18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sczelba z aliekspresss...

CoJaTamKurwaWiem • 2019-04-11, 07:16
Podobno lufa była odlana z suszonego ryżu i sosu sojowego...




ag...........th

2019-04-11, 07:51
Lewak tokarz sabotował na produkcji.

mygyry

2019-04-11, 07:52
@up zrobił lewy gwint :amused:

intermag

2019-04-11, 08:04
Ciekawe jak tam jego palce

kickyourheadoff

2019-04-11, 08:07

strzelba prawdopodobnie jest w porządku tylko ładują ja nieodpowiednio dużą amunicją

woytasw

2019-04-11, 09:25
Można załadować dużą amunicją do strzelby?

mikolab1891

2019-04-11, 10:37
Naważka za duża względem ścianki grubości strzelby/karabinu rozerwaniem skutkuje...


Gilera1231

2019-04-11, 11:13
Mogło mu łeb rozerwać a na końcu ptak srać :)

gcze

2019-04-11, 13:22
Stawiam raczej na głupotę strzelca.

Matmer

2019-04-11, 13:34
BajecznyKrzysztof napisał/a:

niekoniecznie, wystarczy, że lufa była niedrożna



100% racji, ja tak uszkodziłem dubeltówkę iża, nie do tego stopnia ale jedną lufe rozdymało.


Rejti

2019-04-11, 13:55
Oczywiście wysyp gównoekspertów pod tematem. Jeśli strzelba byłaby dobrej jakości, to prędzej by ją wydęło albo zrobiłby się kwatiuszek na wylocie który dobrze znamy z kreskówek. Ale na pewno k***a nie rozsypałaby się na listwy, bo metoda wytwarzania luf broni palnej sprawia, że stop jest zwarty i NIE rozpada się po szczelinach. Rozj***ła się na listwy, z których najpewniej została wykonana. Czyli najtańsze, niebezpieczne dla zdrowia i życia chińskie gówno. I odpowiednio mocny ładunek.

CoJaTamKurwaWiem

2019-04-11, 14:26
Katie napisał/a:

Oczywiście wysyp gównoekspertów pod tematem. Jeśli strzelba byłaby dobrej jakości, to prędzej by ją wydęło albo zrobiłby się kwatiuszek na wylocie który dobrze znamy z kreskówek. Ale na pewno k***a nie rozsypałaby się na listwy, bo metoda wytwarzania luf broni palnej sprawia, że stop jest zwarty i NIE rozpada się po szczelinach. Rozj***ła się na listwy, z których najpewniej została wykonana. Czyli najtańsze, niebezpieczne dla zdrowia i życia chińskie gówno. I odpowiednio mocny ładunek.






matek87

2019-04-11, 15:01
Może w lufie był korek od wina na sznurku?
Trochę się na tym znam nie to ci wszyscy pseudo znawcy broni tutaj :evil:

Dżizas_kurde

2019-04-11, 16:24
Efekt strzelania prochem bezdymnym w karabinie czarnoprochowym :)
Albo
Tzw. Squib Load

Cytat:


Oczywiście wysyp gównoekspertów pod tematem. Jeśli strzelba byłaby dobrej jakości, to prędzej by ją wydęło albo zrobiłby się kwatiuszek na wylocie który dobrze znamy z kreskówek. Ale na pewno k***a nie rozsypałaby się na listwy, bo metoda wytwarzania luf broni palnej sprawia, że stop jest zwarty i NIE rozpada się po szczelinach. Rozj***ła się na listwy, z których najpewniej została wykonana. Czyli najtańsze, niebezpieczne dla zdrowia i życia chińskie gówno. I odpowiednio mocny ładunek.


Kretyn... no poprostu k***a kretyn.

Rozumiesz baranie patentowany że taka sytuacja może się zdarzyć z tysiąca powodów ?
Zwykła rurka hydrauliczna 1/2 cala o ściance 2mm wystarcza żęby prawidłowo odstrzelić z niej amunicję 12Gauge (nie ważne czy śrutową czy breneka...
Problem polega na tym że energia wystrzału łądunku nie znalazła ujścia we właściwym kierunku.
Tutaj jestem bardziej niż przekonany że problem dotyczył zatkanej lufy ...a nie lufy z papieru.
Nawet tłumik zrobiony z przeźroczystego plastiku jest w stanie wytrzymać energię strzału z .308WIN... jeżeli wylot nie jest zatkany.