18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebastian wypuszcza kelnerkę wcześniej z pracy

TooNA • 2018-08-16, 14:26
Bliżej nie określona awantura parę dni temu w krynicy. Sebix wbija babce nóż w kark, kobieta prawdopodobnie kipła.


Akcja: 2:57 :dead:

źródeł: brak



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2018-08-16, 21:52 ]
Cytat:

Do masowej bójki doszło w jednym z barów w Krynicy Morskiej. W ruch poszły stoły i pięści. Poszkodowana jest kelnerka.

W sobotę w jednej z krynickich restauracji doszło do bójki. W internecie pojawił się film mówiący o…nożu w szyi kelnerki. Jak się okazuje nie jest to prawda. Bójka, owszem była, ale bez noża.

– Chciałabym zdementować informacje o bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W sobotę po godzinie 16 policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z lokali gastronomicznych – mówi nam sierż.sztab. Joanna Słowik z policji w Nowym Dworze Gdańskim – w wyniku bójki obrażenia odniosła jedna kobieta, która straciła przytomność po uderzeniu w tył głowy. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Udało nam się ustalić personalia osób uczestniczących w zajściu i niewykluczone, że wobec sześciu mężczyzn zostaną wysunięte zarzuty karne – dodaje.


garota

2018-08-16, 17:17
Kupcie sobie gaz. Zobaczylibyście jakby te kozaki płakały jak małe k***y. 1 na jeden padali jak p*zdeczki. Ale w grupie siła więc trzeba takim wyj***ć puszkę gazu w ryj i będzie po sprawie. Polecam.

corpo_kills_me

2018-08-16, 17:17
k***a jakbym był właścicielem takiej knajpy to sprawiłbym sobie pozwolenie na broń...

maddog77

2018-08-16, 17:18
Wiecie co jest najlepsze że każdy taki kozak jak zobaczy kosę to sp***ala a jak jeszcze jego ziomek zarobi ze dwa pchnięcia to robi nowy rekord świata w sp***alaniu.

Justynka99

2018-08-16, 17:25
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Oczywiście to żadne usprawiedliwienie dla sebixów, ale na ch*j ta kelnerka ich goniła? Złapię ich i wszystkim wpie**olę? :D

AN...........or

2018-08-16, 17:45
ale komicznie pie**olneła o glebę dawno tak się nie uśmiałem :lol:

avic

2018-08-16, 17:47
@up - mnie też to w sumie dziwi. Jedyne wytłumaczenie, acz słabe, jest takie że to była właścicielka, która chciała żeby ktoś oddał jej za zniszczone mienie. Innej opcji sobie nie wyobrażam. Kelnerowałem sobie nad morzem w czasach gdy większość z użytkowników sadola notorycznie przesiadywała na naszej klasie i nie wyobrażam sobie ryzykować zdrowia za te kilka złotych. I nie sądzę by się to przez te lata ta praca zmieniła na tyle, by teraz się opłacało :)

sh...........ns

2018-08-16, 19:10
Justynka99 ale z ciebie głupia baba 99% tej recydywy napie**ala kobiety , teraz w weizieniu nawet pedofil jest królem o ile ma kase , teraz w więzniu tylko kasa sie liczy nie ma żadnych zasad

Lizodup

2018-08-16, 19:12
ch*jowe bo nima zblizenia na cialo

Kriski

2018-08-16, 21:43
kolpolter napisał/a:

takie k***y które rozpie**alają cały lokal przez jakiegoś peta w środku i jeszcze biją kelnerkę która nic nie zrobiła powinno się mielić na karmę dla kotów



No ale trochę szacunku dla kotków, k***a.

pietraas

2018-08-16, 22:24
w cywilizowanym kraju do takich osobników można strzelać :)

Adisko

2018-08-16, 22:59
Bydło bydłem, ale baba rzucająca się z łapami na takich gości musi też coś ćpać.

Wiewór

2018-08-16, 23:22
O elektorat PiS dobrze się bawi nad morzem za 500 Plus z moich k***a podatków

gibgibgibon

2018-08-16, 23:31
Typowi zaaplikować kurarę i borować jedynki na wylot.

Mortifervs

2018-08-17, 10:15
pie**olone obkokszone podludzie, o ilorazie inteligencji na poziomie pleśni na dworcowym kiblu. Jak ja ich k***a nienawidzę! Zaśmieca tylko swoją osóbą świat, a czuje się k***a jakimś j***nym królem świata. Niech się k***a powybijają nawzajem - świat będzie lepszym miejscem.