18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sąsiedzi z chruszczówki...

Halman • 2021-01-22, 13:13

nie znam kontekstu tej historii ale każdy może sobie dopisać do tego swoją własną... :-D


willoo

2021-01-22, 13:20
hahaha, ja pie**ole jaki pato squad w jednym budynku

nowynick

2021-01-22, 13:21
Pobirałbym te kable na długości parunastu centymetrów z jednej strony z izolacji. Zabić by raczej nie zabiło ale może podziałało jak pastuch i krowa by od tego trzymała się z daleka...

Cz...........as

2021-01-22, 13:47
Nie zawiodłem się, zj***ła się ze schodów :-D

żmij

2021-01-22, 14:49
Fajnych masz sąsiadów :)
Tradycyjnie; za materiał własny- łapaj piwko :)

Prof._Kot_Budd

2021-01-22, 14:55
Kontekst jest bardzo prosty, dla ludzi obytych z patologią - oczywisty: Stara k***a nie została zaproszona na sąsiedzką libację bo za mocno od niej j***ło, więc postanowiła w niej przeszkodzić pozbawiając biesiadników prądu. Można by zapytać dlaczego owa Pani rościła sobie prawa do uczestnictwa w libacji ? Otóż dzień wcześniej była jeszcze mile widziana, ponieważ aż tak mocno od niej nie j***ło, więc weseli biesiadnicy korzystali ochoczo z jej odwłoku, gdy jednak zaspokoili swą chuć, postanowili wykluczyć tą Panią ze swojego grona, co, oprócz nie wypitej wódki, spotęgowało jej gniew i rozpacz. Proszę uprzejmie.

Mez

2021-01-22, 15:00
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Kontekst jest bardzo prosty, dla ludzi obytych z patologią - oczywisty: Stara k***a nie została zaproszona na sąsiedzką libację bo za mocno od niej j***ło, więc postanowiła w niej przeszkodzić pozbawiając biesiadników prądu. Można by zapytać dlaczego owa Pani rościła sobie prawa do uczestnictwa w libacji ? Otóż dzień wcześniej była jeszcze mile widziana, ponieważ aż tak mocno od niej nie j***ło, więc weseli biesiadnicy korzystali ochoczo z jej odwłoku, gdy jednak zaspokoili swą chuć, postanowili wykluczyć tą Panią ze swojego grona, co, oprócz nie wypitej wódki, spotęgowało jej gniew i rozpacz. Proszę uprzejmie.



Oko oko Panią można zrozumieć, a co robią pozostali spawają coś??

Prof._Kot_Budd

2021-01-22, 15:45
Mez napisał/a:

Oko oko Panią można zrozumieć, a co robią pozostali spawają coś??



Najpierw Pan Veslav, osobnik z największym doświadczeniem życiowym, próbował naprawić to co Pani zepsuła metodą "chybił-trafił", jak go nauczyli w ichnim PGRze, a póżniej Volodia z Saszką, próbowali naprawiać metodą "co ? ja nie zrobię ?".

baronturbina

2021-01-22, 18:25
Prąd’oza czyli wrodzona nienawiść do przewodów elektrycznych. Hahah albo nie... Alkoholizm.

Cycu320

2021-01-22, 18:34
Siódme wrota... k***a co ta szafka elekrtyczna widziała to tylko młody Lechu Wałęsa wie

Zygmundo

2021-01-22, 18:57
Świat według Kiepskich in real life.

luxpiotr

2021-01-22, 20:29
Dawno się tak nie uśmiałem. Łap zioło :maryska:

Rebeliant

2021-01-23, 00:59
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Kontekst jest bardzo prosty, dla ludzi obytych z patologią - oczywisty: Stara k***a nie została zaproszona na sąsiedzką libację bo za mocno od niej j***ło, więc postanowiła w niej przeszkodzić pozbawiając biesiadników prądu. Można by zapytać dlaczego owa Pani rościła sobie prawa do uczestnictwa w libacji ? Otóż dzień wcześniej była jeszcze mile widziana, ponieważ aż tak mocno od niej nie j***ło, więc weseli biesiadnicy korzystali ochoczo z jej odwłoku, gdy jednak zaspokoili swą chuć, postanowili wykluczyć tą Panią ze swojego grona, co, oprócz nie wypitej wódki, spotęgowało jej gniew i rozpacz. Proszę uprzejmie.



Ty k***a lepiej powiedz który to ty na tym filmie.