18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Robcio1207

2015-03-25, 23:16
A najlepsze jest to, że po wprowadzeniu ustawy anty hazardowej, czy jak się to tam zwało, nagle miejsc typu joker club się pojawiło jak grzybów po deszczu. Wiecie jaka z tego jest kasa?
Miałem okazję przy tym dorabiać. Przychodzi gość, właściciel firmy i w ciągu 3-4 godzin wrzuca w maszyny 15-20 TYSIĘCY złotych, a nie wygrywa ani złotówki.
I tak było minimum 2-3 razy w tygodniu.

swietytomasz

2015-03-25, 23:40
Rok 2013, Polska. Prezes NBP spotyka się z ministrem spraw wewnętrzych żeby porozmawiać sobie o finansowaniu deficytu budżetowego z NBP ( za coś takiego w każdym normalnym kraju dymisja byłaby najmniejszą rzeczą o którą powinni się martwić), wszystko jest nagrane. Prokuratura umorzyła śledztwo. Pan Marcin zrobił sobie zdjęcie z ruletką. Pan Marcin jest winny. Mój kraj taki piękny :-|

Belmondos

2015-03-26, 02:24
i jak tu nie glosowac na JKM

1337get

2015-03-26, 02:32
1:43

To k***a umorzyli czy skazali?

NSG

2015-03-26, 03:14
Umorzyli, ale warunkowo (takie 'drobne' niedopatrzenie ze strony redakcji) sąd uznał znikomą szkodliwość czynu etc. Ale jeśli chce uniewinnienia musi się odwołać.
Ogólnie poziom merytoryczny materiału adekwatny do poziomu ustawy hazardowej. Słowem nie wspomnieli, że od wyroku nakazowego można wnieść sprzeciw, że ustawę ostatnio zakwestionował Sąd Najwyższy, a Trybunał niedługo powinien (oby) uznać ją za niekonstytucyjną. Zamiast edukować, lepiej wrzucić gówno w wentylator.

Ra...........py

2015-03-26, 03:16
Generał <tfu> Kapica pewnie płakał jak to oglądał

qxy1255

2015-03-26, 03:33
Urząd Celny urząd celny - kojarzy mi się to tylko z 1 sprawą. Bliska mi osoba była ciągana po urzędzie celnym z okazji kupna tytoniu do jarania ;) Udało się wybrnąć, ale lecieli jak automaty po 500 zł grzywnej dla każdego kto kupił, bo złamał prawo, oszukał państwo na akcyzę bla bla bla... Kij z tym. Gość, który to produkuje nadal to robi, bo celnemu się ten biznes mniej opłaca niż wsadzanie setkom osób po 500 zeta. ;)

Kontradmiral

2015-03-26, 04:39
Po 1. Ktoś musiał go podkablować do urzędu celnego. Urzędnicy nie przeszukują sobie od tak internetu żeby szukać takich zdjęć.

Ten facet powinien zastanowić się kto mu życzy źle. Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się, że wujek tej osoby to urzędnik w urzędzie celnym, a 3 stryjek od strony brata wujka 4 cioci od strony mamy to ten sędzia.

vassili

2015-03-26, 05:34
Czyli jak jadę samochodem z innymi osobami i słucham czeskiego radia, to propaguję hazard? Tam co kilka piosenek jest reklama kasyna.

emptypants

2015-03-26, 05:35
Gdyby serio chodziło o promowanie hazardu jako coś złego, to nikt by w życiu nie wydał takiego wyroku, bo później sprawa pójdzie do telewizji, w efekcie czego faktycznie dojdzie do promocji hazardu i to na znacznie większą skalę. Nie ma to jak wymyślać sobie moralne pobudki tylko dlatego, żeby ściągać kasę

Incognitus

2015-03-26, 06:40
Jeżeli w Polsce będzie wojna, to ja poczekam za granicą aż spalą wszystko do cna. Wtedy wrócę, odbiję co nasze i na nowo zbuduję NORMALNĄ Polskę. Bez czerwonych kurew, żydów pokroju Szechtera i różnej maści lewaków od karania zaradnych i dotowania patusów.

te...........ra

2015-03-26, 07:14
Jak mi k***a k***a przyjdzie wezwanie z wku , to ich tam ciepłym moczem zleje .