18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Salam alejkum

~Velture • 2018-04-27, 19:03
U ruskich znów, k***a, po staremu... 8-)


Essent

2018-04-27, 19:32
No k***a,nie mam pytań.Czekam na filmik jak kozak wyskoczy do niego,że zajechał mu drogę, a ten otworzy tylne drzwi :kawa:

Dzisiaj

2018-04-27, 19:54
U ruskich maja wyj***ne na opinie publiczna i to co nakradną to wydaja na glupoty - mega fury, tygrysy, zlote komorki i wakacje...

W Polsce musza kase ladowac na zagraniczne konta a synowie aparatczykow zmieniaja nazwiska dla kamuflazu. Kazdy taki kwasniewski, cimoszka, komor i inni musza sie czaic bo nawet zagorzali wyznawcy by sie wk***ili i mogloby dojsc do jakiegos buntu.

Jak to kiedys walesa opowiadał swojemu bratu : trzeba sie tak nachapac, zeby cala rodzina byla ustawiona do 3 pokolenia na cale zycie. Nasi kradną tak by jak juz bedzie mozna - wtedy zaczna wydawac lub ich synowie/corki, a ruscy od razu srają kasą bo są nie do ruszenia :)

Essent

2018-04-27, 19:59
Dzisiaj napisał/a:

U ruskich maja wyj***ne na opinie publiczna i to co nakradną to wydaja na glupoty - mega fury, tygrysy, zlote komorki i wakacje...

W Polsce musza kase ladowac na zagraniczne konta a synowie aparatczykow zmieniaja nazwiska dla kamuflazu. Kazdy taki kwasniewski, cimoszka, komor i inni musza sie czaic bo nawet zagorzali wyznawcy by sie wk***ili i mogloby dojsc do jakiegos buntu.

Jak to kiedys walesa opowiadał swojemu bratu : trzeba sie tak nachapac, zeby cala rodzina byla ustawiona do 3 pokolenia na cale zycie. Nasi kradną tak by jak juz bedzie mozna - wtedy zaczna wydawac lub ich synowie/corki, a ruscy od razu srają kasą bo są nie do ruszenia :)



k***a weź i powstawiaj sobie bo czytać się nie da :homer:
ą ę ,ś ć ż ź , . ó

Ta...........ku

2018-04-28, 04:54
Spodziewałem się murzyna

r061071

2018-04-28, 08:31
dzisaj/ ty pisowsko-torunski pie**olony trolu o swietej kurewnie kaczynskiej zapomniales? a / essent/ niech tego nie czyta ja uzywam tylko laciny

a co do filmu dagestansko- czeczenskie gownno

HalfGod

2018-04-28, 09:59
dziwne przywitanie mają w tej Rosji

~Velture

2018-04-28, 15:48
HalfGod napisał/a:

dziwne przywitanie mają w tej Rosji


Takie europejskie ;)