18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

SDM

lysout • 2016-08-01, 17:23
Skończyły się Światowe Dni Młodzieży.
Młody człowiek z Nairobi nie jest już „pielgrzymem z Nairobi”.




Jest znowu „j***nym murzynem”.

Zuku1916

2016-08-01, 17:34
Był nim i w czasie ŚDM 8-)

Essent

2016-08-01, 18:51
Zawsze był i będzie.

JarosławTusk

2016-08-01, 23:17
Tacy pobożni są te wszystkie murzyny i inne mulaty, że dzisiaj na lotnisku w sklepie zaj***li figurkę syrenki Warszawskiej. Ale zaraz, chwila... przecież to murzyny.

DEADmanPL

2016-08-01, 23:42
To ja wam opowiem że jak przyjechał bus z Francuzami do naszej mieściny to jak sobie wieczorem popijałem z kumplem i ich spotkaliśmy na dzielni to zaprosiliśmy ich do mnie żeby się napić. Wszystko fajnie i w ogóle stary dzięki ze nas zaprosiłeś miło z twojej strony i w ogóle dupe mi lizali, nawet jedna fajna francuzka była miałem nadzieję na jakieś miłe zakończenie wieczoru i co?

Nagle się zebrali, a ja k***a rano dopiero ogarnąłem że zapie**olili mi czapki, szaliki i nerki z euro 2008, 2012, 2016, zapalniczke w kształcie motocyklu, model straży pożarnej, medale z czasów szkoły za biegi i skoki w dal i moją k***a czapkę z CAPTAIN MORGAN. Sk***YSNY.

The_Mountain

2016-08-02, 00:18
No i co wy chcecie? Adaptują się. Narzekacie, że przyjeżdżają ludzie do innych krajów i się nie adaptują, to u nas już tak. Polaczki złodzieje, to i obcokrajowcy czerpią z waszej kultury

spiepszaj_dzbanie

2016-08-02, 07:34
@DEADmanPL
Masz nauczkę. Nigdy nie pij z nieznajomymi.

__Tux__

2016-08-02, 09:38
DEADmanPL napisał/a:

To ja wam opowiem że jak przyjechał bus z Francuzami do naszej mieściny to jak sobie wieczorem popijałem z kumplem i ich spotkaliśmy na dzielni to zaprosiliśmy ich do mnie żeby się napić. Wszystko fajnie i w ogóle stary dzięki ze nas zaprosiłeś miło z twojej strony i w ogóle dupe mi lizali, nawet jedna fajna francuzka była miałem nadzieję na jakieś miłe zakończenie wieczoru i co?

Nagle się zebrali, a ja k***a rano dopiero ogarnąłem że zapie**olili mi czapki, szaliki i nerki z euro 2008, 2012, 2016, zapalniczke w kształcie motocyklu, model straży pożarnej, medale z czasów szkoły za biegi i skoki w dal i moją k***a czapkę z CAPTAIN MORGAN. Sk***YSNY.



O proszę, to po pijaku umiesz mówić po francusku, też tak chcę. Co pijesz? :kawa:

weezo

2016-08-02, 10:10
@up

Może on, w przeciwieństwie do ciebie, nie jest j***nym debilem i umie
mówić po angielsku? :nie_znaju:

__Tux__

2016-08-02, 13:37
weezo napisał/a:

@up

Może on, w przeciwieństwie do ciebie, nie jest j***nym debilem i umie
mówić po angielsku? :nie_znaju:



No patrz, co za fart, że Francuzi, użytkownicy jednego z najpowszechniejszych języków na świecie również nauczyli się trochę bardziej popularnego angielskiego :-D . Pozostaje koledze sadolowi pogratulować lingwistycznych umiejętności nawet po pijaku :cumshot: .

Zluzuj porty, ja tu humorystycznie nakreślam absurd sytuacji a ty w p*zdu popsułeś mój zajebiście misterny plan. :idzwch*j:

kopnijkota

2016-08-02, 21:06
po pijaku idzie sie dogadać w dowolnym języku, nie dotyczy dzielnicowego.

melkor89

2016-08-03, 01:13
lysout napisał/a:

Skończyły się Światowe Dni Młodzieży.
Młody człowiek z Nairobi nie jest już „pielgrzymem z Nairobi”.




Jest znowu „j***nym murzynem”.



Zawsze był i będzie j***nym murzynem

Granulat

2016-09-05, 22:08
Każdy mógł poczuć się wyjątkowy :D