topic

Sarenka w Odrze nie mogła popływać bo była przebita prętem.

LiveUndead • 2019-10-10, 09:34
Przeglądałem ostatnio stare zdjęcia i może to nic nadzwyczajnego, ale w zbiorach znalazłem to zdjęcie i przypomniała mi się stara historia. Studentem budownictwa będąc, na zwiedzaniu różnych wodnych konstrukcji zauważyłem coś w śmieciach obijających się o ścianki Larsena. Sarenka przebita prętem w stanie lekkiego już rozkładu - druga dziura widoczna na zdjęciu też jest po pręcie. Było to w pobliżu śluzy rędzińskiej we Wrocławiu, w trakcie budowy mostu rędzińskiego. Oczywiście towarzyszył temu niesamowity smród, a żeńska cześć przyszłych "inżynierek" zakończył wycieczkę, bo nie mogła przejść obojętnie obok tego zapachu i biednej sarenki. Potem jak się dowiedziałem od jednego z inżynierów budowy nie była to pierwszyzna i często tam różnego typu zwierzyna potrafiła strzelić samobója wbijając się na pręty. Hołota robotnicza wycinała tak złapane zwierze celem konsumpcyjnym. Ta widać uniknęła ogniska uciekając i zdychając gdzieś nad rzeką.

swiderEK1

2019-10-10, 09:57
rozumiem że to zdjęcie jest zrobione już po wyłowie sarenki bo ja ni ch... tam sarenki nie widzę.

LiveUndead

2019-10-10, 10:06
swiderEK1 napisał/a:

rozumiem że to zdjęcie jest zrobione już po wyłowie sarenki bo ja ni ch... tam sarenki nie widzę.

To może okulary załóż albo śpiochy z oczu wyjmij.

Konfedernacja

2019-10-10, 11:42
swiderEK1 napisał/a:

... bo ja tam sarenki nie widzę.

Ten "kalosz" na środku to właśnie ona.

otomin

2019-10-10, 13:29
Te zdjęcie jest takim gownem na sadolu jak i w rzeczywistości to widać. Ja pie**ole, typ sfotografowal klosza. Masz talent...

PhantomMask

2019-10-10, 21:56
Ja proponuję wrzucać wszelaką padlinę przydrożną i zdechłe koty. Wnioskując z tematu to chyba sensacja, co nie ?

Dzisiaj

2019-10-10, 22:55
Panie! Ja zem to kiedys widziol lisa przejechanego! Lezal on na poboczu i zdechnienty byl. Kurca fuks - mom gdzies fotke. Wrzuce na sadola i piwko dostaniem. :homer:

SilverShadow

2019-10-11, 05:37
Dzisiaj napisał/a:

Panie! Ja zem to kiedys widziol lisa przejechanego! Lezal on na poboczu i zdechnienty byl. Kurca fuks - mom gdzies fotke. Wrzuce na sadola i piwko dostaniem.

No i ch*j, mój wujek kiedyś zająca potrącił w 89 I do tej pory pamiętam jak skórowali. Barbarzyńcy!!

Smaczny był ten pasztet. Już nie ma babci żeby taki powtórzyła.

moondek

2019-10-11, 07:09
Odra czysta jak Ganges...

gleam

2019-10-11, 07:27
w okolicach jazów zawsze jest pełno ścierwa i śmieci , koło Rędzina pływał pare lat temu ok 2m sum który zadławił się piłką do nogi :)

SupremeLeader

2019-10-11, 08:21
gleam napisał/a:

w okolicach jazów zawsze jest pełno ścierwa i śmieci , koło Rędzina pływał pare lat temu ok 2m sum który zadławił się piłką do nogi

Nie fejk? No i za taki widok postawię piwo.

otomin

2019-10-11, 08:40
gleam napisał/a:

w okolicach jazów zawsze jest pełno ścierwa i śmieci , koło Rędzina pływał pare lat temu ok 2m sum który zadławił się piłką do nogi

Ziomek te zdjęcie z sumę jest ciekawsze od głównego postu.

LiveUndead

2019-10-11, 11:14
otomin napisał/a:

Te zdjęcie jest takim gownem na sadolu jak i w rzeczywistości to widać. Ja pie**ole, typ sfotografowal klosza. Masz talent...

Widzisz tu też chodzi o historyjkę ale taki amebiak, który nie umie zbudować wypowiedzi składnie i bez użycia inwektyw nie zrozumie. Jesteś niczym ta hołota z budów co wpieprza padlinę - interesuje Cię tylko mięso nie to czy to co złapałeś miało robale, włosienice albo inne dziadostwo. Przez 6 lat nic nie wrzuciłeś tutaj więc zamilcz., bo zwykła maruda z Ciebie.

gleam napisał/a:

To prawda , śmieci spływa multum i na śluzach się to zatrzymuje. Tam jest normalnie pracownik i kontener podstawiony wyławia się te śmieci by nie uszkodziły mechanizmów.

Sum zacny piwko leci. U naszych zachodnich sąsiadów podobny przypadek był:

Matmer

2019-10-11, 11:17
Moim zdaniem to samiec bo ch*ja widać.