18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sam już nie wiem

~Velture • 2019-08-12, 22:44
Serio nie wiem. Najpierw pie**olnęła ośka a później dindu nuffinium, którego się naćpali, wzięło górę i film popłynął. :-|


ch...........ik

2019-08-12, 22:48
Trzy wątki i każdy nierozwiązany

Halman

2019-08-12, 22:48
no trochę afryki z genów wylazło afroamerykanom....

crossdressphyxia

2019-08-12, 23:21
Stany Zjednoczone:
-Ej mam pomysł, nagramy jakiś głupi filmik, jak rozbijasz mi auto i ch*j wie co się dalej dzieje, niech się ludzie zastanawiają.Potem się naprawi za grosze, albo kupi nowe.

Polska:
Ej, nagrajmy jaki głupi filmik jak skaczę rowerem z betonowego murku. Tylko przestaw dwudziestoletnie auto kilometr stąd, bo jak mi obijesz rowerem to będę musiał pracować rok zajadając najtańszą mortadelę, by kupić sobie zderzak nie pod kolor, który zamontuje mi sąsiad za flaszkę, a pomaluje kuzyn markerami, byleby wyglądało.

Ech....

Resider

2019-08-13, 00:09
crossdressphyxia napisał/a:

Stany Zjednoczone:
-Ej mam pomysł, nagramy jakiś głupi filmik, jak rozbijasz mi auto i ch*j wie co się dalej dzieje, niech się ludzie zastanawiają.Potem się naprawi za grosze, albo kupi nowe.
Polska:
Ej, nagrajmy jaki głupi filmik jak skaczę rowerem z betonowego murku. Tylko przestaw dwudziestoletnie auto kilometr stąd, bo jak mi obijesz rowerem to będę musiał pracować rok zajadając najtańszą mortadelę, by kupić sobie zderzak nie pod kolor, który zamontuje mi sąsiad za flaszkę, a pomaluje kuzyn markerami, byleby wyglądało.
Ech....



Dawaj Marek to Cie kameruje!!

cuurniprime

2019-08-13, 01:25
crossdressphyxia napisał/a:

Stany Zjednoczone:
-Ej mam pomysł, nagramy jakiś głupi filmik, jak rozbijasz mi auto i ch*j wie co się dalej dzieje, niech się ludzie zastanawiają.Potem się naprawi za grosze, albo kupi nowe.
Polska:
Ej, nagrajmy jaki głupi filmik jak skaczę rowerem z betonowego murku. Tylko przestaw dwudziestoletnie auto kilometr stąd, bo jak mi obijesz rowerem to będę musiał pracować rok zajadając najtańszą mortadelę, by kupić sobie zderzak nie pod kolor, który zamontuje mi sąsiad za flaszkę, a pomaluje kuzyn markerami, byleby wyglądało.
Ech....



Za robotę się weź a nie pie**olisz głupoty, jak się wie jak oszczędzać to na farbę spokojnie zarobisz :amused:

lm65

2019-08-13, 13:29
Znowu gang karła w akcji.
Szkoda tego nowego passata ehhhh ;)

kamczak

2019-08-13, 14:10
Zobaczcie co się dzieje na tych murzyńskich dzielnicach, to dalej 3 Świat tylko mają więcej gadżetów .

a2711817

2019-08-13, 14:26
Na Planecie Małp wyświetlano ten film pod tytułem "Planeta małp".

sereja3

2019-08-13, 14:29
O ch*j tu chodzi?

bakus1233

2019-08-13, 14:35
Passat B6, to obecnie dalej marzenie niejednej osoby.

Absdef

2019-08-13, 19:47
Upadek "ludzkości" w całej okazałości.