18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sadystyczna kuchnia :P

Pa...........85 • 2012-07-17, 12:20
Czyli co jemy nad morzem.
A od siebie dodam, że człowiek nieświadomy co je zeżre wszystko i gówno mu jest :lol:

sikorro

2012-07-17, 16:01
kto pracował na kuchni, ten wie ocb :> dlatego unikam jedzenia w knajpach :)

BILBO18

2012-07-17, 16:38
Wczoraj sobie zamówiłem kebaba w cieście. Zawsze z tej budki mi smakowały i wszystkim ją polecałem, ale wczoraj jak zjadłem ponad połowę i surówki jak i sosu było już mniej, poczułem ohydny smród z mięsa, śmierdziało to brudnym, mokrym psem. Już tam nigdy nie kupie :/

psipsiak

2012-07-17, 17:21
hmmm propozycja jedna-zamawiasz hamburgerka czy kebabka oznajm obsłudze -poprosze bez sosów :] jutro to spróbuje i zobacze powody czemu tak nie mozna :D

Alien

2012-07-17, 17:31
Dobrze że, powstają takie reportarze i ktoś w końcu wyjawił to na światło dzienne. Niestety znając naszą rzeczywistość jedyne co się po tym reportażu zmieni to rekrutacja prawcowników do takich knajp. Szef będzie się bardziej starał upewnić czy nie przyjmuje jakiejś dziennikarki z ukrytą kamerą.

A sanepid dalej będzie robił swoje czyli brał duże pieniądze za nic.

pisuar

2012-07-17, 17:32
dlatego pie**ole takie sezonowe miejsca jak Zakopane czy wszystkie morskie miasta w okresie sezonu.
jak jest dużo turystów to prawie każdy miejscowy pracujący tam zachowuje się jak cygan...

Tuiq

2012-07-17, 17:41
Się dziwić, że potem sranie jest.

al...........10

2012-07-17, 17:53
Rozmawiałem kiedyś z kobietą, która pracuje w sanepidzie i jeździ na kontrole. Mówiła, że jak jest zapowiedziana wizyta, to zazwyczaj w lokalu czeka pełno jedzenia, żeby zjedli i sobie poszli. O skuteczności takich powitań nic mi nie wiadomo. Zresztą kto by się chwalił tym, że wystarczy dać mu się nażreć, żeby zlekceważył swoje obowiązki ;-)

prokop16

2012-07-17, 18:19
Powiem tak... robiłem tam jeden dzień z 2 tyg temu i nie za ciekawie to wygląda. Na wejściu chcieli żebym popróbował zupy z poprzednich dni czy jeszcze są świeże ale mi wystarczyło tylko to jak je powąchałem i im podziękowałem. po jednym dniu pracy w tym syfie mam dość żarcia w restauracjach takich jak ta bo człowiek nie wiedział co je do teraz.

Sk...........er

2012-07-17, 18:27
To powinno trafić na harda :idzwch*j:

skizo

2012-07-17, 18:53
Jak by ktos chciał wiedzieć gdzie to - Kołobrzeg...

harvest

2012-07-17, 19:02
W lokalach można jeść spokojnie a nie w melinach. taka buda "U Mietka" to loteria na temat dostania sraczki. Jak się idzie do dobrej restauracji i płaci za posiłek 20 a nie 7 złotych to można mieć pewność że się nic nie stanie. U nas w mieście jest knajpa gdzie wszystko robią "na oczach" klientów a porcja kosztuję właśnie do 2 dych (nigdy do końca jej nie zjadłem). Nigdy się nie pochorowałem. A po takim hot-dogu czy innym gównie chce się tylko więcej żreć. Lepiej zainwestować i mieć pewność co do jakości.

Te...........an

2012-07-17, 19:07
Niepotrzebnych urzędasów zwolnić i za zaoszczędzone pieniądze dać kopa w dupę sanepidowi na rozpęd, niezapowiedziane kontrole, a grzywny za takie coś powinny być liczone w tysiącach - jeśli nie będą się opie**alać to inwestycja się w sezonie ładnie zwróci ;)

PRG

2012-07-17, 19:07
harvest ma racje, ja pracowałem jakiś czas w 4gwiazdkowym hotelu to wszystko było pierwsza klasa, a takie budy to smiech na sali

AngryCow

2012-07-17, 19:27
Jak widzę takie rzeczy to mnie k***ica bierze. Właściciela powinno się zakuć w dyby na plaży, wysmarować mu gębę tym j***nym halibutem i zostawić na pastwę mew. A pracownicy to nie lepsi, wolałbym siedzieć na bezrobociu niż podawać taki syf ludziom, którzy często oszczędzają cały rok na wakacje, na wakacje, gdzie jak się okazuje walą w ch*ja na każdym kroku.