18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebastiany i Jessiki - alegoria buntu przeciw policji

fantastico • 2017-03-06, 13:24
Wzniosłe okrzyki potępiające działania policji.


ChybaTy1

2017-03-06, 22:06
Nie śledzę wiadomości na bieżąco. Znowu jakiegoś Sebixa policja odstrzeliła i sczezł pod tym drzewem?

b7kj

2017-03-06, 22:10
@Insaner

No własnie problem w tym że oni mają/będą mieć prawo głosu. I tu jest pies pogrzebany.

v1vAz

2017-03-06, 22:27
co za odpad biologiczny :D

kiedro85

2017-03-06, 22:41
Tak patrze na nią i słucham i przypomina mi się niedawna wypowiedź Korwina...

Belweder

2017-03-06, 23:15
Insaner napisał/a:

Boże, jak ja lubię takie filmy. Można na spokojnie obejrzeć zachowanie takiej patologii w społeczeństwie. W pełni interaktywne zoo:

Dwie wystawowe Karyny w pierwszym rzędzie - tandetny fryz, standardowo farbowane na blond, tania kurtka z puchu. Z meliny w której wyrosła wyniosła co najwyżej dziesiątki przekleństw, za to sam sposób mówienia i głos świadczy o piciu i paleniu pewnie od 10-go roku życia.

Potem Seba - mieszka w 2 osobowym mieszkaniu w kamienicy z 5-ciorgiem rodzeństwa i babcią (nie wiedzieć czemu w takich rodzinach babcia zawsze siedzi w mieszkaniu, wtedy reszta nie płaci za czynsz). Dresik, który bojownikowi zapewne kupiła matka. Na ulicy JP100%, w domu zdjęcia papieża, krzyż i flaga polski. Seba ma swoich kolegów, którzy podobnie jak on zatrzymali się w rozwoju w szkole podstawowej. Razem słuchają polskiego rapu z najniższej półki, stąd Seba chcąc zaimponować tłumowi krzyknął "Niech usłyszą głos!". Pojawia się prostacka zaśpiewka, ale Karyny już płoną z dumy.

Najzabawniejsze w tym jest to, że oni naprawdę uważają się za kogoś. Za jakieś wartościowe jednostki.

W rzeczywistości to tylko odpad społeczny, który nie ma żadnego prawa głosu, nie ma wpływu na nic. Krzyczą na tych swoich osiedlach , ale są za głupi aby z tym się wybić gdzieś dalej. Seba wpadnie z Karyną w wieku 18 lat i urodzi im się Brajan, który zapętli ten cykl.



Cudo. Chciałem napisać ale nie ma co powielać. Ideanalnie w punkt. Niewidzialne piwko ode mnie, za idealne podejście i przedstawienie faktów w streszczeniu :-D

eMJay8086

2017-03-07, 00:55
To jakieś klony? Wszystkie laski mają te same watowane fufajki...

krzysklin

2017-03-07, 01:25
Przed chwila ogladalem manife teraz to. Nie wiadomo co gorsze.

karoldeicide

2017-03-07, 03:19
niedoj***nie umysłowe , patologia , lachociągi i suchoklatesy.
mój kraj
taki piękny

allmaciejd

2017-03-07, 10:24
Pomyśleć, że taka k***a kiedyś przez ,,przypadek,, zostanie matką :-/

-Roger-

2017-03-07, 15:53
Zakaz robienia prawa jazdy !!! broń Boże żeby to za kierownicę nie usiadło. pie**olone bydło

Gerwazy Waligóra

2017-03-07, 18:22
Bieda rodzi biedę, ot cóż.

W każdym społeczeństwie są ludzie potrzebujący 500+