18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sawstop w akcji

khaman • 2023-01-21, 21:06
Tym razem się udało




spoiler

dennissliwa

2023-01-21, 21:11
Pierwszy raz widze jak to w praktyce działa, zawsze to wsadzali parówke zamiast palca :D

niemamskarpet.

2023-01-21, 21:14
dzięki za wyjaśnienie, zawsze mnie zastanawiało jak to działa, testowałem na parówce :D

~_Killa_

2023-01-21, 21:27
Ciekawe ile parowek poszlo do kosza przy testowaniu tego

odyssee

2023-01-21, 22:08
Ci co pracują w rękawicach zgodnie z BHP mają przesrane

kuzyng

2023-01-21, 22:35
odyssee napisał/a:

Ci co pracują w rękawicach zgodnie z BHP mają przesrane



działa tak samo jak dotknie grzebalca wyłącza...

NataliaW

2023-01-21, 22:38
Piwo za konkretne wyjaśnienie.

Igorek95

2023-01-21, 22:55
odyssee napisał/a:

Ci co pracują w rękawicach zgodnie z BHP mają przesrane



BHP zabrania rękawic przy maszynach obrotowych

~CanesPL

2023-01-21, 22:55
odyssee napisał/a:

Ci co pracują w rękawicach zgodnie z BHP mają przesrane



Zgodnie z przepisami BHP podczas pracy przy pilarkach tarczowych nie wolno używać rękawic ochronnych.

http://archiwum.ciop.pl/5907.html

odyssee

2023-01-21, 23:14
@ Igorek95 @ ~CanesPL

tego się nie spodziewałem :D dzięki za pouczenie :D

Takafura

2023-01-21, 23:22
~CanesPL napisał/a:

Zgodnie z przepisami BHP podczas pracy przy pilarkach tarczowych nie wolno używać rękawic ochronnych.


Cytat z linku:
"Operator przystępując do pracy powinien zdjąć rękawice, krawat oraz wszelkie bransolety, sygnety itp. przedmioty z rąk, a także podwinąć rękawy i spiąć długie włosy".

Mam dwie pilarki tarczowe i nie wiedziałem o rękawicach...

LaskotalCimigdalki

2023-01-21, 23:29
Wystarczająco szybko, żeby zmienić zdarzenie zmieniające całe życie człowieka w drobne zadrapanie.

Khaman khaman zobacz gdzie ma ślad uj***ło by tylko kawałek palca i później co rehabilitacja wózek czy by z tego nie wyszedł? Jeden pazur mniej do obcinania. A Ty juz siejesz grozę bo nie miałbyś czym grzebac w dupie i nosi. Kolejność poprawna dupa nos.

dennissliwa

2023-01-21, 23:37
LaskotalCimigdalki napisał/a:

Wystarczająco szybko, żeby zmienić zdarzenie zmieniające całe życie człowieka w drobne zadrapanie.
Khaman khaman zobacz gdzie ma ślad uj***ło by tylko kawałek palca i później co rehabilitacja wózek czy by z tego nie wyszedł? Jeden pazur mniej do obcinania. A Ty juz siejesz grozę bo nie miałbyś czym grzebac w dupie i nosi. Kolejność poprawna dupa nos.



k***a, moje oczy. Ale trzeba byc zryty żeby coś takiego napisać :D

khaman

2023-01-22, 08:44
LaskotalCimigdalki napisał/a:

Wystarczająco szybko, żeby zmienić zdarzenie zmieniające całe życie człowieka w drobne zadrapanie.
Khaman khaman zobacz gdzie ma ślad uj***ło by tylko kawałek palca i później co rehabilitacja wózek czy by z tego nie wyszedł? Jeden pazur mniej do obcinania. A Ty juz siejesz grozę bo nie miałbyś czym grzebac w dupie i nosi. Kolejność poprawna dupa nos.



Srogie piguły milordzie.

TomRar

2023-01-22, 14:08
"W dodatku bez uszkodzenia piły. Aby ponownie uruchomić piłę, trzeba tylko założyć nową wkładkę hamulcową i nową tarczę, co trwa 5 minut"

To chyba tak nie działa. Ludzie nie chcą kupować tego systemu, bo jeśli przez przypadek się odpali to koszty remontu są zbyt duże, to znaczy, że uderzenie hamulca jest tak silne, że narusza konstrukcje piły i/lub uszkadza wał, łożyska. Dla ciekawskich można znaleźć na YT filmik w super zwolnionym tempie jak ten wybuch wygląda od środka i nie wierzę, że zakładam nową tarczę i do roboty Jurek, klient goni.