18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

schron

nowynick • 2018-03-09, 14:14
rodzina uważała faceta za idiotę, że buduje schron, ale nadszedł ten dzień kiedy zawyły syreny

janlew

2018-03-09, 14:27
Strzelaj, teraz to i tak już ch*j.

Essent

2018-03-09, 14:35
No k***a,wtopa :kawa:

hellbwoi

2018-03-09, 17:00
Był taki fajny odcinek Strefy Zmroku o przydomowym schronie. [;

Piotru70

2018-03-09, 18:50
Widzę że jak przyszło co do czego to jak zwykle cała rodzina udała się do tego kogo uważała za wariata, ich tez powinien wypie**olić z szopy.

Lares86

2018-03-09, 19:01
te cienkie murki z gazobetonu to miał być schron? Chyba k***a przed deszczem.

AwesomeChillout

2018-03-09, 20:10
Kiedy usłyszałem te charakterystyczne syreny, czekałem aż się pojawi Piramid Head :)

Dzisiaj

2018-03-09, 22:31
Już tłumacze :



Generalnie pomysl podj***ny z serii : Strefa mroku - odcinek 68 pod tytulem SCHRON

W tym odcinku "paranoik" buduje schrono ktorym wiedza sasiedzi i znajomi. Pewnego dnia rozbrzmiewają syreny. Ludzie panikują, że na USA lecą nuki a rodzina chowa się do schronu. Znajomi i sąsiedzi chcą sie schronic ale głowa rodziny mowi :

- Taki ch*j. Prędzej zagłosuje na nowoczesną niz was wpuszcze. Powietrza styknie tylko dla 3 osob - czyli dla mnie, zony i naszego dziecka. Reszta wypie**alac.

Ekipa jest w ch*j niezadowolona - niczym żydzi słyszacy prawdę. Postanawiają rozj***ć drzwi i dostać się do środka. Tak też robiąc - czyniąc schron bezużyteczn. Generalnie wielki rozpie**ol, chcą zaj***ć właściciela schronu i nagle w radio obrona cywilna podaje komunikat :

- Nie panikujcie to nie atomówka, to tylko niegroźny satelita.

Atmosfera staje się nieco ch*jowa...

Kilka zmienionych detali ale nie trudno zajarzyć czym się inspirował twórca filmiku :)

Pozdrawiam