18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód opancerzony tureckiej armii

TT4 • 2016-05-29, 14:43
vs kurdyjscy bojówkarze. Piękne ujęcia, 4 żołnierzy :dead:


MgrMajster

2016-05-29, 15:20
Za śmierć ciapackich turasów brudasów zawsze browar!

saves

2016-05-29, 15:54
Wyklepią i wyślą do kuzynów w Niemczech.

łysy_patriota

2016-05-29, 16:36
Podejrzewam że chwilę po akcji Kurdowie zostali zniszczeni przez jakąś hamerykańską rakietę z drona, szczerze powiedziawszy nawet mi ich nie żal, wojna między ciapakami jest zawsze dobra dla ogółu populacji.

Kamyczek

2016-05-29, 16:38
Ladnie tam jest, lubie takie tereny.

Cormacze

2016-05-29, 16:44
Ale to chyba te lepsze ciapaki zginęli ci z armii nie wiem czy jest sie z czego cieszyć

zorskel27

2016-05-29, 17:07
Cormacze napisał/a:

Ale to chyba te lepsze ciapaki zginęli ci z armii nie wiem czy jest sie z czego cieszyć



Kurdowie to te dobre ciapaki

altus140

2016-05-29, 17:08
[quote]Ale to chyba te lepsze ciapaki zginęli ci z armii nie wiem czy jest sie z czego cieszyć [/qouote]

Śmiem twierdzić że pie**olisz

spinaczel

2016-05-29, 17:09
No i na ch*j im te opancerzenie bylo?

we...........us

2016-05-29, 18:19
Jedni i drudzy to wyznawcy islamu - w zasadzie to nie wszyscy ale co tam :)

KhorneFlakes

2016-05-29, 18:28
Kurdowie - dobre ciapaki, nieekstremistyczni islamiści chętnie współpracujący z innowiercami, walczą z ISIS
Turcja - wspomagają ISIS

tranzystor

2016-05-29, 18:40
Oficjalnie: zaatakowano niewinnych, tureckich żołnierzy, którzy byli gwarantem pokoju w regionie.
Nieoficjalnie: wieźli pewnie broń dla ISIS.

SirMajkel

2016-05-29, 18:43
oh prawilne sebixy znafcy tematu się odezwali, gdyby nie Turcja to imigrantów by tu było 2 razy tyle 2 razy szybciej.

tranzystor

2016-05-29, 18:59
łysy_patriota napisał/a:

Podejrzewam że chwilę po akcji Kurdowie zostali zniszczeni przez jakąś hamerykańską rakietę z drona, szczerze powiedziawszy nawet mi ich nie żal, wojna między ciapakami jest zawsze dobra dla ogółu populacji.




pie**olisz głupoty. Kurdowie są wspierani przez amerykanów wbrew niezadowoleniu turasów, o czym możesz poczytać i zobaczyć zdjęcie amerykańskich komandosów z kurdyjskimi naszywkamina przyklad tutaj

SirMajkel napisał/a:

oh prawilne sebixy znafcy tematu się odezwali, gdyby nie Turcja to imigrantów by tu było 2 razy tyle 2 razy szybciej.



Siedź w tym swoim Wejherowie, wmawiaj sobie, że mieszkasz w Trójmieście i nie zabieraj głosu w sprawach, o których nie masz pojęcia. Nie jest tajemnicą, że wojnę domową w Syrii nakręcali m.in. turcy niechętni Assadowi, który jest przeciwny skrajnemu islamowi, jaki turasom się marzy w regionie i w Europie. To turcja sprzedawała broń ISIS za ropę, a Ruscy im rozj***li szlak przerzutowy. To turasom zależy na napływie imigrantów do UE, bo to islamizacja. Oni tak naprawdę nie powstrzymują imigrantów, tylko spowalniają ich przemarsz, żeby zachować pozory.

Cryo

2016-05-29, 19:03
SirMajkel napisał/a:

oh prawilne sebixy znafcy tematu się odezwali, gdyby nie Turcja to imigrantów by tu było 2 razy tyle 2 razy szybciej.


Prawie z krzesła spadłem jak to zobaczyłem. Turcja blokuje imigrantów?! Największy szlak idzie przez Turcję ty (dopisz sobie sam).
Błagam! Zróbcie wreszcie jakiś obowiązek zdania testu na inteligencję, żeby móc się wypowiadać!