18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samozaoranie szeryfa

MotoPirat • 2019-09-07, 17:37
Typowo polska sytuacja - 2 pasy, wszyscy gnieżdżą się na prawym. Pocinasz lewym, ale zawsze trafi się jakiś zawistny janusz, jednak tym razem szeryf sam się zaorał.


bloodwar

2019-09-07, 17:46
Tak to jest jak w mózgu Janusza myśl "O nie, jakiś Polaczek ma lepiej niż ja, muszę go zgnoić!" i następujące po niej odruchy podróżują neuronami szybciej niż refleks kierowcy i opanowanie sytuacji.

grudzin7

2019-09-07, 17:48
Ten gościu nie jest "szeryfem" tylko po prostu chciał się wpie**olić przed nagrywającego. A samo zaczepienie o tira wynika raczej z tego, że gościu na codzień jeździł innym samochodem i po prostu nie wyczuł odległości :roll:

Puczysta

2019-09-07, 17:48
I bym sobie puścił Benassiego na cały regulator. Satisfaction...

sereja3

2019-09-07, 19:05
Ahahahahahaa, o k***a duszę się, ale Ahahahahahaha!

htp

2019-09-07, 19:29
Ja by nie wytrzymał, żeby zwolnić i sio do niego uśmiechnąć :)

Smoku

2019-09-07, 20:58
Co za kretyn to pisał? Szeryf niczego by nie rozj***ł, bo nie wyprzedzałby ciężarówki tylko zjechał na lewy pas i wlókł by się dalej. Człowieku włącz logiczne myślenie, i nie szukaj na siłę ch*ja do dupy tam gdzie go nie ma.

homorek

2019-09-07, 21:17
Dobrze cwe*owi. Zajechał drogę i się nosacz obsrał jak przychaczył.

jazeck

2019-09-08, 02:36
Krakusy jeżdżą tylko lewym

froze_man

2019-09-08, 09:16
zwolennicy lewego pasa, powiedzcie jak się czujecie gdy ktoś z końca kolejki wpie**ala się jako pierwszy do nowo otwartej kasy i jest obsluzony jako pierwszy...

zgadzam się ze oba pasy powinny być wykorzystane ale.. swoje miejsce w szeregu każdy powinien mieć wybrane dużo dużo wcześniej a nie dojechać do samego końca i dopiero się zastanawiać.....

Gerwazy Waligóra

2019-09-08, 15:55
Typowy to ty jesteś Janusz z kamerką chińską... W dodatku idiota bo Ci się przyśnił jakiś status uprzywilejowania lewego pasa....

Wiewór

2019-09-08, 16:27
froze_man napisał/a:

zwolennicy lewego pasa, powiedzcie jak się czujecie gdy ktoś z końca kolejki wpie**ala się jako pierwszy do nowo otwartej kasy i jest obsluzony jako pierwszy...
zgadzam się ze oba pasy powinny być wykorzystane ale.. swoje miejsce w szeregu każdy powinien mieć wybrane dużo dużo wcześniej a nie dojechać do samego końca i dopiero się zastanawiać.....



Od kiedy na drodze są jakieś kolejki? Chcesz to stój k***a nawet cały dzień.
Po co takim debilom jak ty budować kilka pasów skoro wam jeden starcza.

kashato

2019-09-09, 09:48
Stanąłbym obok niego i śmiał się na głos. Małpiego rozumu niektórzy dostają, jak mają zrobić mega super manewr, zwłaszcza czymś większym niż osobówka.