie mają prawa aby kogokolwiek zmusić do naprawy uczynionej szkody - niestety.



a mi się wydaje, że sytuacja wyglądała w ten sposób: dostali kwita i dodatkowo mieli jechać do żłoba (bo byli naj***ni), więc któryś pewnie się zaoferował, że "posprzątamy po sobie" i rozejdziemy się w spokoju. A "niedobra policja bez serca" zgodziła się na ten manewr i wszyscy żyli długo i szczęśliwie.

KorkyTaczer

2018-03-12, 10:58
up: masz browar za marzenia :krejzi: