18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samozapłon motocykla

phrontch • 2020-02-14, 08:09
Polskie motop*zdeczki w akcji, od 1:25




nano50

2020-02-14, 15:46
karakal napisał/a:

Jesteś mądry, bo aby widzieć w tym plusy trzeba być właśnie nniedoj***nym. To prymitywna metoda popisywania się i zwracania uwagi. Głośne, smierdzące, wulgarne, kosztowne, tak jak wiesniacki drifty. Rozrywka dla podludzi, nic więcej m



Dupa boli, że napędu na tył nie masz?

Seba1986

2020-02-14, 18:40
Uwielbiam ogladac takie sp***olin i uwielbiam sie cieszyc tym , jak taki debil zaluje tego co zrobil .

fieryangel

2020-02-14, 20:06
Superszadko napisał/a:

A ja tam do dziś nie rozumiem, co jest takiego zajebistego w paleniu kapcia? Służy to dowartościowaniu? Zniszczeniu ogumienia lub silnika? Nawdychaniu się trującego dymu? Weźcie mnie oświećcie, bo ja chyba jestem jakiś niedoj***ny, że nie widzę w tym żadnych plusów...



Wydaje mi się że wzięło się to stąd, że po wyścigu palono oponę na znak radości ze zwycięstwa. Bo taka opona i tak trafiłaby na śmietnik, więc czemu by jej nie dojarać do o końca. Ot taki sposób okazywania radości.
Mniej pedalski niż jakieś pajacowanie i ustawiane żałosne scenki po strzeleniu gola.
Ale takie palenia gumy dla samego palenia też nie ogarniam. Debilizm w czystej postaci.

Tr...........ty

2020-02-14, 21:14
Superszadko napisał/a:

A ja tam do dziś nie rozumiem, co jest takiego zajebistego w paleniu kapcia? Służy to dowartościowaniu? Zniszczeniu ogumienia lub silnika? Nawdychaniu się trującego dymu? Weźcie mnie oświećcie, bo ja chyba jestem jakiś niedoj***ny, że nie widzę w tym żadnych plusów...



To jest taka głupia tradycja z czasów, gdy w Polsce był jeden japoński motocykl na województwo i tylko on potrafił spalić gumę. Robiło to wrażenie na wszelkich zlotach i spotkaniach.

cormax19000

2020-02-14, 22:05
Superszadko napisał/a:

A ja tam do dziś nie rozumiem, co jest takiego zajebistego w paleniu kapcia? Służy to dowartościowaniu? Zniszczeniu ogumienia lub silnika? Nawdychaniu się trującego dymu? Weźcie mnie oświećcie, bo ja chyba jestem jakiś niedoj***ny, że nie widzę w tym żadnych plusów...



Widać że nie r*chałeś sąsiadki

T3RMINATOR

2020-02-14, 22:36
Twójbug napisał/a:

Ja pie**ole, jaki spermiarz. Sperma ci z bani wypływa



A tobie z gęby...

jasiek.kulaga

2020-02-15, 09:20
hęhę banda niedowartosciowanych pedałow :)

SzychaRKS

2020-02-15, 10:30
WRA i wszystko jasne...

Gibonsq

2020-02-15, 13:17
"Człowiek nigdy nie będzie szczęśliwy dopóki nie zda sobie sprawy że w życiu najważniejsze jest żeby k***a upalac gruzy"
Cytaty wielkich ludzi
~dok***iator~

Kat-men-Du

2020-02-15, 16:09
Na ki ch*j gaszą tego szrota ?

No-idea

2020-02-16, 01:10
Żeby to jeszcze te palenie gumy odbywało się z pomoca jakiś umiejętności, nie wiem, driftowania, kręcenia bączka bez trzymanki, ale oparł o drzewo bo gówno umi i szpanuje gównianym dymem. Co za niedojeby.

DupcyperChui

2020-02-16, 13:46
Silnik się zapalił bo nie dał cukru do baku.
Przecież każdy wie że jak się chce kapora palić to trzeba na każdy litr paliwa dać 100 g cukru (najlepiej cukier puder) .
Wtedy by się mu nie przegrzał silnik :/
Szkoda motoru .

SilverShadow

2020-02-18, 12:31
Ja tam uważam, że zwykła pycha. kolejny klasyk na złom przez idiotę.

Ja to myślę że zwykły debil. Kolejny klasyk na złom. Kretyn i tyle

Niech niszczy sobie co chce i dlatego będzie kretynem.

Co za ważniak! na pewno zaimponował towarzystwu!!!

miki31789

2022-12-07, 10:11
Superszadko napisał/a:

Superszadko • 2020-02-14, 08:54  



nie no k***a jak ty zjebie siedzisz przed kompem i napie**alasz w gre a jedyny twój kontakt ze światem i adrenalina to ciśniecie motocyklistom w kom . na sadolu to nie zrozumiesz