18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Satanizm, okultyzm i opętania czyli Sesja Rady Miejskiej

Xavier_Buszek • 2015-10-30, 20:02
Radny Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego przestrzega przed zgubną ścieżką jaką podążają świętujący Halloween


Adra

2015-10-30, 20:14
"Halloween szkodzą psychice i prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży"

Takie nawiedzone pie**olenie szkodzi psychice i prawidłowemu rozwojowi każdego myślącego człowieka. Jeszcze bym zrozumiał (powiedzmy) jakby coś takiego w kościele czytali, ale na sesji rady miasta? Quo Vadis Polsko...

łeb_prosiaka

2015-10-30, 20:23
Jezu k***a ja pie**ole!!!!!! chwalmy k***y i szatana aaaaaaaaaaaaaaaa '..'
prosze o pokute i rozgrzeszenie

brudny

2015-10-30, 20:30
Diabeł się wami interesuje...
Posłów mamy kretynów to i radni nie pozostają dłużni.
Quo Vadis.



osa79

2015-10-30, 20:34
Kato pojeby !!! bardzo dobrze że PiSuar wygrał większościowo bo za dwa lata nastąpi krach finansów publicznych i PiSuar zostanie zmieciony razem z kościołkiem pedofilsko-finansowym :-) już się cieszę ale jeszcze dwa lata...

hfbnmiuytp

2015-10-30, 20:53
Rzeczywiście, pieprzenie o opętaniach i zniewoleniu duchowym jest dosyć śmieszne. Wystarczyłoby przecież powiedzieć, że nie życzymy sobie w naszej pięknej ojczyźnie judo-amerykańskiej popkultury. No ale póki jesteśmy amerykańskim protektoratem póty będziemy słyszeć takie pie**olenie :idzwch*j:

GO...........ED

2015-10-30, 21:54
Tak to wygląda gdy mniej inteligentni ludzie biorą wszystko dosłownie ... :facepalm:

Psilocke

2015-10-30, 22:08
k***a nie wiem co brał ten koleś ale to ma moc.

Zawsze mnie zastanawiało czemu wszystkie niewygodne rzeczy są przypisywane szatanowi?
Wizerunek śmierci to szatanskie coś tam? No k***a poważnie?
Pominę fakt że ten wizerunek wymyślili katolicy jakiś czas temu.

Ciekawe na ilu imprezach był ten gościu że jego tak opetalo?

maveric666

2015-10-30, 22:59
biedny człowiek tylko dobry psychiatra może mu pomóc

sars80

2015-10-31, 00:06
Przeczytajcie 2 razy te swoje pie**olenia i jebnijcie się sami w zakute łby. Oby wasze mamusie i tatusie ciągły pały szatanowi. Boga nie ma ale wy jesteście. Takich właśnie debili mamy k***a w kraju, i wy się nazywacie Patriotami??? Jeśli nie to wypie**alać. Prosty przykład. Palikoty i lewicowe śmiecie walczyły z Krzyżem w sejmie, sami sobie odpowiedzcie co zostało a kogo wyj***li.