18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sczelba z aliekspresss...

CoJaTamKurwaWiem • 2019-04-11, 07:16
Podobno lufa była odlana z suszonego ryżu i sosu sojowego...




neo2pro

2019-04-11, 16:52
Z beki nie mogę jak to oglądam :lol: :lol: :lol:

andyq

2019-04-11, 20:59
Katie napisał/a:

Oczywiście wysyp gównoekspertów pod tematem. Jeśli strzelba byłaby dobrej jakości, to prędzej by ją wydęło albo zrobiłby się kwatiuszek na wylocie który dobrze znamy z kreskówek. Ale na pewno k***a nie rozsypałaby się na listwy, bo metoda wytwarzania luf broni palnej sprawia, że stop jest zwarty i NIE rozpada się po szczelinach. Rozj***ła się na listwy, z których najpewniej została wykonana. Czyli najtańsze, niebezpieczne dla zdrowia i życia chińskie gówno. I odpowiednio mocny ładunek.



Debil. Przecież ona nie rozpadła się od strony wylotu lufy baranie. Wystarczy drobna usterka w systemie zamykania przy takich łamanych strzelbach. Wsadź taki nabój 12G do metalowej rurki zamocowanej w imadle i pie**olnij w spłonkę. Zobaczymy ile energii wyrwie ci łapę. Energia powstała podczas wystrzału nie wie że ma zapie**alać do przodu i wypchnąć kulę. Jeśli z tyłu będzie mniejszy opór to część energii postanowi wyjść właśnie tędy. Jeśli uszkodzisz mechanizm ryglujący w strzelbie to uzyskasz efekt jak na filmie.
A chińskiej broni to ty pewnie w ręku nie miałeś. Jesteś zwykłym idiotą który uważa że w chinach wszystko jest BEEE. Kupujesz Chińskie gówno bo właśnie takie zamówił koleś który Ci je sprzedał. Chcesz kupić tanio to oni produkują na twoją kieszeń.
Miałem okazję używać chińskiej broni. Nawet ponad 20 letniego klona Czeskiej Brno. I jakoś ponad 20 lat przetrwała.

SirMajkel

2019-04-12, 21:42
Chińska jednorazówka.

ellsworth

2019-04-13, 11:16
Odkąd to na Aliexpress sprzedają broń palną?!?

D2PL

2019-04-13, 17:12
Klasyczny przykład niskiej jakości materiałów i zatkanej lufy np piaskiem. Często opierają się na niej wbijając w ziemie.

Pawehan

2019-04-14, 19:16
To jest przecież tzw.Dryling czyli broń uniwersalna ,połączenie strzelby śrutowej i sztucera. Zajebisty wynalazek.