18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Seba w BMW przydzwonił w bariery

lllll • 2017-03-09, 21:47
Polecam tłumaczenia sprawcy :D



~Źródło (ipla.tv)

tarcer123

2017-03-10, 09:19
Ma w domu nowa beemke a mamusie wozi w starym sztruclu na lysych oponach. Błazen. Dobrze ze komus innemu nie zrobil krzywdy.

Hvsarz

2017-03-10, 09:36
Zaczynam popadać w kompleksy...
Taki człek jeździ BMKą, drugą nówkę ma w domu (jest zbyt głupi na to by kłamać w tej sytuacji)... wychodzi na to, że trzeba być tępakiem by dobrze zarabiać? :(

PanDymsza

2017-03-10, 10:01
Przestańcie pie**olić, przynajmniej nie cwaniakował.

warszawiak123

2017-03-10, 10:07
mandat, mandat tylko jedno w głowie. Mają coś takiego jak upomnienie, wystarczającą karą jest skasowane auto, a jak uważają że jechał za szybko to niech ustalą z jaką prędkością, k***a czy to sebix czy inny wynalazek, mistrzowie komentarzy jak dorosną zrobią prawko kupią auto i zaparkują na dziku który postanowił wejść na drogę A wtedy przejadą smutni panowie z drogówki i powiedzą ooo ładnie skasowany pojazd za szybko pan jechał, będzie mandat.

fantastico

2017-03-10, 10:31
Z drugiej strony, na jakiej zasadzie określili, że jechał z nadmierną prędkością?
Czysta spekulacja, bez żadnego pomiaru. Seba jakby się nie tłumaczył ma rację bo mandat mu z dupy chcą wcisnąć.

jbone

2017-03-10, 10:53
paliwo powinno oblać mu matkę i dostać zapłonu.i żeby sk***iel nie mógł się wypiąć i patrzyłby na palącą się żywcem matkę.

W............R.

2017-03-10, 11:01
Aż wszedłem, żeby postawić piwo krzyksowi za ładnie wyłapane łyse opony.

carl92

2017-03-10, 11:18
Ma w domu 400 konną beemnkę, ale musi kupić nowe auto bo to rozj***ł ?

dominpl

2017-03-10, 11:29
Może ta 400 konna to do driftu jakieś wozidło, którym nie może jeździć po publicznych drogach.

Mandat należy się tylko za łyse opony jeśli faktycznie są , bo na filmie słabo widać, no ale niedostosowanie prędkości do warunków to taki fajny przepis, że można go w prawie każdej sytuacji wcisnąć, a statystyki lecą...

spinaczel

2017-03-10, 11:35
koles wpadl w poslizg nikomu krzywdy nie zrobil i jeszcze mandat dostaje... jeszcze sami przyjechali pewnie bo nie sądze,żeby dzwonił sępy.

allmaciejd

2017-03-10, 11:38
krzyks napisał/a:



Ze stanu opon jakoś się nie tłumaczył 8-)

Obrazek

Za materiał z Wrocławia jak zwykle :piwo:



Jakbyś miał w domu nową 400-tu konną drugą bmke to też byś się nie tłumaczył :mrgreen:

mooop12

2017-03-10, 12:10
Sebie z bmw chcieli dać mandat, a mi zabrali prawko na parę miesięcy za to że sam sobie skasowałem auto i byłem jedynym poszkodowanym, w dodatku na wiejskiej drodze gdzie nie ma takiego ruchu jak na tej obwodnicy...

waloos

2017-03-10, 14:13
Wszyscy Ci którzy się zastanawiają i dziwią skąd on ma kasę na "Betkę". A czy BMW to jest od razu wyznacznik luksusu? Przecież egzemplarz jaki on miał można kupić za parenascie tysięcy.
Biorąc pod uwagę jego styl rozmowy, przypuszczam, że to typowy sebiks który zbierał iles czasu, a później wydał całą kasę co do złotówki.

Ktoś myślący racjonalnie, nigdy w życiu nie pozbędzie się całej swojej kasy. Dlatego często Ci jeżdżący w słabych samochodach, zarabiają i mają znacznie więcej niż takie wieśniaki z Bemkami.
Mam kilku takich znajomych którzy przez całe życie w dupie byli, gówno widzieli, nigdy nie mają kasy jak trzeba iść do dentysty czy wydać na coś niespodziewanego, ale jak przychodzi do samochodów to zawsze jakieś kilkunasto letnie BMW albo Audi.

Tylko co im po tym samochodzie, jak nic poza nim nie mają?

Belweder

2017-03-10, 16:37
mooop12 napisał/a:

Sebie z bmw chcieli dać mandat, a mi zabrali prawko na parę miesięcy za to że sam sobie skasowałem auto i byłem jedynym poszkodowanym, w dodatku na wiejskiej drodze gdzie nie ma takiego ruchu jak na tej obwodnicy...



Z chęcią posłucham co odj***łeś... :-D

spiepszaj_dzbanie

2017-03-10, 17:12
Ta "nowa" 400 konna beemka to pewnie E36 z tanim stożkiem (+50KM), naklejkami (+20KM/każdą) +obcięte po dwa zwoje (+20KM/sprężynę) i dziurą jak do dupy w wyprutym wydechu (+50KM).

prostymysliciel napisał/a:

Stać go na betke, stać go na benzynę


To stare E46 320d (widać w 2:04) z ch*jowym klekotem. Benzynę widział, ale chyba ekstrakcyjną jak go Miras odtłuszczał przed szpachlowaniem - kosztuje około 5000zł. Także tego.

@jbone
Za dużo filmów z holyłudów.