18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

100Burned

2018-01-29, 11:53
Odwiedziłem ostatnio stronę na fb ,,ludzie przeciwko myśliwym".

Poczytałem komentarze zwykłych ludzi i przeraziłem że takiego przeciętnego idiotę z tej grupy można spotkać na ulicy, w sklepie, pracy. Sąsiad moze być jednym z nich.

Wielu kretynów się jeszcze nie uaktywniło. To naprawdę bolesne widząc ilu ludzi ma nasrane w głowie jak w szaletach miejskich.

Wiewór

2018-01-29, 12:03
I co to za idiotyzmy ludzie pisali? :shock:

nowynick

2018-01-29, 12:20
I tak to odkręci i powie na końcu "Daniel to twoja wina..."

100Burned

2018-01-29, 13:00
Abraxus napisał/a:

I co to za idiotyzmy ludzie pisali? :shock:



Przykład- zdjęcie rozjechanej przez samochód sarny (które w całej okazałości wkleił jeden z normalnych ludzi). Zdjęcie edytowane w taki sposób, żeby nie było widać prawdziwej przyczyny śmierci.

Podpis? Myśliwi mordercy, mordujo, zabijajo, na pal z nimi etc.

Poza tym masa historii o torturowaniu lisów, w sumie niewiele brakuje i zaczną pisać to przypinaniu klem od akumulatora do jąder i języków, wyrywaniu paznokci i przesłuchaniach ,,wydaj swoją lisią rodzinę" itd.

Ogólnie same pierdoły pompowane przez ,,prawych obywateli" co za odstrzelonego liska by długo i namiętnie znęcali się na myśliwym.

nowynick

2018-01-29, 13:06
100Burned napisał/a:



Przykład- zdjęcie rozjechanej przez samochód sarny (które w całej okazałości wkleił jeden z normalnych ludzi). Zdjęcie edytowane w taki sposób, żeby nie było widać prawdziwej przyczyny śmierci.

Podpis? Myśliwi mordercy, mordujo, zabijajo, na pal z nimi etc.

Poza tym masa historii o torturowaniu lisów, w sumie niewiele brakuje i zaczną pisać to przypinaniu klem od akumulatora do jąder i języków, wyrywaniu paznokci i przesłuchaniach ,,wydaj swoją lisią rodzinę" itd.

Ogólnie same pierdoły pompowane przez ,,prawych obywateli" co za odstrzelonego liska by długo i namiętnie znęcali się na myśliwym.



Słusznie, niech lisy polują na wymierające gatunki ptaków i ssaków oraz zagryzają rolnikom kury. No co jak co ale lis to k***a j***ny szkodnik, przecież się na to dla mięsa nie poluje. Nie mówię "wybić wszystko". Niech sobie z parkach krajobrazowych żyją, ale tam się nie wali do wszystkiego co żyje.

100Burned

2018-01-29, 13:11
nowynick napisał/a:



Słusznie, niech lisy polują na wymierające gatunki ptaków i ssaków oraz zagryzają rolnikom kury. No co jak co ale lis to k***a j***ny szkodnik, przecież się na to dla mięsa nie poluje. Nie mówię "wybić wszystko". Niech sobie z parkach krajobrazowych żyją, ale tam się nie wali do wszystkiego co żyje.



No widzisz. Wejdź na ich stronę, napisz to samo co tutaj (co jest k***a prawdą i ja się z tym zgadzam) i zobacz co Ci odpiszą.

Pani Gienia lat 60, wzorowa członkini koła gospodyń wiejskich, zapalona entuzjastka częstych wizyt w kościele i pierwszej ławki napisze Ci żebyś zdechł w męczarniach i smażył się w smole w piekielnym kotle.

Cara_Al_Sol

2018-01-29, 13:19
100Burned,
"Najlepszym argumentem przeciw demokracji, jest 5 minutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą."
Churchill.

elfis

2018-01-29, 19:01
nawet po śmierci

baba się do
ciebie, przyjebie

-_..........._-

2018-01-30, 07:02
Opowiedziałem ten kawał bez kurew w towarzystwie składającym się z mojej milejdi, jej matki i koleżanki mojej milejdi. Uśmiały się, ale chyba niezbyt serdecznie.

waloos

2018-01-30, 21:48
Okrążenie nr 18.