18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobój

~_Killa_ • 2018-12-04, 09:20
Na zdjęciu widzimy młodego mężczyzne na oko od 25 do 33 lat który przymocował butle z helem do ściany oraz szafki nocnej, ułożył się na łóżku a na głowie ma szczelnie zamknietą torebke. Z raportu na jednym forum miał to być akt samobójstwa.


nowynick

2018-12-04, 09:23
a jak sobie starannie podusie ułożył i przymocował butlę do szafki. Pedant do samego końca...

~_Killa_

2018-12-04, 09:27
nowynick napisał/a:

a jak sobie starannie podusie ułożył i przymocował butlę do szafki. Pedant do samego końca...



Ułożony chłopak, to sie ceni w tych czasach! Bardzo mało takich :P

nowynick

2018-12-04, 09:28
:roll:

to byśmy się zdecydowanie nie dogadali :D

UkrytaPodNickiem

2018-12-04, 09:35
Teraz piskliwym głosikiem może rozśmieszać aniołki w niebie :)

Putikonto

2018-12-04, 09:38
Czy ty k***a widziałaś ongiś szafkę nocną

garota

2018-12-04, 09:45
Gościu sobie komorę hiperbaryczną jebnął po taniości a ci go już zakopali i zasypali wapnem. Ahh sadistic z rana jak śmietana.

janlew

2018-12-04, 09:57
UkrytaPodNickiem napisał/a:

Teraz piskliwym głosikiem może rozśmieszać aniołki w niebie :)


Samobójca to piskliwym głosikiem, może co najwyżej rozśmieszać demony, wsadzające mu rozpalony pręt w dupę :)

j-...........s1

2018-12-04, 10:46
To Exit Bag.

Bezbolesna i najbardziej skuteczna metoda popełnienia samobójstwa.
To właśnie tą metodę stosował Jack Kevorkian (Doktor Śmierć). W sieci można znaleźć łatwe instrukcje jak przygotować Exit Bag korzystając z powszechnie dostępnych materiałów, np. butle z helem do wypełniania balonów. Są nawet instrukcje uwzględniające niepełnosprawność lub ograniczenia ruchowe. Tą metodę poleca też książka Peaceful Pill.

Śmierć następuje poprzez uduszenie, ale nie bolesne, ani drażniące. Hel powoli wypełnia torbę "wypychając" tlen, który opada na dół. Osoba z torbą na głowie usypia z powodu braku tlenu, a po upływie od 5-10 minut od tego momentu umiera.

skywalker75

2018-12-04, 10:50
j-t-t-s1 napisał/a:

To Exit Bag.

Bezbolesna i najbardziej skuteczna metoda popełnienia samobójstwa.
To właśnie tą metodę stosował Jack Kevorkian (Doktor Śmierć). W sieci można znaleźć łatwe instrukcje jak przygotować Exit Bag korzystając z powszechnie dostępnych materiałów, np. butle z helem do wypełniania balonów. Są nawet instrukcje uwzględniające niepełnosprawność lub ograniczenia ruchowe. Tą metodę poleca też książka Peaceful Pill.

Śmierć następuje poprzez uduszenie, ale nie bolesne, ani drażniące. Hel powoli wypełnia torbę "wypychając" tlen, który opada na dół. Osoba z torbą na głowie usypia z powodu braku tlenu, a po upływie od 5-10 minut od tego momentu umiera.



martwią mnie twoje zainteresowania :emo:

j-...........s1

2018-12-04, 10:57
skywalker75 napisał/a:

martwią mnie twoje zainteresowania :emo:



Kiedy szkolą z BHP, jedną z pierwszych rzeczy, do której nawiązują to wyjścia ewakuacyjne i znajomość ich rozstawienia.

W odniesieniu do życia powinno się stosować te same zasady. Skoro już ktoś mnie na ten świat wypchnął, to powinnam się orientować jak mogę ten świat opuścić.

Wincyj

2018-12-04, 11:22
Masz chłopaka?

deniZ

2018-12-04, 11:44
@up
gdyby miala chlopaka, to by tu nie siedziala

cezi2626

2018-12-04, 12:57
po prostu chciał odleciec

fieryangel

2018-12-04, 18:36
Im więcej samobójców, tym mniej samobójców.