18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Samica ludzika Michelin wpada w szał

NieLubjeLudzji • 2016-05-05, 12:53
Jak mówi stare przysłowie: baba bez bolca dostaje pie**olca.

Fragment debaty na temat chorej poprawności politycznej na amerykańskich uczelniach. Tucznik dostaje pie**olca, bo mówcy mają czelność wyrażać poglądy inne niż ultra lewicowe.
Cytat:

The event was intended to be a forum and discussion about the use of political correctness on campus, but degenerated into a shouting match as protesters sought to drown out the speakers with cries of “hate speech” and, less imaginatively, “fuck you.”



Swoją drogą to babka nieźle jej doj***ła :D

Tucznik - “Stop talking to us like children!”
CHS - “Then stop acting like a child."



A tu cała debata dla zainteresowanych.

[/quote]

nervel123

2016-05-05, 13:00
przecież ona przez tą tłustą mordę ledwo jest w stanie mówić.

qhash

2016-05-05, 13:07
co za obleśne babsko, ja jebe

cys23

2016-05-05, 13:23
Ruchy takie jak feminizm, LGBT, popieranie nachodźców i temu podobne muszą być popierane przez jakieś reptaliańskie stowarzyszenie chcące kontorlować rasę ludzką, albo po prostu sobie robią jaja w ramach jakeigoś pok***ionego, kosmicznego eksperymentu.

Nie wierzę, k***a, nie wierzę, że ludzkość sama wstąpiła na tą poj***ną ścieżkę. Tybradziej nie wierzę, że takei organizacje i takich ludzi zamiast zamykać w psychiatrykach, to ich się sponsoruje i rodmuch*je w mediach. Ja jestem tolerancyjny, chcesz walić kolegę w dupę, to wal. Chcesz stykać się p*zdą do drugiej p*zdy - stykaj się. Wolność tomku w swoim domku. Nie przychodź do mnie jeden z drugim, narzucając mi że to normalne i że jak ci powiem że nie, to rzucasz we mnie mięsem, a jedynym argumentem jest 'mowa nienawiści'.

Szpilki w oczy wszystkim aferzystom, krzykaczom i manipulantom, którzy tak naprawdę nie mają swojego zdania tylko podążają za sloganami (chyba) reptaliańskiej kosmicznej propagandy...Bo już k***a inaczje tego się nie da wytłumaczyć...

sars80

2016-05-05, 13:24
k***a mać, wszystkie te grube ryje kojarzą mi się z grodzką ch*jem

garota

2016-05-05, 13:47
A wiecie dlaczego ta gruba tak pyszczy? Bo zjadła wszystkie rozumy. j***na....

Wiewór

2016-05-05, 13:59
proszę wkleić zdjęcie "o k***a podaj harpun". Nie przystoi, żeby pod takim filmikiem tego brakowao

~Velture

2016-05-05, 14:11
Ja bym zadzwonił na policję ponieważ ona właśnie molestowała seksualnie tą 2gą babkę mówiąc jej aby się pie**oliła.

Szach mat lewackie ścierwa.

skacikpl

2016-05-05, 15:15
Z angielskich rzeczy na "D" to ona kiedyś swojej historii potrzebowała "Dick" a nie "Doritos".
Chociaż teraz to już dawno jest poza punktem powrotu. Do utylizacji, resztek można użyć jako świńskiego tłuszczu na ciapatych.