18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sebastian Loeb w Citroenie C4 Picasso

cizia666 • 2015-01-07, 17:31
Jeżeli kolego drogi przeglądasz sadola i zobaczysz swój wyczyn śmiały. Pomyśl wtedy o tym że przez Ciebie wszystkie zakupy w bagażniku mi się porozpie**alały. Mocno mnie wnerwiłeś, ale już się nie gniewam. Jednak jeśli dalej będziesz tak niebezpiecznie pomykał to w tym nowym 2015 roku życzę żebyś na jakimś drzewie się rozj***ł. Amen :evil:

ganji

2015-01-07, 17:36
Co za ch*j!

lokalnywatażka

2015-01-07, 17:39
To jak już na tym "bardzo późnym pomarańczowym" za nim wbiłeś, to trzeba było dojechać pana i "zwrócić mu uwagę", na miarę własnego wk***ienia i użyć wszelkich środków aby sobie na nim ulżyć.
Taka moja opinia.
Inaczej takie sk***ysyny jeżdżą sobie dalej bezkarnie,nie zdając sobie nawet sprawy, ile wypadków powodują.

macleod

2015-01-07, 17:41
Najlepsza recepta:

1. Kupić jakiegoś nie najnowszego Jeepa.
2. Założyć z przodu rury.
3. Mieć przygotowany stały tekst: No aleś se pan narobił... :mrgreen:

cizia666

2015-01-07, 17:42
@up Na drodze było ślisko i nie próbowałem nawet w takich warunkach koleszkę gonić. Pod koniec filmiku widać ile już odjechał jak ja jeszcze byłem na skrzyżowaniu.

Accent

2015-01-07, 17:45
Jeździsz na czerwonym i się jeszcze żalisz że ci się słoiki od ojców powywracały.
Mam nadzieje że jakiś szeryf z tyłu też miał kamerkę i cie nagrał.

Chędogi_Rzułf

2015-01-07, 17:54
Dobra rada. Jak macie jakąś rysę na lakierze, pęknięty zderzak czy jakiekolwiek uszkodzenie na aucie, to nie hamujcie w takich sytuacjach, dajcie się puknąć. Ja z OC takich dwóch debili zrobiłem sobie: raz zderzak (który był pęknięty już jak go kupowałem), lampę, grill, maskę (na której marcowały się koty i była porysowana) oraz chłodnicę klimatyzacji (która dostała kamieniem i się rozszczelniła). Zrobiłem jeszcze sobie nabicie klimy, odgrzybienie i wymianę filtra kabinowego :D szkody w aucie tego p*zdowatego drajwera były większe :D co ciekawe kiedy zdarzył się wypadek byłem w drodze do serwisu, żeby naprawić wszystkie te rzeczy, które potem miałem robione z odszkodowania :D

Za drugim razem tępa baba przytarła mi na moim parkingu cały prawy bok. Niestety nie miałem na nią żadnych namiarów, ale dwa dni później idiota wymusił mi pierwszeństwo. Dodałem trochę gazu i delikatnie zahaczyłem o niego i miałem z jego OC malowany calutki bok :D

Sposób jest świetny. Korzyść dla Ciebie oczywista, a jak takiemu debilowi polecą zniżki i będzie musiał jeszcze swój samochód naprawić to nauczy się k***a jeździć.

Czekam na usprawiedliwianie nie umiejących jeździć idiotów i wyzywanie mnie od czego tam sobie chcecie :-) najbardziej zajadłe komentarze będą oczywiście i tak pisane przez niedzielnych kierowców z trzema literami na początku (tylko z takimi miałem kolizje odkąd jeżdżę), którzy sami nie potrafią jeździć.

Accent

2015-01-07, 17:58
małpaV8 weź sie jeszcze połóż pod jakiegoś tira, podobno też sporo płacą z ubezpieczenia.

lokalnywatażka

2015-01-07, 17:59
@up accent, widzę rodowity warszawiak,od pięciu pokoleń.
Od słoików to najwięcej wyzywają takie koleżki, których rodziców na siłę 30 lat temu z Piździszewa Małego na Mokotów przesiedlono, bo tania siła robocza była potrzebna w miastach...
Ej, a "Polskę Walczącą" to już nakleiłeś se na bagażnik, czy wydziargałeś na klacie?

adam1992

2015-01-07, 18:03
Accent, a gdzie tam czerwone daltonisto?

Accent

2015-01-07, 18:08
adam1992 poczytaj sobie dzieciaku przepisy zanim zaczniesz się udzielać.

takija

2015-01-07, 18:35
małpaV8 napisał/a:

Dobra rada. Jak macie jakąś rysę na lakierze, pęknięty zderzak czy jakiekolwiek uszkodzenie na aucie, to nie hamujcie w takich sytuacjach, dajcie się puknąć. Ja z OC takich dwóch debili zrobiłem sobie: raz zderzak (który był pęknięty już jak go kupowałem), lampę, grill, maskę (na której marcowały się koty i była porysowana) oraz chłodnicę klimatyzacji (która dostała kamieniem i się rozszczelniła). Zrobiłem jeszcze sobie nabicie klimy, odgrzybienie i wymianę filtra kabinowego :D szkody w aucie tego p*zdowatego drajwera były większe :D co ciekawe kiedy zdarzył się wypadek byłem w drodze do serwisu, żeby naprawić wszystkie te rzeczy, które potem miałem robione z odszkodowania :D

Za drugim razem tępa baba przytarła mi na moim parkingu cały prawy bok. Niestety nie miałem na nią żadnych namiarów, ale dwa dni później idiota wymusił mi pierwszeństwo. Dodałem trochę gazu i delikatnie zahaczyłem o niego i miałem z jego OC malowany calutki bok :D

Sposób jest świetny. Korzyść dla Ciebie oczywista, a jak takiemu debilowi polecą zniżki i będzie musiał jeszcze swój samochód naprawić to nauczy się k***a jeździć.

Czekam na usprawiedliwianie nie umiejących jeździć idiotów i wyzywanie mnie od czego tam sobie chcecie :-) najbardziej zajadłe komentarze będą oczywiście i tak pisane przez niedzielnych kierowców z trzema literami na początku (tylko z takimi miałem kolizje odkąd jeżdżę), którzy sami nie potrafią jeździć.



I trafisz kiedyś na kogoś z lipnym ubezpieczeniem i ch*ja zarobisz a jeszcze z własnej kieszeni na naprawę będziesz dorzucał.

zonk

2015-01-07, 19:11
@małpa idź se lepiej alfą pojeździj a nie pie**ol.

Chędogi_Rzułf

2015-01-07, 19:22
Dupa pęka z zazdrości? :D czym Ty jeździsz? Passat czy aczwurka? Nic dziwnego, że zazdrościsz. VAGiny mają zero prowadzenia w porównaniu do Alf. Ale skąd ma to wiedzieć ktoś, kto całe życie jeździ jednym modelem, tylko zmienia generacje...
A tak bardziej poważnie, to od dzisiaj jestem właścicielem Volvo XC70 II 2.4T, więc argument z Alfą trochę nie trafiony :D za to ja nadal chętnie się dowiem czym jeździsz ;)

takija napisał/a:

I trafisz kiedyś na kogoś z lipnym ubezpieczeniem i ch*ja zarobisz a jeszcze z własnej kieszeni na naprawę będziesz dorzucał.


Wtedy albo się "dogadujesz" ze sprawcą albo wzywasz policję. Żeby tylko nie dostać po piździe za spowodowanie kolizji/wypadku + za brak OC sprawca sam pobiegnie do najbliższego bankomatu i wypłaci kasę :D