18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Schiza

Jarema_W • 2023-04-26, 22:54
Po kolejnej kłótni z sąsiadką dziadyga chce się zemścić na niej podpalając jej męża i dziecko.
Na szczęście dla obu starzec nie zdążył odpalić palnika, którego miał w drugiej ręce, a jedynie zmoczył ich obficie benzyną, bo tatuś w porę zgadił mu światło.
Policja postawiła zarzut usiłowania morderstwa.


mi...........pl

2023-04-26, 23:01
Oczywiście zarzut dla bijacego. Mógł przecież mu pokazać opaskę na ręce nie podpalaj mnie a nie odrazu z taką niespomierna agresją wyskoczył. ;)

vengo

2023-04-26, 23:07
k***a, uwielbiam takie happyendy, choć jednak odrobinę czuję niedosyt.

Manolito666

2023-04-27, 01:08
minimango.pl napisał/a:

Oczywiście zarzut dla bijacego. Mógł przecież mu pokazać opaskę na ręce nie podpalaj mnie a nie odrazu z taką niespomierna agresją wyskoczył.



W tym zj***nym świecie, w którym komuniści robią k***ę z elementarnej logiki, Twój poj***ny scenariusz ma szansę się spełnić.

35i

2023-04-27, 04:27
Manolito666 napisał/a:

W tym zj***nym świecie, w którym komuniści robią k***ę z elementarnej logiki, Twój poj***ny scenariusz ma szansę się spełnić.



Rzymianie, nazywajmy rzeczy po imieniu.

Rafafik

2023-04-27, 05:42
Ale bym poskakał po żebrach i przez przypadek podpalił tego zjeba za karę. Oczywiście przed tym bym się przebrał i darmozjada odstawił do domu.

BambiPMT

2023-04-27, 06:36
35i napisał/a:

Rzymianie, nazywajmy rzeczy po imieniu.



Że co k***a?

jebacruskiescierwo

2023-04-27, 07:09
Bambrych napisał/a:

Że co k***a?



Chodzi oczywiście o żydostwo

Ramiell

2023-04-27, 08:56
Zabić to za mało. Ja bym mu połamał na miejscu rączki i nóżki, a żeby sk***iel leżał miesiącami jeszcze w szpitalu i cierpiał, a gdyby się zagoiło powtórka z rozrywki.

Jarema_W

2023-04-27, 12:03
35i napisał/a:

Rzymianie, nazywajmy rzeczy po imieniu.




Piszemy "żymianie" gdy chodzi o żydów.

:mrgreen:

35i

2023-04-27, 15:25
Jarema_W napisał/a:

Piszemy "żymianie" gdy chodzi o żydów.



Sorry za ten błąd ortograficzny, ale słownik i takie tam.

:-)

TwistedPsycho

2023-04-27, 19:33
minimango.pl napisał/a:

Oczywiście zarzut dla bijacego. Mógł przecież mu pokazać opaskę na ręce nie podpalaj mnie a nie odrazu z taką niespomierna agresją wyskoczył.



Jakieś źródło? Bo aż nie chce mi się wierzyć w taki absurd, żeby ojciec w obronie dziecka, gdzie musi działać szybko, bo odpalenie ognia = po nim i jego dziecku.

Przecież to dziadek powinien dostać usiłowanie i ja myślę że tak właśnie było. Wszyscy łyknęli bez źródła, że nie?!

Jarema_W

2023-04-27, 19:51
TwistedPsycho napisał/a:

Jakieś źródło? Bo aż nie chce mi się wierzyć w taki absurd, żeby ojciec w obronie dziecka, gdzie musi działać szybko, bo odpalenie ognia = po nim i jego dziecku.
Przecież to dziadek powinien dostać usiłowanie i ja myślę że tak właśnie było. Wszyscy łyknęli bez źródła, że nie?!



Mój błąd że nie dopisałem, ale już mi nogi zdrętwiały od siedzenia na kiblu.
Wg notatki przy filmie to stary dostał zarzut usiłowania morderstwa.
To Chiny, a nie Polska czy UE.

JasiekSadisti

2023-04-28, 09:32
Mógł go ch*ja podpalić jak już go uśpił.